Wacom 

Компанія Wacom - це величезна корпорація, яка відома у світі завдяки виробництву графічних планшетів. Штаб-квартира компанії знаходиться у Японії, але представництва корпорації можна зустріти і в США, Німеччині, Китаї, Гонконзі, Австралії, Сингапурі, Індії, Кореї та Тайвані. 

Wacom володіє великою кількістю патентів на технології вводу, відомо, що одні з перших смартфонів з серії Galaxy Note компанії Samsung розроблялися у співпраці з спеціалістами Wacom. На сьогодні, компанія займається розробкою та створенням спеціалізованої техніки і для професійного використання, і для домашнього. 

Основним надбанням компанії Wacom експерти називають розробку технології, за якою пір'я планшетів не вимагають додаткового живлення. Це зумовлює їх високу ергономічність і зручність, дозволяючи бренду утримувати високу частку ринку графічних планшетів. 

Логотип компанії символізує 5 органів почуттів людини та пояснює слоган, основна думка якого мотивує на відкриття нового. Цінності бренду об'єднані довкола ідей творчості, креативу, створення нового. У цінності компанії легко повірити, коли дізнаєшся історію бренду, адже в Wacom неодноразово доводили, що прагнуть відкривати нове і створювати таку техніку, яка допоможе творчим людям проявляти свої таланти та працювати над шедеврами. 

Переглянути повністю