Xiaomi Redmi AirDots 3: апгрейд по всіх фронтах?

19/04/2021

TWS-навушники Redmi AirDots 2 без перебільшення можна назвати народними навушниками, але за останній рік навіть для них з’явилося багато альтернатив, тому прийшов час оновлюватись. Чудово розуміючи потреби ринку Xiaomi представила Redmi AirDots 3. Далі в статті розкажемо про те чим можуть похвалитися нові навушники та в яких моментах доведеться йти на компроміс.

Xiaomi Redmi AirDots 3

Коробка та комплектація

Навушники продаються в аскетичній картонній коробці колір якої змінюється залежно від того, який колір навушників всередині. Разом з AirDots 3 в комплекті є дві пари змінних амбушюр та кабель для заряджання USB Type-C.

Xiaomi Redmi AirDots 3

Дизайн

Дизайн кейсу та навушників змінився мінімально. Цього разу навушники доступні у трьох кольорах: темно-синій, рожевий та білий. Дивно чому Xiaomi не зберегла “ходовий” чорний колір. Кейс виконаний з матового пластику, він приємний на дотик і по габаритах трішки більший за кейс AirDots 2. На передній частині кейсу розташувався світловий індикатор, в попередній версії його не було. На задній стороні кейсу є роз’єм USB Type-C, а в попередній версії був Micro-USB. На кришці є великий напис Redmi і цього разу він просто надрукований, а в попередньому поколінні він був вигравіюваний.

Xiaomi Redmi AirDots 3

Внутрішня частина кейсу прорезинена, які переваги це дає я так і не зрозумів за час кількаденного користування, але ворсинки та пил вона збирає точно швидше, ніж пластик. Всередині кейсу є клавіша для активації режиму спарювання, хоча при першому підключенні вона мені не знадобилася. Навушники в кейсі міцно магнітяться і не випадають.

Xiaomi Redmi AirDots 3

В самих навушниках теж є кілька суттєвих змін. Зовнішня частина навушників тепер глянцева і без окантовки такої як в другій версії. В кожному навушнику є світловий індикатор. На внутрішній частині крім контактів є інфрачервоний датчик, який моніторить наявність навушників у вухах. Він відповідає за автопаузу, якщо вийняти навушник з вуха.

Xiaomi Redmi AirDots 3

За розмірами навушники стали трішки масивнішими, але це ніяк не вплинуло на зручність посадки у вухах. Вони стали важчі на 0,5 грама, тому різницю навряд чи можна відчути. При прямому порівнянні 3-тє покоління краще “сидить” у вухах, але це справа дуже індивідуальна.

Xiaomi Redmi AirDots 3

КЕРУВАННЯ

На відміну від попередніх навушників, де керування здійснювалося за допомогою механічних клавіш тут все реалізовано за допомогою сенсорних жестів. Варто сказати, що вони спрацьовують не у 100% випадків, але ними вам доведеться користуватись не так часто, бо доступні всього три дії:

  • виклик голосового асистента — подвійний тап по лівому навушнику;
  • пауза/відтворення — подвійний тап по правому навушнику;
  • прийняти виклик — подвійний тап по правому навушнику.

Перемикати треки та збільшувати гучність доведеться вручну на смартфоні чи іншому пристрої.

Xiaomi Redmi AirDots 3

ЗВУЧАННЯ

Пасивна шумоізоляція в цих навушниках заслуговує особливої похвали. Активного шумозаглушення немає. Затримки звуку при перегляді відео теж немає, але в іграх вона відчувається, тому якщо для вас це принципово, то варто звернути увагу на більш дорогі моделі навушників. Наприклад Huawei Freebuds 4i, які нещодавно були в нас на огляді.

Xiaomi Redmi AirDots 3

Навушники отримали підтримку кодеку AptX і це відчувається. Вони звучать точно багатше за попереднє покоління. “Мозком” навушників є чіп QCC3040. Для з’єднання використовується Bluetooth 5.2. Якщо є можливість покрутити “еквалайзер”, то з цих навушників можна витиснути максимум. На жаль, фірмового додатку в якому можна було б налаштувати керування чи еквалайзер немає. Якість мікрофону в цих навушників на середньому рівні.

Xiaomi Redmi AirDots 3

АВТОНОМНІСТЬ

Кейс має батарею на 600 мАг. Кожен навушник має батарею на 43 мАг і цього вистачає, щоб 7 годин відтворення музики або 5 годин спілкування по телефону з шумозаглушенням. Одного заряду кейсу вистачить на дві зарядки навушників. Загалом порівняно з попередньою версією навушники стали “жити” вдвічі довше, а це вагома причина для переходу на нову версію.

Xiaomi Redmi AirDots 3

ВИСНОВКИ

Xiaomi Redmi AirDots 3 є одними з кращих у своєму сегменті. До ключових переваг можемо віднести вдвічі вищу автономність, ніж в попередньому поколінні. Роз’єм USB Type-C, а не MicroUSB. Наявність підтримки кодеку AptX. До нюансів можна віднести дуже бідний набір команд для сенсорного керування та посередню якість мікрофону для розмов.

Ці навушники чудово підійдуть, якщо ви часто дивитесь YouTube або шукаєте якісні навушники на подарунок не за всі гроші світу. Якщо ж ви геймер і вам критично важливо, щоб затримка звуку була мінімальна, то доведеться звернути увагу на більш дорогі моделі. Загалом Upgrade у Redmi AirDots 3 відбувся по всіх фронтах порівняно з попереднім поколінням і якщо зважити на ціну, то нюанси нівелюються.

Читайте також:
Як правильно заряджати iPhone?
Не секрет, що акумулятори смартфонів - це розхідний матеріал, тобто в будь-якому випадку, з часом вам доведеться його замінити. Власники техніки Apple як ніхто переживають за стан акумулятора, адже його здоров'я можна відстежувати  безпосередньо у налаштуваннях без встановлення сторонніх застосунків
14/10/2024
Який смартфон купити в 2024 до 10000 гривень?
Обрати флагманський смартфон достатньо легко, адже, по суті, ти одразу обираєш певний бренд, який тобі імпонує і не намагаєшся підібрати варіант під обмежений бюджет. Натомість від розмаїття бюджетних смартфонів аж очі розбігаються, адже в одному ціновому сегменті можуть бути смартфони лише з однією
11/10/2024
Підсумки осінньої презентації Apple: нові iPhone, Apple Watch, AirPods та фішки штучного інтелекту
На осінній презентації Apple представила нові iPhone, Apple Watch та AirPods і звісно ж розповіла про нові можливості штучного інтелекту на своїх пристроях. Нижче є перелік всіх презентованих пристроїв: iPhone 16 iPhone 16 Plus iPhone 16 Pro iPhone 16 Pro Max Apple Watch Series 10 AirPods 4
09/09/2024
Залишити коментар
Нещодавно переглянуті
Меню
Привіт! Допомогти ?