Навушники Huawei Freebuds 3: Альтернатива AirPods, на яку ми заслужили?

03/01/2020

Бути сьогодні «смарт» без True Wireless "затичок" у вухах - це unreal! Але як бонус ти отримуєш ще й корисний гаджет, який дає можливість говорити та мити посуд одночасно, наприклад. Або ж тренуватись у спортзалі та не плутатись у проводі.
Компанія Huawei випустила у 2019 році свої Freebuds 3. Китайці спробували створити конкуренцію купертинівцям і спокійно можна сказати, що у них це вийшло. Гарнітура дає якісний звук, добре фіксується, гарно виглядає. Що ще треба від безпровідних "вкладишів"?!

Дизайн

Хоча виробник стверджує, що на дизайн навушників і кейсу його надихнула природа, ми ж розуміємо, що без впливу яблучного тренду тут не обійшлось =)
Разом з тим, виглядає гарнітура стильно та лаконічно. Доступні два кольори: білий та чорний. На якій стороні залишитись - вирішувати тобі. =)



IMG-3663.PNG

Хоча здалеку навушники і схожі на АirPods, зблизька видно, що форма трохи інша. Компанія назвала свій дизайн Dolphin Bionic, аргументуючи це тим, що гарнітура схожа на дельфіна. Чи то в Китаї якісь свої дельфіни, чи то творці щось явно курять =) Але, менше з тим, Freebuds 3 візуально тішать око.
Завдяки правильній формі навушники міцно «засідають» у вусі. Чітка фіксація робить комфортним прослуховування музики навіть при заняттях у спортзалі чи вуличних пробіжках.

наушнікі.PNG

Розмір навушників досить компактний. Якщо брати чорні, то вони взагалі не «кидаються» в очі. Екзамени скласти тепер ще простіше =) Ех, мені б такий гаджет в роки навчання в університеті!
Дизайн кейсу теж максимально мінімалістичний. Нагадує хокейну шайбу, але значно менших габаритів - 60 мм діаметр і 20 мм висота. Кругла форма, приємний на дотик матеріал та компактний розмір. Без проблем зможеш покласти таку «шайбу» в кишеню чи боковий відсік сумочки.
Кейс зроблений якісно, нічого не тріщить. Навушники на магнітах надійно фіксуються у кейсі, тому шанс згубити їх ну дуууууже малий.

rtqc.jpg

Зарядка і потужність

Заряджаються навушники через кейс. Круто, що є можливість безпровідної зарядки. Крім того, внизу є USB роз'єм С-типу. А якщо у тебе телефон HUAWEI, то можлива і реверсна зарядка між гаджетами.
Індикатор заряду знаходиться зверху під кришкою і внизу "шайби". По кольору можна побачити скільки гарнітура ще "протягне". Якщо світиться зеленим - все ок, якщо жовтим - краще підзарядитись. Щоб подивитися стан зарядки потрібно відкрити кейс. Без цього навіть нижній індикатор не буде світитися. Це трохи дивно незручно.

зарядка.PNG

Кожен навушник має свій акумулятор в 30 мАч. Тримають заряд навушники біля чотирьох годин. Якщо ж виставити приглушення шуму на максимум, то протримаються менше - 2,5 години.
Зарядний кейс має батарею в 410 мАч, що дозволяє йому триматися на плаву біля 16 годин. Тобто в загальному в тебе буде біля 20 годин, щоб насолоджуватися музикою. Навіть на довгу дорогу у відпустці буде достатньо з головою!
До речі, заряджаються навушники з кейсу дуже швидко. За 60 хвилин набігають усі 100 % заряду.

кірін.PNG

У Freebuds 3 HUAWEI поставили свій новий чіп - Kirin A1, який має доволі потужний процесор, оперативну пам'ять та DSP. Крім того, тішить і швидкість передачі сигналу в 2,3 МБ за секунду. Правда, максимальні можливості доступні тільки при підключенні до телефону HUAWEI з прошивкою EMUI 10, в інших випадках підключення буде на рівні версії Bluetooth твого смартфону.

