Назад

OnePlus Buds: вбивці флагманів у світі TWS-навушників

OnePlus достатньо давно презентував навушники Bullets Wireless, але вони не були TWS, а мали провід який з’єднує між собою два навушника. Їх звучання та зручність були не на найвищому рівні, тому популярними вони не стали, але ось тепер компанія, яка звикла “вбивати” продукти А-брендів увірвалася на ринок TWS на якому зараз така конкуренція і концентрація гідних навушників, що еірподсу ніде впасти. OnePlus все ж вирішили потіснитися і зайняти своє місце. Що з цього вийшло? Виглядає так, що для OnePlus таки вдалося.

813uAYvv-J50Nd3vJcdFVB7-vjIvNffIcL-MJ6Xtmc0fux2ljX8SN9v2PEKOAyIlFs1VlHWX8FSIyDq5rx-x2B8f0hbKK9H0CnGHaJkEPhVcShECMUed8bqiLKiOSmpRhir2b_kI

АВТОНОМНІСТЬ

Чому цей пункт на першому місці? Бо виробник зазначає, що навушники можуть працювати без підзарядки 30 годин. Давайте внесемо ясність в цифри. 30 годин вони можуть грати з кейсом. Самі навушники можуть грати від одного заряду 7 годин. Цікава фішка полягає в тому, що 10 хвилин заряджання навушників разом з кейсом дають ще 10 годин відтворення музики, а 10 хвилинне заряджання навушників в кейсі дають 120 хвилин відтворення. 

2eJctly7mBpWuSyv1jsth3zijPn6ZJ0Ff0mQ2ne6PkmATh9EzY-2FN9El2bSp-1k74ruQh2W67bf810qSzT2suKaCZ9o0P-Z04tqg4PovUx15qJuiYGL4dYnvXj27jzVN3bbaRkS

Заряджаються навушники повністю приблизно 40 хвилин. Об’єм батареї кейсу складає 430 мАг, а в кожному навушнику батарея на 45 мАг. Заряджання здійснюється через роз’єм Type-C.

OnePlus Buds — «убийцы» Apple AirPods за $79 - 4PDA

ДИЗАЙН

Дизайн кейсу найбільш схожий на Huawei Freebuds 3. Навушники виконані у формі вкладишів. Кейс важить всього 37 грамів, а кожен навушник має вагу 4,7 грама. На зовнішній стороні навушника є спеціальна плоска зона для керування навушниками за допомогою тапів.

Навушники доступні у трьох кольорах: білий, сірий (близький до чорного) та блакитний з жовтними елементами оформлення на навушниках та всередині кейсу. Останній варіант ніби спеціально для українського ринку зроблений, бо виглядає дуже патріотично :).

zvjYfKRqcHF36oDOQS9jvdD_RFiOS-RkoFxqFU4fOSuQz28d1isV2ZQ9ECjqhs7RY-B4X5le4cmRyAsi4Jydoo-JAz43RquZCCT7M7a6qz-BjRBhwMbWtpu3rhafqAINQsbztDYQ

КЕРУВАННЯ

Керувати наушниками буде вкрай просто оскільки ми звикли до цього в багатьох інших навушниках. Є можливість перемикнути на наступний або попередній трек викликати голосового асистента, поставити музику на паузу чи навпаки увімкнути відтворення. Прийняти та завершити виклик на навушниках теж можна.

43IfCWEnQCr4HD3S2VQIaCMwAJr8pfKgd7IJLbcDBxuPt0aogL8LpJlgXcQP2mFFaQFbC1r8oqozbl25XwwX_9Uj8om0kSxlauEIlDK37Yir8t0TcV4x2XVZJsbMab3hJMVAyL4B

ЗВУК

Кожен навушник має 13,4-міліметровий драйвер. На корпусі кожного з навушників є по три мікрофони для того, щоб гасити шум та керувати голосом при виклику голосового асистента і спілкуватися в режимі гарнітури. Є підтримка Dolby Atmos.

ДОДАТКОВО

На презентації було зазначено про можливість швидкого з’єднання зі смартфоном, так звана функція fast pair і працює вона швидше за все лише зі смартфонами OnePlus. Bluetooth версія 5.0. Є захист від вологи по стандарту IPX4. Відповідь на ключове питання презентації, а саме "скільки вони коштують" приємно здивувала, адже їх ціна на офіційному сайті $79. Звісно поки вони доберуться до нашого ринку ціна зросте, але якщо звук не “підкачає”, то навушники таки можуть загострити конкуренцію на ринку бездротових навушників.

Поки чекаємо їх появи в Україні рекомендуємо звернути увагу на схожі по ціні навушники від Samsung — Galaxy Buds першого покоління. Якщо вакуумні навушники вам подобаються, то вони вас точно не розчарують, як по звучанню так і по автономності.

 

Особистий кабінет
Привіт! Треба допомога ?