Oppo Enco Free2: красивий дизайн та активне шумозаглушення
Нові навушники від Oppo під назвою Enco Free2 можуть похвалитися системою активного шумозаглушення, системою відсікання шумів при розмовах, низькою затримкою звуку в іграх, хорошою автономністю, фірмовим додатком, захистом від пилу та вологи і при цьому вони коштують менше $100. Як таке може бути і чи є підводні камені розкажу в цьому огляді.
Навушники поставляються в стильній чорно-білій коробці. Ніяких переваг це не дає, але якщо ви збираєтесь придбати такі навушники на подарунок, то вони чудово підійдуть. В коробці є кабель USB Type-C та змінні насадки.
КЕЙС
Кейс навушників глянцевий. Чи буде він збирати відбитки пальців? Так. Чи будуть на ньому з’являтися мікроподряпини? Так. Це загалом стосується усіх кейсів і електроніки з глянцевою поверхнею. Є сенс купити хоч якийсь найпростіший силіконовий чохол.
Кейс має захист не тільки від вологи, але й від пилу по стандарту IP54. Занурення в воду він навряд чи переживе, але от краплі дощу йому не страшні. На кейсі є тільки одна клавіша необхідна для підключення.
ПІДКЛЮЧЕННЯ, ANC ТА ЗВУК
Підключити навушники можна за допомогою двох способів — меню bluetooth або через фірмовий додаток HeyMelody. З’єднання відбувається через Bluetooth 5.2. Навушники оснащені 10-міліметровими динамічними драйверами та підтримують кодеки SBC та AAC. Головна фішка другого покоління наушників Enco Free — активне шумозаглушення, яке завдяки 3-ядерному процесору може знижувати рівень шуму до 42 дБ. Також є режим прозорості.
До речі, ці навушники як і більш дорогі Oppo Enco X, були розроблені спільно з спеціалістами датської компанії DYNAUDIO. В додатку ви можете обрати один з 4-х режимів відтворення звуку, де можете встановити акцент на вокал, баси чи вимкнути будь-які налаштування. Також в додатку можна підігнати звучання конкретно під ваші вуха і для цього є передбачений окремий тест.
Навушники мають великий запас гучності, тому 80% це вже дуже гучно. Щодо затримки звуку, то вона тут не відчувається, але якщо ви граєте ігри, то в додатку є сенс увімкнути “Ігровий режим”, де затримка стає ще меншою, але і розряджання буде швидше. При розмовах вас буде чудово чути, бо тут є три мікрофони, які турбуються про те, щоб відсікти стороні шуми.
КЕРУВАННЯ
В додатку ви можете його гнучко налаштувати під себе, але в загальних рисах розповім, що тут можна налаштувати. На одинарний тап по будь-якому навушнику ви можете поставити тільки play/pause. На подвійне постукування можете поставити паузу або перемикання між треками. На потрійний дотик можете встановити увімкнення ігрового режиму або виклик голосового асистента. Наприклад на лівому потрійний тап - виклик асистента, а на правому "ігровий режим".
Ще доступна дія на утримування, щоб перемикатися між активним шумозаглушенням та режимом прозорості. І це ще не все, бо тут можна регулювати гучність прямо на навушниках просто провівши пальцем вверх чи вниз по ніжці. На таку ж дію можна встановити перемикання треків. До речі, автопауза тут також коректно працює.
АВТОНОМНІСТЬ
Кейс має батарею на 480 мАг і щоб зарядити його на 100% вам знадобиться півтори години. З увімкненою системою активного шумозаглушення навушники можуть грати приблизно 4 години, а якщо її вимкнути, то 6,5 годин. Загальна автономність навушників з кейсом складає 30 годин. Тобто навіть якщо ви дуже активно будете використовувати навушники, то вам їх вистачить на 1,5-2 тижні.
ВИСНОВКИ
Перед оглядом я подивився характеристики цих навушників і думав в чому вони не дотягують до преміальних, чому вони коштують менше $100, але так і не знайшов. Тут є стильний кейс, фірмовий додаток, система активного шумозаглушення, чудовий звук через мікрофони, низька затримка на рівні 47 мс, гідна автономність та зручне керування. Вартують кожної витраченої на них гривні.