Не хайпом єдиним

Freebuds 3 - це не тільки про дизайн. Насправді, звук у навушниках досить крутий. Враховуючи форм-фактор вкладишів, звучання дійсно тішить. Драйвери в 14 мм дають про себе знати!


евушк.jpg

Звісно це тобі не вакуумні навушники, тому ізолюватись повністю від машин та несмішних жартів знайомих не вийде =)
Проте завдяки аеродинамічній формі навушника, шум вітру не потрапляє у мікрофон та не заважає насолоджуватись улюбленими треками чи розмовами. «Батько» Хуавей назвав цю систему будови ніжки Mic Dust.
Виробник зазначає рівень приглушення шуму - 15 дБ. Що це значить на практиці? У шумному офісі помедитувати не вийде точно, але приглушити роботу двигуна чи комп‘ютера навушники зможуть. Тішить також приглушення шуму і під час розмов: звук чіткий, не розсіюється і нема відчуття, що говориш з туалету =)

До речі, рівень приглушення шуму можна регулювати в налаштуваннях.

Підключення

Для першого підключення навушників до смартфону просто відкрий кейс і зажми кнопку з правої сторони. Індикатор почне "підморгувати", це гаджет так шукає пристрої. Надалі при відкритті кейсу навушники будуть самостійно підключатися до телефону. І, до речі, займає це лічені секунди.

2_телефон.PNG

Freebuds 3 мають Bluetooth 5.1 та Bluetooth Low Energy 5.1, що дозволяє максимально швидко підключати гарнітуру до джерела звуку. При цьому кожен навушник синхронізується окремо і може працювати без "напарника" в якості Bluetooth гарнітури.
Навушниками можна керувати дотиком. Два рази стукнеш по правому "вуху" і музика зупиниться або включиться знову. Те саме буде, якщо зняти один навушник і потім знову вдіти. Якщо два рази тицьнути по лівому "вуху", то можеш вкл або викл функцію активного придушення шуму.

Підсумуємо

А тепер коротко підкреслимо усі pros and cons навушників Freebuds 3.
Плюси:
- Хороший звук;
- Гарний дизайн та компактний розмір кейсу;
- Швидка зарядка та довготривале "життя" акумулятора (20 годин роботи в автономному режимі!)
- Можливість тактильно керувати навушниками;
Мінуси:
- Бідненька шумоізоляція;
- Деякі функції є ексклюзивними лише при синхронізації зі смартфонами HUAWEI.

Читай також:

Читайте також:
AirPods 4: кращі відкриті навушники з ANC
  Коли Apple оголосила, що наступне покоління вкладишів AirPods матиме шумозаглушення чимало аналітиків дуже скептично поставились до цих заяв мовляв не всі внутрішньоканальні навушники добре з цим справляються, а що вже говорити про навушники відкритого типу, однак Apple саме тому й Apple, бо вм
26/11/2024
Як правильно заряджати iPhone?
Не секрет, що акумулятори смартфонів - це розхідний матеріал, тобто в будь-якому випадку, з часом вам доведеться його замінити. Власники техніки Apple як ніхто переживають за стан акумулятора, адже його здоров'я можна відстежувати  безпосередньо у налаштуваннях без встановлення сторонніх застосунків
14/10/2024
Який смартфон купити в 2024 до 10000 гривень?
Обрати флагманський смартфон достатньо легко, адже, по суті, ти одразу обираєш певний бренд, який тобі імпонує і не намагаєшся підібрати варіант під обмежений бюджет. Натомість від розмаїття бюджетних смартфонів аж очі розбігаються, адже в одному ціновому сегменті можуть бути смартфони лише з однією
11/10/2024
Залишити коментар
Нещодавно переглянуті
Меню
Привіт! Допомогти ?