Огляд Oppo Enco W51: активне шумозаглушення та бездротова зарядка
Ще донедавна я з іронією ставився до навушників, які мають активне шумозаглушення і коштують менше двох тисяч гривень, але модель TWS-навушників від Oppo, яка сьогодні у нас на огляді, хоч і не робить революцію в плані шумозаглушення і звуку, але все ж залишила гарне враження.
ЩО В КОРОБЦІ?
Комплектація цих навушників доволі стандартна. В коробці ви знайдете кейс з навушниками, кабель USB-A на USB Type-C, три пари змінних амбюшур та документацію.
ДИЗАЙН КЕЙСУ ТА НАВУШНИКІВ
Кейс навушників має квадратну форму. Всередині кейсу є одна клавіша для активації bluetooth, а також один світлодіодний індикатор. Кейс відкривається та закривається без особливих зусиль, але однією рукою його відкрити не вийде. Виконаний він з глянцевого пластику, який схожий до того, що є в AirPods. На корпусі є роз’єм USB Type-C.
Приємним є той момент, що кейс підтримує бездротову зарядку та має захист від вологи та пилу IP54. Щодо самих навушників, то вони мають аналогічний дизайн, як і у Oppo Enco W31, які були у нас на огляді кілька місяців тому. Ергономіка навушників на висоті, вони чудово лягають у вушну раковину і міцно тримаються, а завдяки “ніжці” їх легко діставати з вуха та вставляти назад.
КЕРУВАННЯ ВІДТВОРЕННЯМ
Керувати навушниками так само просто, як і на моделі Enco W31. Приємно, що тут реалізували фішку AirPods, коли виймати навушник з вуха, то відтворення стає на паузу і саме головне, що при поверненні навушника до вуха відтворення продовжується.
- наступний трек — подвійний тап по правому навушнику;
- увімкнути/вимкнути шумозаглушення — подвійний тап по лівому навушнику;
- відповісти на дзвінок — двічі торкнутися будь-якого навушника;
- завершити дзвінок — двічі торкнутися будь-якого навушника;
- виклик асистента — потрійний тап по будь-якому навушнику.
На жаль, на навушниках неможливо: регулювати гучність, перемикатися на попередній трек, поставити музику на паузу не виймаючи навушник з вуха.
ЗВУЧАННЯ
Навушники цього цінового сегменту часто обирають для перегляду відео та фільмів, тому важливо, щоб звук не відставав від зображення і тут з цим все гаразд, все синхронно.
На мій смак звучання цих навушників цілком вистачить для перегляду фільмів та серіалів і прослховування музики, але на середній гучності, бо на максимумі з’являється дуже багато звуку “сссс”.
Щодо активного шумозаглушення, то воно чудово працює. Якщо одягнути навушники, то 60-70% фонових шумів відсікаються або, як мінімум, стають ледь чутні. В той же час голоси людей та різкі звуки можна легко розрізняти. Для пересування по місту такий шумодав буде дуже доречний.
АВТОНОМНІСТЬ
Від одного заряду навушники з активним шумозаглушенням можуть грати до 4 годин, а кейс дозволить продовжити відтворення ще на 20 годин. Як вже згадувалося вище є підтримка бездротової зарядки. Щоб повністю зарядити навушники потрібно 80 хвилин часу.
ВИСНОВКИ
Навушники справили гарне враження, особливо через м’яку роботу активного шумозаглушення. До плюсів віднесу стабільність з’єднання по bluetooth 5.0. Воно не втрачалося в квартирі навіть через дві цегляні стіни. Окремої похвали заслуговує ергономіка навушників, фішка з паузою, якщо вийняти навушник з вуха та наявність бездротової зарядки. Немає відставання звуку від зображення. Якщо говорити про враження від звуку, то воно аналогічне, як і на Oppo Enco W31. Не для меломанів, але зважаючи на ціновий сегмент дуже пристойно.