Xiaomi Redmi AirDots 3 Pro: чому вони Pro?
Xiaomi не зраджує своїй філософії і не рідше, ніж раз в квартал тішить нас новими TWS-навушниками. Цього разу до нас на огляд приїхали Xiaomi Redmi AirDots 3 Pro. Що в них професійного порівняно зі звичайними AirDots 3 будемо розбиратися в цьому матеріалі.
КОМПЛЕКТ ТА ДИЗАЙН
В стильній білій упаковці все без сюрпризів — навушники, кабель для зарядки, три пари змінних насадок та документація.
Кейс тепер вертикально видовжений і виконаний з приємного на дотик soft-touch пластику. Він компактний і на ньому непомітні забруднення. Є ще чорна версія і як вона себе покаже у стійкості до забруднень та відбитків питання відкрите, але сіра справляється чудово. На передній частині кейсу є клавіша, яка необхідна для приєднання до нових пристроїв. Між іншим, якщо ви користуєтеся смартфоном Xiaomi, то при підключені вас потішить фірмова анімація.
На нижньому торці є роз’єм USB Type-C для заряджання. Навушники в кейсі “сидять” дуже міцно, але вийняти їх достатньо просто. Перше, що привертає увагу на самих навушниках — зовнішня частина, яка має перламутрову вставку. Це звісно ж на любителя, хоча виглядає самобутньо.
Навушники мають ергономічну форму і глибоко сідають у вуха, а якщо правильно підібрати силіконові насадки, то отримаєте чудову пасивну шумоізоляцію. AirDots 3 Pro мають захист від вологи по стандарту IPX4. Плавання вони не переживуть, але незначний дощ витримають.
КЕРУВАННЯ
Навушники не мають фірмового додатку, де б ви могли налаштувати керування під себе, але жести, які доступні по замовчуванню інтуїтивно зрозумілі, тому керувати відтворенням дуже легко.
- пауза/відтворення — подвійний тап по будь-якому навушнику;
- активне шумозаглушення/режим прозорості — утримання на будь-якому навушнику;
- відповісти на виклик — подвійний тап по будь-якому навушнику;
- завершити/скинути виклик — потрійний тап по будь-якому навушнику.
Є функція автопаузи і вона працює коректно, до того ж при поверненні навушників на місце відтворення продовжується. На одинарне постукування ніяких дій не передбачено і це логічно, щоб уникати випадкових дотиків.
ЗВУК
Навушники звучать нормально, як для свого цінового сегменту, а крім того мають активне шумозаглушення і напевно, якраз ця фішка дала моральне право для Xiaomi поставити біля назви приставку Pro. Шумозаглушення справляється з шумами до 35 дБ.
Навушники підтримують кодеки AAC та SBC, вони підходять для прослуховування музики різних жанрів під час коротких подорожей. Якщо ви шукаєте вау-звук, то це не сюди, варто звернути увагу на більш дорогі навушники.
Разом з тим ці навушники можуть запропонувати вам достатньо хороший бас та високий запас гучності. Не останню роль грає і те до якого пристрою ви їх підключили. Наушники можуть бути підключені до кількох пристроїв одночасно. Ви можете без проблем підключити їх до ноутбука і в той же час відповісти на виклик зі смартфона.
З’єднання зі смартфоном відбувається через Bluetooth 5.2. Навушники мають три мікрофони, два з яких відповідають за шумозаглушення, а третій за передачу голосу.
АВТОНОМНІСТЬ
Час роботи навушників буде сильно залежати від того з яким рівнем гучності ви будете їх використовувати. Якщо увімкнути ANC та слухати на середній гучності, то можна отримати 6 годин автономної роботи, як і заявляв виробник, але якщо збільшити звук до 90-100%, то час відтворення скоротиться приблизно на одну годину.
Разом з кейсом час автономної роботи зросте до 28 годин без ANC і десь 18-20 з ANC. Є підтримка швидкої зарядки, коли за 10 хвилин в кейсі навушники зможуть відтворювати музику ще протягом 3 годин. До речі, кейс підтримує бездротову зарядку. Повне заряджання бездротовим шляхом займе 5,5 годин, а через кабель 2,5 години. Повна зарядка навушників займе приблизно 60 хвилин.
ВИСНОВКИ
Приставка Pro в назві цих навушників трохи завищує очікування, бо насправді Pro-фішок тут не так багато за виключенням активного шумозаглушення та можливості підключення до кількох пристроїв одночасно. Разом з тим до переваг віднесу дизайн кейсу, а також інтуїтивно зрозуміле керування та вологозахист.