OnePlus Buds: вбивці флагманів у світі TWS-навушників
OnePlus достатньо давно презентував навушники Bullets Wireless, але вони не були TWS, а мали провід який з’єднує між собою два навушника. Їх звучання та зручність були не на найвищому рівні, тому популярними вони не стали, але ось тепер компанія, яка звикла “вбивати” продукти А-брендів увірвалася на ринок TWS на якому зараз така конкуренція і концентрація гідних навушників, що еірподсу ніде впасти. OnePlus все ж вирішили потіснитися і зайняти своє місце. Що з цього вийшло? Виглядає так, що для OnePlus таки вдалося.
АВТОНОМНІСТЬ
Чому цей пункт на першому місці? Бо виробник зазначає, що навушники можуть працювати без підзарядки 30 годин. Давайте внесемо ясність в цифри. 30 годин вони можуть грати з кейсом. Самі навушники можуть грати від одного заряду 7 годин. Цікава фішка полягає в тому, що 10 хвилин заряджання навушників разом з кейсом дають ще 10 годин відтворення музики, а 10 хвилинне заряджання навушників в кейсі дають 120 хвилин відтворення.
Заряджаються навушники повністю приблизно 40 хвилин. Об’єм батареї кейсу складає 430 мАг, а в кожному навушнику батарея на 45 мАг. Заряджання здійснюється через роз’єм Type-C.
ДИЗАЙН
Дизайн кейсу найбільш схожий на Huawei Freebuds 3. Навушники виконані у формі вкладишів. Кейс важить всього 37 грамів, а кожен навушник має вагу 4,7 грама. На зовнішній стороні навушника є спеціальна плоска зона для керування навушниками за допомогою тапів.
Навушники доступні у трьох кольорах: білий, сірий (близький до чорного) та блакитний з жовтними елементами оформлення на навушниках та всередині кейсу. Останній варіант ніби спеціально для українського ринку зроблений, бо виглядає дуже патріотично :).
КЕРУВАННЯ
Керувати наушниками буде вкрай просто оскільки ми звикли до цього в багатьох інших навушниках. Є можливість перемикнути на наступний або попередній трек викликати голосового асистента, поставити музику на паузу чи навпаки увімкнути відтворення. Прийняти та завершити виклик на навушниках теж можна.
ЗВУК
Кожен навушник має 13,4-міліметровий драйвер. На корпусі кожного з навушників є по три мікрофони для того, щоб гасити шум та керувати голосом при виклику голосового асистента і спілкуватися в режимі гарнітури. Є підтримка Dolby Atmos.
ДОДАТКОВО
На презентації було зазначено про можливість швидкого з’єднання зі смартфоном, так звана функція fast pair і працює вона швидше за все лише зі смартфонами OnePlus. Bluetooth версія 5.0. Є захист від вологи по стандарту IPX4. Відповідь на ключове питання презентації, а саме "скільки вони коштують" приємно здивувала, адже їх ціна на офіційному сайті $79. Звісно поки вони доберуться до нашого ринку ціна зросте, але якщо звук не “підкачає”, то навушники таки можуть загострити конкуренцію на ринку бездротових навушників.
Поки чекаємо їх появи в Україні рекомендуємо звернути увагу на схожі по ціні навушники від Samsung — Galaxy Buds першого покоління. Якщо вакуумні навушники вам подобаються, то вони вас точно не розчарують, як по звучанню так і по автономності.