Назад

TWS-навушники від Sony — WF-SP800N: варто чи не варто?

Якщо на ринку смартфонів Sony здає свої позиції і дуже важко зрозуміти, хто цільова аудиторія їхніх телефонів, то з навушниками та іншою аудіо-технікою у Sony все чудово. На ринку повністю бездротових навушників Sony теж задніх не пасе, достатньо хоча б згадати модель Sony WF-1000XM3. Ця модель себе зарекомендувала дуже добре і своїм звучанням підкорила серця і вуха багатьох користувачів. Сьогодні ж ми розглянемо ключові фішки нової моделі WF-SP800N.

Купить Sony WF-SP800N

АВТОНОМНІСТЬ

Рідко фішки навушників починають розглядати з того скільки вони можуть працювати без підзарядки, але конкретно у цій моделі це цілком нормально, бо від одного заряду вони можуть грати, на секундочку, 13 годин, а в кейсі можуть підзарядитися ще один раз і знову грати 13 годин. Загальний час відтворення не рекордний, але час відтворення від одного заряду неймовірний. Навушники підтримують швидку зарядку. На кейсі є роз’єм USB Type-C. Шкода, що виробник не передбачив для цієї моделі бездротову зарядку.

Купить Sony WF-SP800N

ДИЗАЙН КЕЙСУ ТА НАВУШНИКІВ

Кейс навушників відкривається, як і в більшості TWS-навушників без ніяких фішок, як це буває в навушниках Anker SoundCore Liberty 2 Pro. На вибір є декілька варіантів колірного оформлення: чорний, білий, синій, оранжевий. Навушники виконані в стилі Sony і мають виражені хрящові фіксатори. Загалом в своїх навушниках Sony робить акцент в першу чергу на звучанні та ергономіці і лише тоді на дизайні та фішках. Навушники захищені від вологи по стандарту IP55. В презентаційному ролику є декілька сцен, де навушники серед бризок води і, справді, захисту навушників вистачить, щоб пережити дощ чи краплі поту під час тренувань, але повністю опускати їх у воду категорично не рекомендуємо.

ФІШКИ

Однією з ключових фішок цих навушників є активне шумозаглушення. Але це ще не все, оскільки ця функція може адаптуватися завдяки системі Adaptive Sound Control до конкретних умов в яких ви перебуваєте. Якщо ви на пробіжці і вам потрібно бути максимально уважним до ситуації навколо, то шумозаглушення працюватиме “на мінімалках”, якщо ж ви їдете в метро, то шумозаглушення буде працювати “в посиленому режимі”.

Купить Sony WF-SP800N

Ви також можете завантажити додаток в якому можна налаштувати чимало фішок та еквалайзер. Між іншим, додаток можна прив’язати до геолокації і наприклад, коли ви переступаєте поріг фітнес-центру, то автоматично буде активуватися спортивний режим.

Купить Sony WF-SP800N

Ви можете поставити навушники в зарядний кейс на 10 хвилин та отримаєте ще 1 годину відтворення. Про звучання навушників ми поговоримо детальніше, коли безпосередньо зможемо протестувати їх, але про ніяке відставання звуку говорити не доводиться, оскільки навушники обладнані bluetooth-модулем 5-ї версії. Вартість навушників буде на рівні 200 доларів, а відповідно вони створять суттєву конкуренцію для решти виробників TWS-навушників.

Особистий кабінет
Привіт! Треба допомога ?