Apple TV 4K: новий рівень контенту

Назад

Дивитись фільми, улюблені серіали, телепередачі чи будь-який інший контент у якості, наче в кінотеатрі, тепер можна просто вдома, завдяки сучасному Apple TV 4K. Що ж у ньому такого особливого та крутого? Зараз все розкажемо:) 

Qaykvohj44M0BoHJkwJRJBQHjudGLAR1aGyIA-JU4FxNAY3hvqvFNAWMCOV5dgzXvJ8t5jcyR273h834xqjJc77qjCazrpPXz_FQ0NVpgT8Xyf9SwDg_MXfmSKMSG1ZknA

Налаштування балансу кольору за допомогою iPhonе

Дуже часто буває складно налаштувати зображення на телевізорі так, як подобатиметься саме вам, але тільки не з Apple TV 4K:) За допомогою спеціальних датчиків ви можете автоматично відкалібрувати зображення на своєму iPhone та налаштувати колірний баланс. Apple TV використовує датчики для налаштування кольору, якими користуються кінематографісти усього світу. На основі отриманих даних, пристрій автоматично налаштовує кольори, тим самим забезпечуючи високу точність кольорів та кращу контрастність. 

uSC8VkoVYzf40FxTpnzOXdcq1SY7jouKQb_fTbUluYKpppUrLuBRq5StpoL2ymsCZCGY3iCfAOS5hyNo9RD8YC1sx3fOZv73czPow2ySWzHXBvUer0k0aDOgc36G68I3QA

Висока якість зображення

Нове покоління Apple TV підтримує HDR-відео та стандарт Dolby Vision,  що дає можливість переглядати контент у найвищій якості. Фрагменти з частотою 60 кадрів в секунду відтворюються з максимальною плавністю та реалістичністю, а завдяки сучасному процесору A12 Bionic пристрій отримав значно більшу графічну продуктивність та можливість швидко декодувати і обробляти відео. А ще на Apple TV 4K можна переглядати відео в стандарті Dolby Vision з частотою 60 кадрів в секунду, які було знято на iPhone 12 Pro, так як AirPlay також підтримує високу частоту:)

5ojZF0zJ5FqoIEi4PjjINm1lVWXRbJaHpVMVXmUA7oU7e0Kix16Irf04LJYJqUBBSa279scACrv8Zleq5DcKde1K3y8sAQNpDp46Ri8HTEn9UTQVVIy_qnHMwxLgAMRnQA

Легке користування та крутий функціонал 

Apple TV 4K працює на потужній операційній системі tvOS, яка відкриває особливі можливості. Завдяки крутій взаємодії з різними пристроями та сервісами Apple, ви можете використовувати Apple TV як домашній кінотеатр для перегляду улюблених фільмів чи серіалів. Також є можливість підключити AirPods та дивитись і слухати контент, не заважаючи при цьому іншим членам сім'ї. Із підтримкою Apple Music ви можете перетворити дім на караоке-зал, звук при цьому можна виводити у декількох кімнатах одночасно, а тексти пісень відображатимуться синхронно з музикою. За допомогою сервісу Apple Fitness на Apple TV 4K ви можете комфортно займатись спортом просто вдома. Сервіс складається з 10 видів різних тренувань, а заняття у записі проводять найвідоміші тренери світу. Одразу на великому екрані свого TV ви бачите основні показники фізичного стану,  трансляцію занять, що допомагає зробити тренування максимально комфортними та персоналізувати їх. Apple Arcade на Apple TV — справжня знахідка для геймерів! Вона відкриває користувачу доступ до більше 1000 преміум-ігор. Чому б не пограти в улюблені ігри на великому екрані?) Також Apple TV 4K може стати базою управління аксесуарами HomeKit, у тому числі і для транслювання з камер спостереження та повідомлень із дверних дзвінків одразу на екран телевізора, що дуже зручно у повсякденному користуванні. 

Пульт Apple TV Remote 

Простота та лаконічність — виграшна фішка Apple. Повністю новий пульт Siri Remote тішить і зовнішнім виглядом, і крутим функціоналом. Він має сучасний клікпад, кнопки якого забезпечують точну навігацію, а ще сенсорну поверхню, що фіксує навіть махи рук для швидкої прокрутки. Зовнішнє кільце клікпада слугує зручним джойстиком для пошуку потрібного фрагменту у фільмі чи серіалі, до прикладу. Звісно ж на новенькому Siri Remote є кнопка живлення для увімкнення та вимкнення телевізора, а також кнопка вимкнення звуку, тому його буде цілком достатньо для всіх можливих дій при перегляді:)

7I1IQGqXkZ_9nmOfZV_xA3i3af2yWKhTPCMA6e_0gk3G-CgfI0Vwh1UV45_42OVoMxxyyfpw6Lf4FLsGpaO8AFCpLlVYddXMrEQJp_p_AmK42dWkrR9gU-EmCbJBTcvK7A

Турбота про навколишнє середовище

Компанія Apple останнім часом дивує турботою про екологію. Вона вже домоглася  вуглецевої нейтральності своїх об'єктів, а до 2030 року планує досягти нульового впливу на клімат у всіх аспектах діяльності. Наприклад, корпус Siri Remote виготовлений із переробленого алюмінію, а при паянні материнської плати Apple TV 4K використовувалось перероблене олово.  Apple TV 4K не має жодних небезпечних речовин і володіє високою енергоефективністю, а вся целюлоза, необхідна для пакування надходить або з вторинної переробки, або з раціонально керованих лісових господарств.

Висновок

Apple TV 4K — це сучасний та інноваційний пристрій. Він на максимум використовує інтеграцію обладнання, програмного забезпечення та сервісів Apple, завдяки чому ідеально доповнює будь-який телевізор та гарантує нереальні враження від перегляду якісного відеоконтенту. Замовляйте на ktc.ua та насолоджуйтесь переглядом улюблених фільмів, серіалів та можливостями крутих сервісів:)


 

Особистий кабінет
Привіт! Допомогти ?