Hitachi 

Компанія Hitachi була заснована у 1910 році в Японії. Назва фірми, у перекладі з японської мови, означає «світанок». Першою продукцією компанії були електромотори. З 1930-х років керівництво Hitachi робить акцент на розробці та виробництві побутової техніки. Саме так з’являються холодильник та кондиціонер Hitachi.

Після Другої Світової Війни компанія посилює виробництво різноманітної побутової техніки та електроінструментів. Керівництво Hitachi вирішує виділити суттєве фінансування на розвиток власних наукових досліджень та нових інформаційних технологій. Компанія починає займатися медичною та науковою електротехнікою.

З 1974 року компанія відкриває виробництво власних комп’ютерних комплектуючих та починає збирати персональні комп’ютери. Інженери Hitachi чудово слідкують за тенденціями бурхливого ХХ-сторіччя, тому компанія стрімко займає провідні позиції на міжнародному ринку електротехніки та електроніки.

Відеокамери, ноутбуки, телевізори, мікросхеми, планшети, SSD та USB диски – сучасна японська корпорація з кожним роком все більш розширює свій асортиментний ряд.   

Переглянути повністю