9 переваг електросамоката Ninebot by Segway ES1
Коли я чую слово “самокат” мені відразу уявляються дітлахи, які ганяють у дворі з постійною загрозою зіткнутися з дорослими-перехожими. Часи змінюються і тепер самокат — не забавка, а повноцінний транспорт. Проте, це непросто самокат, а електросамокат.
До нас на тест потрапив один з представників транспорту майбутнього — електросамокат Ninebot by Segway ES1. Якщо найгірше, що вас може чекати зранку — доїзд на роботу в громадському транспорті, то такий гаджет буде вам, як ніколи доречний.
Які переваги такого виду транспорту?
- Економія часу (не стоїте у корках чи на світлофорах);
- Екологічність (не забруднюєте середовище шкідливими викидами);
- Економія грошей (не витрачаєте гроші на проїзд);
- Здоров’я та самопочуття (постійні поїздки на свіжому повітрі);
- Універсальність (можливість пересуватися навіть, коли сіла батарея);
- Безпека (наявність світлоповертальних елементів, підсвітки та ламп);
- Зручність (електросамокат може складатися для транспортування та важить всього 11 кг.);
- Тривалість роботи (запас ходу становить 20 кілометрів). В умовах міста цього вистачить на декілька днів.
Важливо знати перед покупкою:
Електросамокат для міста
Електросамокат Ninebot by Segway ES1 призначений для їзди по місту, по асфальті, тому якщо вам на роботу доводиться добиратися по грунтовій дорозі цей гаджет вам не підійде.
Ninebot by Segway ES1 “не дружить” з різкими підйомами
Виробник зазначає, що самокату під силу долати підйоми з кутом нахилу близько 10 градусів. Якщо підйом буде різкіший, то ймовірно вам доведеться приводити самокат в рух за допомогою відштовхувань ногою або просто взяти в руки.
Дисплей для керування та інформації
На кермі самокату є невеликий дисплей, де відображається вся необхідна інформація про швидкість пересування, заряд батареї, тощо.
Для тих хто поспішає
Є можливість увімкнути режим “спорт” в якому самокат буде їхати швидше (близько 25 км/год.), але тоді відстань, яку він зможе подолати від одного заряду суттєво зменшиться.
Заряджання та навантаження
Зарядка електросамокату триває 210 хвилин (3,5 години). Швидко підзарядитися не вийде. Якщо ви приїхали зранку в офіс і поставили самокат на зарядку, то до обіду він зарядиться на 100%. Виробник зазначає, що максимальна вага, яку витримує і без проблем перевозить самокат — 100 кг.
Електросамокат — ідеальний варіант для міста, щоб їздити на роботу чи просто кататися в парку. Назвати його доступним поки важко, але гаджет своїми перевагами виправдовує ціну. Якщо ви хочете починати свій день не тільки з кави, але й з прогулянок “з вітерцем”, то самокат Ninebot вам в поміч.
Читайте також: