DXRACER 

DXRacer - сама назва бренду розповідає його історію. Адже з англійської "racer" - це гонщик. Компанія розпочала свою діяльність саме у сфері створення крісел для спортивних болідів, які беруть участь у автомобільних перегонах. Цікаво те, що, починаючи розробляти новий вид продукції, а саме комп'ютерні крісла, керівництво компанії вирішило зберегти фірмовий спортивний і агресивний стиль. Уважно розглядаючи кожну модель крісла DXRacer можна помітити, як найбільш дрібні деталі сконструйовані із увагою на ергономічність та комфорт. Особливістю крісел цієї марки є максимальна гнучкість у регулюванні - геймер різної комплектації, ваги та зросту зможе оптимізувати підібране крісло та створити найбільш зручні умови для тривалих ігрових сесій. 

Компанія часто наголошує, що крісла DXRacer створені не тільки для ігор - їх власник може використовувати і для роботи, і для розваг. Вони максимально ергономічні та продумані для зменшення навантаження на тіло людини під час тривалого сидіння перед комп'ютером. 

У дизайні DXRacer одразу приваблюють фірмовим сміливим стилем - досвід працівників у сфері автоперегонів пронизав усі моделі, наділивши їх особливою філософією. Крісла від DXRacer часто фігурують на великих кібер-турнірах, з'являються разом із блогерами на відео, а також слугують мільйонам фанатів по світу щодня у робочих кабінетах, офісах і геймерських просторах. 

Переглянути повністю