Нові Google Pixel 2 та Pixel 2 XL: викиньте свою дзеркалку
Пошуковий гігант Google, як і найпотужніші виробники смартфонів, створює свою лінійку розумних телефонів, яка щороку отримуватиме нових представників.
4 жовтня Google представила два смартфони:
Cмартфон Google Pixel 3a - дата виходу, ціна, характеристики, огляд
Нові “пікселі” є продовженням минулорічної моделі Google Pixel, що чітко прослідковується у дизайні.
Дисплей
Новинки від Google не пішли трендовим шляхом, тому обидва девайси, хоч і мають велику діагональ екранів, не є безрамковими, як найближчі конкуренти: iPhone X чи Samsung Galaxy S8.
Діагоналі екрану:
- Pixel 2 - 5 дюймів;
- Pixel 2 XL - 6 дюймів.
Екрани новинок можуть похизуватися технологіями:
- Always On Display. На екрані завжди відображається найнеобхідніша інформація, наприклад: годинник, наявність сповіщень тощо.
- Active Edge. Можливість виклику голосового асистента просто стиснувши девайс. Таку фішку вже реалізовувала компанія HTC в моделі U11.
Швидкодія
Великий і малий “пікселі” мають процесор від Qualcomm — Snapdragon 835 та чотири гігабайти оперативної пам’яті. У 2017 році такої потужності цілком достатньо для того, щоб працювати зі смартфоном і не задумуватись про “мінімальні” налаштування. Проте, якщо Google хотів нав’язати боротьбу конкурентам, то характеристики ”новоспеченого” флагману - посередні.
Пам’ять
Розширювати вбудовану пам’ять немає можливості, бо відсутній слот для MicroSD. Обирати доведеться між двома варіантами флеш-пам’яті:
- 64 Гб;
- 128 Гб.
Цього має бути цілком достатньо, але варто зазначити, що на ринку смартфонів є моделі з вдвічі більшою ємністю вбудованої пам’яті або принаймі з можливістю її розширення.
Камера
Минулорічний “піксель” вирізнявся серед інших, перш за все, можливостями своєї камери. Цьогоріч прихильники бренду очікували, що виробник “не підведе” і зробить ще кращу.
Незалежний ресурс по оцінці камер у смартфонах DxOMark присвоїв Google Pixel 2 рекордні 98 балів. Таким чином новинка від Google обійшла iPhone 8 Plus, Galaxy Note 8 та iPhone 8.
Найбільш трендова фішка усіх смартфонів, які претендують на звання камерофон у 2017 році - це подвійна камера. На презентації Google Pixel 2 усі були здивовані тим, що новий девайс подвійної камери не отримав. Що Google представив натомість?
- Dual-pixel. Технологія, коли кожен піксель працює як два окремих сенсора. Це повністю компенсує відсутність другої камери і дозволяє досягнути мегапопулярного ефекту розмиття фону (боке).
- Оптична та цифрова стабілізація. Навіть при зйомці без штативу фотографії та відео будуть чіткими та нерозмитими. За словами творців цього девайсу, оптична стабілізація реалізована краще, ніж в будь-якому іншому смартфоні на ринку.
- Motion Photos - технологія, яка вже давно реалізована в iPhone під назвою Live Photos. Фото в цьому режимі схожі на 2-3 секундний ролик, що і робить світлину “живою”.
Як фотографує Google Pixel 2 в порівнянні з HTC U11
Фото на Google Pixel 2 та iPhone 8 Plus зі збільшенням в 4 рази
Порівняння представлені вище - поки погляд з одного боку. Як тільки обидва смартфон від Google протестуємо у КТС, то напишемо враження і дізнаємось, чи все працює так бездоганно, як зазначають виробники :)
Батарея
Своєю автономністю гаджет не здивує. Вона знаходиться на рівні - “як і у всіх” - і складає:
- 2700 мАг у Pixel 2;
- 3520 мАг у Pixel 2 XL.
Підтримка технології quick charge, але немає можливості безпровідної зарядки.
Переваги Google Pixel 2 та Pixel 2 XL:
- найкраща камера за версією DxOMark;
- впізнаваний дизайн;
- екран з Always On Display та Active Edge;
- захищений від води та пилу;
- найновіша версія ОС Android - 8.0 (Oreo).
Недоліки Google Pixel 2 та Pixel 2 XL:
- відсутність слоту для MicroSD;
- відсутність безпровідної зарядки;
- відсутність роз’єму 3,5 мм;
- вартість, порівняно з іншими брендами.
Ціна
Ще донедавна смартфони на кшталт Google Pixel називали “убивцями флагманів” через високу продуктивність і порівняно невисоку вартість. Сьогодні ж вартість цих девайсів мало чим відрізняється від флагманів провідних компаній.
Придбати Google Pixel 2 в КТС можна прямо зараз.
Також читайте: