Назад

Шість причин, чому Huawei Freebuds 3i — новий бестселер

Навушники апріорі будуть чудово продаватися і це цілком передбачувано, оскільки вони мають все необхідне для цього. Ми визначили шість ключових причин і якщо ви розглядали їх, як варіант навушників для себе, то зараз можете утвердитись у своєму виборі.

№1 — АКТИВНЕ ШУМОЗАГЛУШЕННЯ

Шумозаглушення фішка не нова, але не багатьом компаніям вдається реалізовувати її так, щоб нею можна було користуватися без дискомфорту, особливо в навушниках, які не призначені для аудіофілів. Звісно серед цих компаній є Apple зі своїми AirPods Pro, Samsung з Galaxy Buds Plus та деякі навушники Sony. Тепер в цій компанії на повних правах з’являються Freebuds 3i.

В цих навушниках зовнішній мікрофон вловлює шуми та нейтралізує їх. Є окремий мікрофон направлений всередину, який вловлює шум, який таки проник у ваші вуха і приглушує його. Що ми отримуємо в результаті? Рівень шуму знижується до 32 дБ, а відповідно ви можете на повну насолодитися найдрібнішими звуками та чіткими голосами, як у піснях так і у фільмах та відео.

Купить Freebuds 3i

№2 — АНІМАЦІЯ ПРИ ПІДКЛЮЧЕННІ

В AirPods це існує давним-давно ще з першого покоління навушників, але інші виробники почали це робити нещодавно. Це значно спрощує процес підключення, робить його зручним та естетичним, а крім того ви відразу зможете переглянути рівень заряду кейсу та кожного  з навушників.

Купить Freebuds 3i

№3 — ПАУЗА, ЯКЩО ВИЙНЯТИ НАВУШНИК З ВУХА

Фішка теж не нова, але вона настільки зручна, що її важко переоцінити. Обираючи навушники я зупинив свій вибір на Galaxy Buds від Samsung, але якраз цієї фішки там немає і її страшенно не вистачає, особливо, якщо ви спробували навушники в яких вона працює коректно, як наприклад у Huawei Freebuds 3i. Крім того, що музика стає на паузу, коли ви дістаєте навушник з вуха, то відтворення продовжується, коли навушник вставити на місце.

Купить Freebuds 3i

№4 — ЗАХИСТ КЕЙСУ НА НАВУШНИКІВ ВІД ВОЛОГИ

Останніх два місяці дощ іде майже щодня, а від ранкових чи вечірніх пробіжок відмовлятися не хочеться, бо набрані кілограми за час карантину дають про себе знати. Особисто мій досвід говорить, що тренування без навушників в рази менш ефективне, бо музика тримає у темпі і задає ритм, однак якщо надворі йде навіть незначний дощ, то з навушниками в яких немає захисту від вологи краще не виходити на пробіжку, бо є велика ймовірність, що вони вийдуть з ладу. У Freebuds 3i  є захист від вологи по стандарту IPX4, тому краплі дощу ніяк не впливають на працездатність навушників. Крім того, такий же захист має і кейс навушників.

Купить Freebuds 3i

№5 — ФІРМОВИЙ ДОДАТОК HUAWEI AI LIFE

Можливість підключитися до окремого додатку завжди суттєво розширює можливості TWS-навушників і тут така приємність є. В додатку ви можете налаштувати керування навушниками під себе, увімкнути чи вимкнути шумозаглушення, оновити прошивку навушників, налаштувати виклик голосового асистента і звісно переглядати дані про рівень заряду.

Купить Freebuds 3i

№6 — ЗВУЧАННЯ

Ця позиція заслуговує бути на першому місці, бо звучання — ключова фішка цих навушників. Розмір динамічного драйверу всього 10 мм, кодеки тут не аудіофільські, а цілком “простонародні” SBS та AAC, але звучать вони чудово. Гортаючи відгуки користувачів в мережі вкотре переконався, що це не суб’єктивні відчуття. 

Hfyd2I97HGpMOVcUVgkq7UJaK2VksibvpLeXoUtTU_A5j10vS4gxvvdEDhbkBcyRlsHbUrk6xP8r6vB8YI0n5HyTnasVlAyoymPcaYRGOnek3PuuZEA_ngXRJTclFqa_IXpz_gDI

ВИСНОВКИ

Якщо ви звернули увагу на ці навушники, то прочитавши “Шість причин, чому Huawei Freebuds 3i — новий бестселер в цьому, мабуть, переконалися, але і це не всі переваги цих навушників, бо одна з найбільш вартих уваги — доступність. Їх ціна на українському ринку приблизно 100 євро, а зважаючи на це вони однозначно рекомендовані до придбання.

Особистий кабінет
Привіт! Треба допомога ?