Огляд Hator Hyperpunk Truepods: бюджетні TWS-навушники з флагманськими характеристиками
Сьогодні в нас на огляді бездротові навушники Hator Hyperpunk Truepods. Ці навушники — реальний приклад того наскільки швидко розвивається цей ринок, адже вони відносяться до категорії бюджетних, але можуть похвалитися такими характеристиками, які ще 2-3 роки тому були хіба в флагманських навушниках з відповідним цінником.
КОМПЛЕКТАЦІЯ ТА ДИЗАЙН
Навушники постачаються в фірмовій жовто-чорній коробці і в ній ви знайдете: кейс з навушниками, комплект змінних насадок, кабель USB-A to USB-C та інструкцію. Набір стандартний, без сюрпризів.
Навушники доступні тільки в одному кольорі — сріблястий кейс та чорін навушники зі сріблястими вставками. Кейс важить всього 37 грамів. Розміщення головних елементів на корпусі традиційне — внизу роз’єм для заряджання, на передній панелі світловий індикатор, а на тильній стороні клавіша для активації bluetooth.
До речі, кейс взагалі не збирає відбитків пальців та забруднень завдяки колірному рішенню, яке обрали в Hator.
Навушники в кейсі добре магнітяться і їх зручно діставати. До речі, вони захищені від вологи по стандарту IPX4, тому добре для спортзалу і пробіжок підходять.
ЗВУЧАННЯ
Навушники оснащені 10-міліметровими динаміками та 32-бітним DSP-процесором, а також можуть похвалитися системою подвійного шумозаглушення ANC та ENC.
Також є доступний “режим прозорості”, який чудово підійде, якщо ви слухаєте музику на вулиці чи в авто, щоб ви могли чути звуки середовища і не наражати себе на небезпеку, також це практична функція для роботи в офісі, щоб чути колег і в той же час максимально занурюватися в улюблені треки.
Навушники не підтримують кодеки aptX чи LDAC, що цілком очікувано, але є підтримка популярних AAC та SBC.
Загалом навушники в своєму ціновому сегменті можуть похвалитися дуже хорошим звучанням з достатньо глибокими басами та хорошим звучанням середніх частот. Для прослуховування музики, перегляду фільмів та для ігор цих навушників буде більш, ніж достатньо.
Крім того, навушники мають хороший запас гучності — навряд чи ви буде використовувати їх на відмітці більше, ніж 80-90%
ПІДКЛЮЧЕННЯ ТА КЕРУВАННЯ
Підключення здійснюється через меню Bluetooth (версія 5.3) після того як активується Bluetooth на навушниках через затискання на кілька секунд клавіші на кейсі.
- один дотик до будь-якого навушника — відповісти на дзвінок, пауза/відтворення;
- подвійний дотик до лівого — попередній трек;
- подвійний дотик до правого — наступний трек;
- потрійний дотик до лівого навушника — збільшити гучність;
- потрійний дотик до правого навушника — зменшити гучність;
- чотири дотики до будь-якого навушника — ігровий режим, музичний режим;
- двосекундне затискання будь-якого навушника активує режим ANC.
Дуже класне рішення — фізично відокремити сенсорну зону для керування відтворенням на навушнику, що майже унеможливлює випадкові натискання.
АВТОНОМНІСТЬ
Виробник вказує, що на одному заряді навушники можуть грати 5 годин і це правда, якщо на мінімальній гучності, то ви можете отримати навіть більше. З активним шумозаглушенням навушники тримають заряд близько 4 годин. Кейс збільшує автономність ще на 20 годин.
Приємно те, що навушники підтримують швидку зарядку на 15W, а також підтримують бездротову зарядку на 15W, що в цьому сегменті зустрічається вкрай рідко. Повна зарядка навушників займає приблизно 70 хвилин.
ВИСНОВКИ
HATOR Hyperpunk Truepods — чудово збалансовані бюджетні навушники з усіма фішками більш дорогих моделей, адже тут є:
- режим активного шумозаглушення і прозорості;
- свіжа версія Bluetooth 5.3;
- підтримка бездротового заряджання;
- низька затримка звуку, що актуально для геймерів;
- захист від вологи IPx4;
- корпус не збирає відбитків пальців;
- хороша автономність.
Придбати навушники можна за посиланням.