Порівняння камери Xiaomi Mi A1 та Xiaomi Redmi 5 Plus

26/03/2018

Якщо смартфони коштують однаково і характеристики схожі, то перше питання, яке цікавить користувача: "Який з них фотографує краще". Ми допоможемо вам визначитись представивши живі фото з Xiaomi Mi A1 та Xiaomi Redmi 5 Plus, які зроблені в однакових умовах і з однаковими налаштуваннями. Обирайте пункт змісту, який для вас найбільш цікавий та порівнюйте фото з обох девайсів. Перша фото у порівняннях - Xiaomi Mi A1, друга - Xiaomi Redmi 5 Plus.

ЗМІСТ

  1. Архітектура з HDR та без HDR
  2. Ефект боке (розмиття фону)
  3. Пейзажні фото
  4. В приміщенні
  5. Предмети
  6. Інтер'єр
  7. Недостатнє освітлення

Архітектура без HDR

Варто визнати, що при хорошому освітленні в сонячний день обидва девайси чудово справляються з фотографіями архітектури. Навіть при збільшенні в декілька разів фотографії не стають "шумними" і не втрачають деталізації. Світлина зроблена на Mi A1 має більш насичені кольори, але різниця не суттєва.

1. Архітектура без HDR.jpg 1_1. Архітектура без HDR.jpg

Архітектура з увімкненим HDR

З увімкненим HDR фотографії стають світлішими та вирівнюється експозиція, особливо це помітно на Xiaomi Mi A1. На світлині, де вимкнений HDR гілля ялинки явно затемнене і нечітке, а на фотографії з HDR уся площа фотографії чітка з правильною експозицією.

2. Архітектура з HDR.jpg 1_2. Архітектура з HDR.jpg

Фотографії в більшому розмірі можна переглянути за посиланням.

Ефект боке (розмиття фону)

Коли справа доходить до фото з боке, то смартфону з однією камерою (Redmi 5 Plus) важко конкурувати з подвійною на Mi A1. На першій світлині (Mi A1) розмиття однакове з обох сторін, але при цьому зберігається насиченість та контрастність предметів, які знаходяться у фокусі. На Redmi 5 Plus фотографія має адекватне розмиття лише з однієї сторони. Крім того на автоматичних налаштуваннях смартфон не зміг налаштувати баланс білого.

3. Боке.jpg 1_3. Боке.jpg

Фотографії в більшому розмірі можна переглянути за посиланням.

Пейзажні фото

Пейзажні фото з великою кількістю тіней - не сильна сторона Mi A1. Redmi 5 Plus справився з експозицією набагато краще. Світлини будуть приблизно однакові, якщо на Mi A1 увімкнути HDR.

4. Пейзаж 1.jpg 1_4. Пейзаж 1.jpg

Якщо фотографувати широкі пейзажні плани, то краще підійде Redmi 5 Plus. На світлинах зроблених на цей смартфон білий колір по-справжньому білий. Недоліком є лише те, що дальні об'єкти на пезажних фотографіях втрачають контрастність та насиченість.

4. Пейзаж 2.jpg 1_4. Пейзаж 2.jpg

Фотографії в більшому розмірі можна переглянути за посиланням.

В приміщенні

В приміщеннях за умов специфічного освітлення високої деталізації очікувати не варто. Більш природній колір мають світлини з Mi A1. Redmi 5 Plus робить фото світлішим вирівнюючи експозицію. Такого ефекту можна досягти на Mi A1 лише з увімкненим HDR.

5. В приміщенні.jpg 1_5. В приміщенні.jpg

Фотографії в більшому розмірі можна переглянути за посиланням.

Предмети

При фотографуванні предметів з близької відстані Mi A1 може похвалитися кращою кольоропередачею, контрастністю та теплішими відтінками.

6. Предмети.jpg 1_6. Предмети.jpg

1_6. Предмети 1.jpg 2_6. Предмети 1_1.jpg

Фотографії в більшому розмірі можна переглянути за посиланням.

Фотографії інтер'єру

При фотографуванні інтер'єру приміщення обидва девайси гідно проявили себе в плані деталізації та налаштуванні експозиції, але більш "живі" та "соковитіші" фото ми отримали з Mi A1.

imgonline-com-ua-Resize-Fm8ryJpTisDT4c.jpg imgonline-com-ua-Resize-VK6vp3CmbDy2.jpg

imgonline-com-ua-Resize-x5ILJJBsoGs6E5CL.jpg imgonline-com-ua-Resize-PWepVaY1LxW.jpg

Фотографії в більшому розмірі можна переглянути за посиланням.

Недостатнє освітлення

Очікувати якісних фото при недостатньому освітленні на бюджетний смартфон не варто, але якщо порівнювати отримані кадри, то Redmi 5 Plus переважає по усіх показниках: кольоропередача, деталізація, рівень шумів.

8. Погане освітлення.jpg 1_8. Погане освітлення.jpg

Фотографії в більшому розмірі можна переглянути за посиланням.

Переглянувши порівняння світлин ви можете обрати можливості якої з камер вам підходять краще. Обидва девайси можна придбати в інтернет-магазині КТС за посиланнями: Xiaomi Mi A1 та Xiaomi Redmi 5 Plus.

Читайте також:

Товари:
Читайте також:
Навіщо потрібен режим “В літаку” у звичайному житті: не лише для подорожей
Режим «В літаку» асоціюється з польотами, але він має значно ширше застосування. Ця функція смартфонів вимикає бездротові з’єднання — мобільну мережу, Wi‑Fi, Bluetooth — і може бути дуже корисною у щоденному житті. Давайте розберемось, коли і навіщо його варто вмикати. Як увімкнути режим "В літаку"
25/06/2025
ТОП-3 смартфони до 10 тисяч гривень: кращі бюджетні рішення 2025 року
  У світі, де якісний смартфон більше не означає великі витрати, знайти гідну модель до 10 000 гривень стало цілком реально. Особливо у 2025 році, коли навіть бюджетні пристрої отримують потужні характеристики, камери з високою роздільною здатністю та функціональність, що ще кілька років тому бул
08/06/2025
Підсумки Google I/O 2025: ТОП-7 головних анонсів
Щорічна подія Google I/O 2025 чітко продемонструвала: для Google штучний інтелект став не окремою опцією, а “операційною системою” усіх сервісів. Нижче - концентрований огляд ключових новинок, на які слід звернути особливу увагу. 1. Google Beam - 3D-дзвінки без гарнітур Підрозділ Project Starline
21/05/2025
Залишити коментар
Нещодавно переглянуті
Меню
Привіт! Допомогти ?