Назад

Apple Event: презентація, на яку ми всі чекали

Воу воу воуууу! Настав той момент, якого ми чекали більше, ніж закінчення карантину, відкритих кордонів та виходу нового сезону серіалу “The Boys”. Yessss, я говорю саме про них, про новенькі гаджети від Apple! ;)

Що покажуть?

Компанія вже повідомила, що офіційна презентація продуктів відбудеться 15 вересня 2020 року. Але які саме продукти будуть представленні поки точної інформації немає.

3F6D550E-1F48-454A-BAB1-52392ADF3E0B.jpeg

Після оголошення проведення івенту відразу полізли плітки про "дванадцяті"іРһоn’и. (iPhone 12iPhone 12 MaxiPhone Pro и iPhone Pro Max). Але як повідомив Марк Гурман з Bloomberg, iPhone 12 вийде у продаж в жовтні. Тому не факт, що їх представлять аудиторії на івенті 15 вересня. Залишається лише гадати якими, все-таки, будуть нові смарти. Хоча в мережі вже є безліч інфи на цей рахунок, остаточно підтвердяться усі "плітки" лише після презентації. А потримати свіженькі "дванадцятки" можна буде лише у другій половині жовтня. 
 

DF52D041-A79C-4B4A-83C2-67031506E531.jpeg

Так що ж ми побачимо на івенті 15 вересня? Скоріше всього Apple презентує шосту серію Apple Watch'ів з розширеними можливостями, новими додатками та стікерами в месенджерах і iPad Air 4. 

3419DC11-4F36-4CED-86CB-24AB75D8F035.jpeg
Також, можливо, будуть представлені другі гаджети і розробки, які купертинівці встигли зробити за рік:

MacBook на процесорі Apple, про який вже так довго говорять;

- HomePod mini;

- зарядна станція AirPower;

- Apple Watch «SE» (які повинні "замінити" смарт годинники третього покоління);

- AirTag;

- накладні "вуха".

"Но это не точно". :) Загалос, думаю, буде максимально цікаво і неочікувано, as always в принципі. :)

Коли та де?

Презентація буде проводитись в режимі он лайн у прямому ефірі на офіційному сайті Apple. Паралельно буде трансляція и на YouTube. Тому наводь нагадування. 15 вересня. 20:00 за київським часом. Готуй попкорн та серветки від сліз радості. :)

Ну, хоча б завершення цього "цікавого" року тішить, правда? :)

Apple, ми чекаємо з нетерпінням! ;)

 

Особистий кабінет
Привіт! Треба допомога ?