ТОП-3 додатки для підрахунку калорій на Android
Якщо ви давно мрієте про струнку фігуру, а ранкові пробіжки чи навіть регулярні походи в спорт-зал не дають бажаного результату, то потрібно подумати про зміну харчування. Усім відомо, що для того, щоб цифри на вазі стали меншими потрібно споживати менше калорій, ніж їх спалювати, а коли буде дефіцит калорій, тоді і припиниться процес набору ваги. Ключове питання полягає в тому, а як мені знати скільки калорій в якому продукті. Якщо на багатьох упаковках пишеться калорійність на 100 грам, то наприклад калорійність овочів чи фруктів доведеться шукати окремо в мережі, що надзвичайно незручно і довго. Саме для цього вже давно існують додатки, які допомагають спортсменам і тим, хто бажає тримати себе в формі рахувати калорії. У цій статті є три додатки, які ви сміливо можете завантажувати собі на смартфон і рахувати калорії без зусиль.
№1 — ТАБЛИЦЯ КАЛОРІЙНОСТІ: ДІЄТА ТА СХУДНЕННЯ
Передусім привертає увагу те, що цей додаток завантажили з PlayMarker більше 1 мільйона разів і при цьому його оцінка залишилася достатньо високою — 4,2 з 5. Приємний той факт, що інтерфейс повністю українізований. Нижче ви можете бачити скріншоти інтерфейсу додатку.
На головному робочому столі ви маєте можливість додавати продукти, які ви сьогодні споживали, кількість води, яку випили, а також відразу додавати вашу активність протягом дня, щоб зрозуміти скільки калорій ви спалили і розуміти чи ви сьогодні в “плюсі” чи в “мінусі”. Також програма розкладає спожиті вами продукти на білки, жири, вуглеводи і волокна. В окремій вкладці присутня статистика вашого раціону та питного режиму. Інколи буває так, що людина вирішила перейти на правильне харчування, але з чого почати не знає. Цей додаток допоможе, адже в ньому вже є готові рецепти на всі випадки життя.
Дуже зручна фішка — сканер штрих-кодів, ви можете не вписувати вручну продукти куплені вами в магазині, а просто відсканувати штрих-код та ввести кількість грам продукту, який ви спожили. У вас також є можливість придбати підписку, яка на один місяць коштуватиме 39 грн., а якщо брати відразу річну, то один місяць для вас вартуватиме всього 17 грн. Додатком цілком можна користуватися і без підписки, але якщо ви її придбаєте, то зникне реклама, ви отримаєте одне персональне меню, вам буде надано доступ до аналізу меню і ще кілька фішок.
№2 — КАЛЬКУЛЯТОР КАЛОРІЙ ХІКІ
Цей додаток також має більше мільйона завантажень в Play Market з оцінкою 4,8 з 5 і при цьому 61 тисячу відгуків. На жаль, у додатку відсутня українська мова, однак є підтримка англійської, іспанської та німецької. До речі, перших 14 днів ви безкоштовно матимете доступ до всіх Pro-функцій, а далі можете обрати чи користуватися безкоштовною версією чи придбати.
Приємною фішкою є те, що на YouTube-каналі посилання на який ви можете знайти безпосередньо в додатку, є навчальні відео, як правильно користуватися усіма функціями “ХіКі”. Коли у пошуку будете вводити якийсь продукт, то вам відразу буде видно скільки він містить калорій, а також жирів, білків та вуглеводів.
Статистика буде доступна з першого дня використання додатку. У ньому ви також можете слідкувати за тим скільки ви п’єте води. До речі, розраховуючи кількість калорій для вас додаток також враховує ваш стиль життя, чи у вас багато активності чи можливо ви працюєте на “сидячій” роботі.
Знаходити продукти по штрих-коду так само просто, як і в попередньому додатку. Ви можете встановлювати нагадування про те, щоб внести усі продукти і страви, які ви вживали під час кожного прийому їжі. Є окрема вкладка для активностей, де ви можете вказати скільки часу ви займалися спортом чи будь-яким іншим видом діяльності під час якого спалювалися калорії.
№3 — FITLESS
Найпростіший додаток серед трьох представлених у цій статті. Його завантажили більше 10 тисяч разів з Play Market. У ньому є лише базові функції та можливості щодо підрахунку калорій. Якщо ви не з тих, хто любить вдаватися в деталі, то цей додаток вам точно сподобається. У ньому, на жаль, немає підтримки української мови, натомість він має приємний та добре продуманий інтерфейс.
В додатку ви можете поставити бажану ціль щодо підтримки форми чи схуднення, можете контролювати водний баланс свого тіла, а потім переглядати статистику чи рухаєтесь ви згідно поставленого вами плану. В додатку є багато продуктів, які ви тільки починаєте вводити і вони підтягуються автоматично, але в той же час ви можете додати свої власні.
ПІДСУМКОВА ДУМКА
В магазині додатків є безліч програм, які можуть допомогти вам контролювати кількість калорій, які ви споживаєте, слідкувати за водним балансом свого організму, а також додавати тренування під час яких ви спалюєте калорії. В кожному з трьох представлених додатків є вкладка “статистика”, де ви можете переглянути чи є у вас прогрес і чи вписуєтесь ви в норму калорій для вашого віку, ваги, зросту та статі. Для більш точного підрахунку спалених калорій ви можете використовувати фітнес-трекери чи смарт-годинники, тоді ви точно будете розуміти чи є у вас позитивна різниця між набраними і спаленими калоріями.