Бездротові навушники HOCO ES 32: переваги та недоліки
Якщо я в одній руці триматиму навушники Hoco ES 32, а в іншій Apple AirPods 1-го чи 2-го покоління, то я переконаний, що 99% користувачів не зможуть зовнішньо відрізнити їх і лише 1% найбільш відданих фанатів Apple на рівні відчуттів зрозуміють, де реальні AirPods :). Чому компанія Hoco маючи власні виробничі ресурси так безсоромно копіює Apple без найменших докорів сумління? Я не знаю, але шлях доволі вигідний, оскільки не потрібно дбати про впізнаваність свого продукту, адже AirPods знають усі.
В той же час потрібно остерігатись шахраїв, які можуть вам запропонувати такі навушники в 4-5 разів дорожче видаючи їх за Apple. Між іншим, коли ви підключаєтесь до iPhone, то на екрані з’являється фірмова анімація з навушниками, а в комплекті до недорогих Hoco є кабель Lightning, а не micro-USB чи USB Type-C.
Більше того в комплекті з навушниками є чохол та спеціальний карабін, який теж один в один копіюють аналогічні рішення від Apple. Отож, що тут по дизайну? Нічого. Нічого нового, він аналогічний, як в AirPods, тому про те, як тут все розташоване і як вони сидять у вухах ви напевне самі знаєте.
Як і навушники від Apple вони відкритого типу і не у всіх вухах тримаються, тому є сенс перевіряти в магазині чи у вас все чудово і чи підходить така ергономіка для ваших вух. У моїх вухах вони лежать комфортно, я їх майже не відчуваю і навіть під шапкою вони не створюють ніякого дискомфорту.
КЕРУВАННЯ
В цьому пункті є відмінності з навушниками AirPods і навіть скажу, що в кращу сторону, бо на навушниках Hoco можна регулювати гучність не викликаючи Siri та не дістаючи смартфон з кишені. Для збільшення гучності достатньо постукати по правому навушнику двічі, а для зменшення потрібно двічі постукати по лівому навушнику.
Як і в більшості навушників один дотик чи постукування відповідає при відтворенні за play/pause. Попередню пісню у плейлисті можна включити потрійним постукуванням по лівому навушнику, а наступну потрійним постукуванням по правому навушнику. Шкода, що при вийнятті навушника з вуха музика не стає на паузу, але це вже було б надто преміально.
Щоб викликати голосового асистента потрібно зробити дотик і тримати протягом 2-х секунд. Якщо вам хтось телефонує і ви хочете прийняти виклик, то достатньо один раз тапнути по навушнику, якщо ж ви хочете відхилити, то потрібно зробити дотик і затримати палець на 1 секунду.
АВТОНОМНІСТЬ
В плані автономності навушники від Hoco рекордів не ставлять. Ємність батареї кейсу складає 300 мАг, що дозволить вам слухати музику протягом 3,5 годин. Перевірити заряд акумулятора, якщо навушники підключені до Android-пристрою дуже просто, достатньо зайти в меню bluetooth. На iPhone це зробити ще простіше, оскільки складається враження, що Hoco орієнтується саме на користувачів техніки Apple. Приємним моментом є те, що кейс підтримує бездротову зарядку.
ЗВУК
Відразу скажу, що затримка звуку у відео майже не відчувається, тому відео з YouTube чи інших стримінгових сервісів не матиме розсинхрону зі звуком. Я розумію, що це навушники відкритого типу і досягти глибокого, деталізованого і конкретного басу тут важко, але низьких, справді, бракує. Запасу гучності вистачає, але на максимальній гучності звук більше схожий на мікс шумів, тому рекомендую слухати на гучності не більше 80-85%.
ВИСНОВКИ
Навушники Hoco ES32 підійдуть для тих, хто часто в дорозі, хто любить слухати аудіо-книги, кому потрібні доступні, але в той же час функціональні навушники. Hoco ES32 поступаються в плані звуку для AirPods, але от по ергономіці та зручності, по якості виконання кейсу все, як у AirPods. Крім того, є підтримка бездротової зарядки, а також можливість регулювати звук прямо з навушників.
Читайте також: