Мітка AirTag після останнього оновлення стала ще безпечнішою

Назад

Apple отримала безліч схвальних відгуків про AirTag, але не обійшлося без критики і вона насправді конструктивна. Основна претензія — за допомогою AirTag можна шпигувати за людьми. Нагадаємо, якщо протягом трьох днів мітка не підключається до iPhone власника, то починає пищати. Однак три дні надто великий проміжок часу, який дає дуже великі можливості для маневрування. Якщо людина за якою шпигують зустрічається з власником мітки, а відповідно мітка підключається до iPhone власника, то сигнал відтерміновується ще на три дні.

iwsFQGXFYhowTbnBJNxO7Fh72b-7kXw-ijBZamhs9wAEzWMmf5d_mHbKJAkzp7WcP2nSjV6akg6hIciUlM1UPvshw9IklroJwR0CnC_hLAJkeUqLvf1-zXvSJCIiqskfvhOYpxpx

Після тиску з боку користувачів та публікацій у Washington Post Apple випустила оновлення для AirTag, яке дозволяє зменшити час підключення з трьох днів до вікна 8-24 години від останнього приєднання до iPhone власника мітки, а це вже набагато безпечніше і дає набагато менше простору для шпигування. До речі, Apple працює над Android-додатком для виявлення Airtag, але яким чином купертинівці переконають встановити цей додаток поки невідомо.

 

Особистий кабінет
Привіт! Допомогти ?