Оплачуй покупки карткою monobank - отримуй 4% миттєвого кешбеку!

28/04/2023

Тепер купувати смарт гаджети у КТС стало ще вигідніше із картою monobank:) Обирай техніку у будь-якому магазині КТС або на сайті ktc.ua, оплачуй свою покупку карткою банку та лови миттєвий кешбек у розмірі 4% від суми покупки, який потім можна використати на наступні покупки. Ну круто ж?)

Умови нарахування:

  1. При розрахунку карткою monobank в мережі магазинів КТС або на сайті ktc.ua, клієнт отримує миттєвий кешбек 4% від суми покупки.
  2. Для нарахування кешбеку потрібно активувати партнерський кешбек від КТС в розділі Кешбек від партнерів в додатку monobank. Кешбек не буде нараховано, якщо клієнт перед оплатою, не активував категорію у додатку.
  3. Максимальна сума кешбеку — 1000 гривень на місяць
  4. Кешбек не нараховується при використанні послуги «Покупка частинами» та при покупці товарів Apple

Купуй смарт гаджети за суперцінами в КТС:)

Офіційні правила участі в акції

btn (2).png

Написати відгук
Т Тетяна 

А чому це так-при покупці товарі Єпл не нараховується кешбек? І ніде це не вказано тільк коли по ссилці перейти….Добре що я прочитала !вже хотіла купляти

П Представник КТС

Доброго дня!
У картці товару, на який передбачене нарахування кешбеку, є відповідний клікабельний стікер. Сторінка, яку Ви переглядаєте - це офіційні умови акції. Згідно із внутрішньої політики Apple, така механіка заборонена. Залиште, будь ласка, свій номер телефону, і ми, в індивідуальному режимі, допоможемо вирішити це питання.

25.05.2023
М Михайло 

Тетяно, вам би не еппл купляти, а спершу граматики навчитись.

31.05.2023
Л Людмила 

Гарний магазин! Ввічливі і приємні продавці, великий вибір різноманітних гаджетив.

Нещодавно переглянуті
Меню
Привіт! Допомогти ?