Realme Buds Air Pro: доступні навушники з активним шумозаглушенням
Realme випробувала себе у бюджетному сегменті TWS-навушників і вирішила підібратися до більш дорогого сегменту. Варто сказати, що Realme зробила це дуже яскраво і впевнено. Сьогодні на огляді навушники Realme Buds Air Pro з активним шумозаглушенням та багатьма іншими фішками, які не часто зустрічаються в доступних TWS-навушниках.
КОМПЛЕКТАЦІЯ
В комплекті з навушниками є три пари змінних амбушюр, а також кабель USB Type-C у фірмовому жовтому кольорі. Така увага до деталей зазвичай притаманна більш дорогим навушникам. В комплекті є інструкція на українській мові.
КЕЙС ТА НАВУШНИКИ
Кейс не виділяється серед сотень інших TWS-навушників. Він виконаний з білого пластику, а також ще існує чорна версія. З досвіду користування навушниками AirPods можна прогнозувати, що він вкриється дрібними подряпинами. На передній частині кейсу є напис Realme та світловий індикатор. На правій грані розташувалася клавіша для спарювання, але вона нам не знадобилася і далі розповімо чому. На нижній частині кейсу є роз’єм USB Type-С для заряджання. Петля, яка тримає кришку немає ніякого люфту в закритому стані, тому є надія на її довговічність.
Навушники в кейсі міцно магнітяться і не вилітають. До речі, вони захищені від вологи по стандарту IPx4. Buds Air Pro мають ніжку і по дизайну є чимось середнім між AirPods 2 та AirPods Pro. Вони зручно лягають у вуха і міцно фіксуються завдяки економічній формі та правильно підібраному розміру амбушюр. На зовнішній частині навушника є отвори для мікрофонів. Сіточка динаміка металева, тому її можна буде очищати без ризику пошкодити.
ПІДКЛЮЧЕННЯ ТА ДОДАТОК REALME LINK
Підключення в навушниках реалізовано дуже просто. Навушники підтримують Google Fast Pair, тому якщо у вас смартфон на Android, то при відкриванні кришки кейсу на екрані смартфона з’явиться сповіщення про підключення. Також завдяки цій функції навушники прив’язуються до вашого Google-акаунту. Завдяки цьому ви можете переглядати заряд кожного навушника та кейсу окремо в меню Bluetooth. Крім того, є можливість подивитися, де навушники востаннє підключалися до вашого смартфона.
Можна підключитися до навушників і стандартним чином через клавішу спарювання, яка знаходиться на правій грані кейсу. Третій спосіб підключення можливий через фірмовий додаток Realme Link. Важливо знати, що якщо в налаштуваннях додатку ви оберете регіон Україна, то навушники не будуть відображатися, тому потрібно обрати регіон Індія, а тоді в меню з’явиться можливість обрати Realme Buds Air Pro.
Які можливості дає додаток Realme Link?
- моніторинг заряду батареї кейсу на навушників;
- керування активним шумозаглушенням та режимом прозорості;
- можливість увімкнути ігровий режим з мінімальною затримкою;
- можливість увімкнути/вимкнути функцію автопаузи;
- можливість увімкнути підсилення гучності;
- можливість підсилити баси (Bass Boost);
- налаштувати керування на правому та лівому навушниках.
КЕРУВАННЯ ВІДТВОРЕННЯМ
В навушниках працює автопауза, коли ви дістаєте навушник з вуха. По замовчуванню вам доступні такі жести керування, які пізніше можна буде налаштувати в додатку під себе:
- play/pause — подвійний дотик до будь-якого навушника;
- наступний трек — потрійний дотик до будь-якого навушника;
- відповісти на виклик — один раз торкнутися будь-якого навушника;
- відхилити або завершити виклик — подвійний дотик до будь-якого навушника;
- перемикання між режимом шумозаглушення та режимом прозорості — утримання протягом 2-х секунд на будь-якому навушнику;
- увімкнути ігровий режим — утримувати пальці на двох навушниках одночасно протягом 2-х секунд.
ЗВУЧАННЯ
Навушники оснащені 10-міліметровими динаміками з алгоритмом Dynamic Bass Boost, тому про баси не турбуйтесь. Запасу гучності достатньо, а в додатку є можливість його ще збільшити, хоча не рекомендується. Навушники підтримують два кодеки: стандартний SBC та AAC. На жаль, AptX не підтримується.
Щодо активного шумозаглушення, то його робота відчувається, але працює воно не так потужно як на AirPods Pro в цьому теж є свої переваги, бо воно не так сильно тисне на вуха. Навушники в ігровому режимі мають мінімальну затримку (94 мс), тому цілком годяться для ігор. Незрозуміло тільки чому зменшення затримки винесли в окремий режим, а не поставили по замовчуванню. Звісно для маркетингу і просування продукту це плюс. Окремої похвали заслуговує мікрофон для розмов. Співрозмовник чує вас чудово і ви його теж.
АВТОНОМНІСТЬ
Виробник зазначає, що з увімкненим режимом шумозаглушенням навушники можуть грати 5 годин на гучності 50%, а без активного шумозаглушення автономність зросте до 6-ти годин. Загалом з кейсом навушники мають автономність на рівні 25 годин. Світлодіодний індикатор працює за таким принципом: якщо в кейсі менше 20% заряду, то він буде світитися червоним, а якщо більше 20%, то зеленим. Не вистачає якогось проміжного значення.
На 100% навушники в кейсі заряджаються за 40 хвилин, але найбільш вражає те, що за перших 10 хвилин заряджання вони отримують 80% заряду. Бездротової зарядки немає, тому кейс заряджається тільки через роз’єм USB Type-C. Час зарядки кейсу складає приблизно 1,5 години.
ВИСНОВКИ
Realme Buds Air Pro — дуже вдалий продукт з точки зору можливостей та вартості, бо ви отримуєте всі найбільш затребувані фішки: активне шумозаглушення, мінімальна затримка, якісні мікрофони, фірмовий додаток, зручне сенсорне керування та швидку зарядку. Ці навушники не мають явних недоліків і їх можна віднайти тільки якщо порівнювати зазначені фішки з більш дорогими моделями інших виробників.