Тепловентилятор Ardesto FHK-2000BG - Уцінка

Тепловентилятор Ardesto FHK-2000BG
Тепловентилятор Ardesto FHK-2000BGТепловентилятор Ardesto FHK-2000BGТепловентилятор Ardesto FHK-2000BGТепловентилятор Ardesto FHK-2000BGТепловентилятор Ardesto FHK-2000BGТепловентилятор Ardesto FHK-2000BGТепловентилятор Ardesto FHK-2000BGТепловентилятор Ardesto FHK-2000BG
1/8
Тип обігрівача: ТепловентиляториПотужність: 2000Рекомендована площа приміщення: 20
Уцінка! Вітринний зразок
Код: 377420
399 грн
Кешбек 3 грн
Купуй
Від 100 грн/міс
Купуй в кредит
Опис

Ardesto FHK-2000BG — обігрівач підлогового типу. Підходить для невеликих приміщень 20 кв. м., швидкого обігріву ванної перед прийняттям душу чи зони відпочинку перед сном. 

Виконаний у простому типовому дизайні для тепловентиляторів, може використовуватися і в офісі, і вдома.

Переваги: 

- потужність 2000 Вт;
- простий дизайн;
- мала вага і компактність. 

 

ARDESTO – бренд надійної побутової техніки, кліматичного обладнання, посуду та аксесуарів для дому. Створює продукти для вашого комфорту та з думкою про вас.

Виробничі потужності ARDESTO розташовані в Європі, Туреччині та Китаї. Компанія піклується про майбутнє, робить все можливе, щоби покращити життя, зробити його комфортнішим і залишити більше часу для вашого відпочинку.

Створюють тільки найкращі та якісні матеріали для виробництва побутової техніки та аксесуарів. Оснащення заводів відповідає світовим стандартам, а вся продукція ARDESTO проходить суворий контроль якості на всіх етапах виробництва й сертифікована за європейськими та українськими стандартами.

Гарантійне і післягарантійне обслуговування забезпечує широка мережа сертифікованих сервісних центрів, розташованих по всій країні.

Тепловентилятор Ardesto FHK-2000

Особливості: 

- компактний дизайн;
- потужність 2000 Вт;
- три режими роботи;
- для приміщень площею 20 м². 

Просте керування

Щоб швидко нагріти приміщення ванної кімнати чи створити комфортну атмосферу в спальні використовуйте зручний регулятор на корпусі вентилятора. Обирайте необхідну інтенсивність роботи та вимикайте пристрій одним рухом. Доступно три режими: режим вентиляції та два режими потужності.   

Монтаж на стіну  

Ardesto FHK-2000 може встановлюватися на стіну. Для цього передбачений спеціальний отвір. Таким чином ви можете заощадити місце, спрямувати повітряний потік на потрібну висоту та не переживати, що малі діти чи домашні улюбленці перекинуть пристрій.  

Ергономічна конструкція  

Ardesto FHK-2000 захищений з обох сторін решіткою та оснащений стійкими ніжками для підлогового розміщення. Живиться від мережі 220 В, є простим і доступним рішенням для обігріву приміщення дома чи офісу.  

Характеристики
Тип обігрівачаТепловентилятори
Потужність2000 Вт
Рекомендована площа приміщення20 м2
Усі характеристики
  • Виробник:Ardesto
  • Код виробника:FHK-2000BG
  • Тип обігрівача:Тепловентилятори
  • Потужність:2000 Вт
  • Рекомендована площа приміщення:20 м2
  • Тип живлення:Живлення від 220 В
  • Основний колір:Бежевий
Нещодавно переглянуті
Меню
Привіт! Допомогти ?