Назад

Apple Watch Series 6: покращення кращого смарт-годинника

На Apple Event не показали нові iPhone, бо пандемія внесла свої корективи, але Apple отримала шанс потягнути інтригу, а відповідно створити ще більше інфоприводів для ЗМІ та блогерів, а відповідно ще більше привернути увагу до нових продуктів, а це все конвертується в зелені купюри. Apple є Apple, бо має чим здивувати користувачів і без найочікуванішого продукту. 

Купить Apple Watch 6

Apple Watch Series 6 представлені. Відразу скажу, що я користуюся смартфоном на Android і смарт-годинником від Huawei, але при цьому чітко розумію, що конкурента навіть для Apple Watch 5 просто не існує. Найближче до Apple підібралися Galaxy Watch Active 2 та Galaxy Watch 3, але через відсутність підтримки Samsung Pay в Україні вони не можуть тягатися з “яблучними” годинниками. 

Купить Apple Watch 6

Чесно кажучи, важко покращувати те, що вже фактично доведено до ідеалу, але Apple відшукала такі моменти і про них поговоримо. Змін порівняно з Apple Watch Series 5 не так багато, але вони є. 

ДАТЧИК ВИМІРЮВАННЯ КИСНЮ В КРОВІ

Для цього пункту було приділено багато часу на презентації і варто сказати, що задовго до презентації інсайдери прогнозували це. Звісно ж Apple Watch 6 — це не перший годинник з такою можливістю, але, як зазвичай, є надія, що Apple реалізувала це краще від інших, крім того Apple може похизуватися не тільки датчиком, але і софтом, який допоможе правильно інтерпретувати та розуміти значення цього показника. Тривалість вимірювання 15 секунд. Для спортсменів така фішка стане неабияким аргументом на користь придбання годинника.

Купить Apple Watch 6

НОВІ КОЛЬОРИ

Якщо стандартні кольори корпусу Apple Watch — сірий чи графітовий легко можна сплутати з попередніми поколіннями, то якщо ви придбаєте червоний чи синій, то всі чітко будуть розуміти, що у вас Apple Watch останнього покоління. Червона версія, як і iPhone буде продаватися в рамках програми (PRODUCT) RED. Крім того, вони виконані з переробленого алюмінію. Для користувача цей факт малозначимий, але для компанії — надзвичайно круто.

Купить Apple Watch 6

НОВИЙ ПРОЦЕСОР

Apple Watch 6 оснащені новим процесором S6, який за словами представників компанії на 20% потужніший від того, який встановлений у Apple Watch 5. Очікується, що зросте плавність роботи інтерфейсу та швидкість роботи з додатками та віджетами. Сьогодні на ринку маса годинників, які позиціонують себе, як смарт-годинники, а насправді є фітнес-браслетами. Apple Watch завжди були “трушним” смарт-годинником, який щороку отримує новий процесор, нову операційну систему (в даному випадку Watch OS7) та можливість встановлювати додатки, які розширюють можливості годинника.

Купить Apple Watch 6

НІШЕВІ ЦИФЕРБЛАТИ

Окрім хардверних фішок на презентації нового покоління Apple Watch очікувалися нові циферблати і Apple не підкачала і навіть здивувала, бо крім нових універсальних вочфейсів представила і вузькоспеціалізовані циферблати, які підійдуть для мандрівників, фотографів, лікарів, серферів чи бізнесменів.

Купить Apple Watch 6

Купить Apple Watch 6

МОНОБРАСЛЕТ — НОВИЙ ТРЕНД

Ми вже звикли до колаборацій Apple та Nike чи браслетів в стилі міланської петлі і навіть до браслетів на магнітах, але цього разу Apple пішла ще далі і представила браслети без застібки. Одягати їх потрібно через руку. Вони виконані з “рідкого” силікону, який чудово розтягується. А як же розміри? Все продумано. Вони чудово розтягуються та доступні аж 9 варіантів розмірів для будь-якої руки. Крім того, з також матеріалу є плетений ремінець.

Купить Apple Watch 6

Не обійшлося і без більш традиційних, але при цьому не менш практичних та стильних ремінців на магнітах. Доступні також будуть і вже добре знайомі варіанти ремінців з попередніх поколінь, але у нових кольорах.

Купить Apple Watch 6

Продажі нових годинників стартують 18 вересня, а вже завтра буде доступна фінальна версія WatchOS 7. Тому власники попередніх поколінь годинника теж отримають нові можливості на свої годинники.

 

Особистий кабінет
Привіт! Треба допомога ?