Mifo FiiTii Hifi Pods VS Mifo S: що вибрати?
Ринок TWS-навушників, як і ринок смартфонів, переживає стагнацію в плані нових дизайнерських ідей, але компанія Mifo вирішила додати трохи барв і представила дві пари навушників, які виділяються на фоні інших — Mifo FiiTii Hifi Pods та Mifo S. Чим вони особливі та які варто обрати саме для вас розкажемо в цьому матеріалі.
КОМПЛЕКТАЦІЯ
Обидві пари навушників доступні у стильних зелених коробках. Комплектація теж аналогічна — документація, кабель для зарядки USB Type-C та змінні амбушюри.
ДИЗАЙН
По дизайну вони кардинально відрізняються. Mifo FiiTii Hifi Pods — елегантні навушники з круглою формою кейсу, яка схожа на гладенький камінь. Кейс виконаний з металу, що використовується в авіаційній сфері та по всій поверхні має приємні на дотик сферичні напилення, які стильно переливаються при потраплянні світла. На боковій грані є клавіша за допомогою якої можна відкрити кейс.
Mifo S — це навушники, які призначені для спорту, тому кейс має яскраве забарвлення з різними написами видів спорту та різноманітних активностей. Навушники теж оформлені в схожому стилі. Кейс Mifo S теж виконаний у формі гладенького камінця і має окрему клавішу для відкриття кришки.
Навушники Mifo FiiTii Hifi Pods на зовнішній стороні теж мають стильне оформлення у вигляді геометричних фігур. На зовнішній частині навушників є світлодіодний індикатор та сенсорна зона для керування відтворенням.
На обох кейсах передбачений роз’єм USB Type-C, а всередині є світлодіодні індикатори, які сповіщають про рівень заряду батареї. Обидві пари навушників мають захист від вологи по стандарту IPX7. Краплі дощу чи поту чи навіть короткочасне занурення у воду на глибину до 1 метра їм не зашкодять.
Щодо ергономіки, то безперечно, що краще у вуха сідають Mifo S, бо вони менші за розміром та вагою, а також мають спеціальний “плавник”, який фіксує їх у вухах, щоб не вилетіли при інтенсивних рухах. Також ці навушники позиціонуються як такі в яких можна спати і в них навіть передбачений окремий режим для сну. Незважаючи на те, що FiiTii Hifi Pods суттєво переважають Mifo S за розмірами вони теж добре лягають у вуха і забезпечують чудову пасивну шумоізоляцію.
ПІДКЛЮЧЕННЯ ТА КЕРУВАННЯ
Mifo FiiTii Hifi Pods я підключив традиційним способом через меню Bluetooth, а Mifo S підключилися через Google Fast Pair. Як тільки я відкрив кришку кейсу, то на смартфоні з’явилося вікно з пропозицією підключитися. Щодо керування, то воно стандартне на обох навушниках і вам по замовчуванню доступні такі жести:
- play/pause, прийняти/завершити виклик — подвійний дотик до будь-якого навушника;
- перемикання між режимами шумозаглушення — утримання (1с) на будь-якому навушнику;
- збільшення гучності — один дотик до правого навушника;
- зменшення гучності — один дотик до лівого навушника;
- наступний трек — потрійний дотик до правого навушника;
- попередній трек — потрійний дотик до лівого навушника;
- режим низької затримки — 5 разів торкнутись до сенсорної зони будь-якого навушника.
На жаль, в жодних навушниках немає автопаузи.
ЗВУЧАННЯ
Mifo FiiTii Hifi Pods — це гібридні навушники, де використовується 2 арматурні випромінювачі та 1 динамічний драйвер. Навушники підтримують кодек AptX, а з’єднання відбувається через Bluetooth 5.2. Всередині кожного навушника є чіп від Qualcomm — QCC3040.
Звучання чисте і басовите, легко відрізнити інструменти, а вокал звучить кришталево чисто. В цих навушниках є система активного шумозаглушення і працює вона в трьох режимах: сильний, середній та режим прозорості, коли ви чуєте все, що відбувається навколо. Також в навушниках релізований режим низької затримки звуку (65 мс), який ідеально підходить для того, щоб грати ігри.
Mifo S має схожі характеристики, але не підтримує кодек AptX. Всередині навушників є арматурний драйвер, який забезпечує природну передачу звуку. Режим низької затримки теж є, тому навушники підходять для мобільного геймінгу. Як і в більш дорогій моделі тут є активне шумозаглушення і воно може працювати в двох режимах — сильніший та слабший, а також доповнюється режимом прозорості.
Щодо звуку під час дзвінків, то FiiTii Hifi Pods ідеально для цього підходять. В навушниках є аж 6 мікрофонів. Компанія Mifo стверджує, що в навушниках працює інтелектуальне приглушення шуму під час дзвінків і ви можете спокійно спілкуватись навіть якщо швидкість вітру сягає 50 км/год.
АВТОНОМНІСТЬ
Кейс Mifo FiiTii Hifi Pods має батарею на 1000 мАг, а кожен навушник має батарею на 55 мАг. Від одного заряду навушники можуть грати приблизно 7 годин в легкому режимі шумозаглушення, а якщо увімкнути сильний режим шумозаглушення, то навушники зможуть грати приблизно 5 годин. Аналогічний показник (5 год) буде, якщо використовувати режим прозорості. Загальна автономність разом з кейсом складає 70 годин.
Mifo S можуть похвалитися автономністю 40 годин разом з кейсом. Від одного заряду вони в середньому грають 6 годин. Є швидка зарядка, коли за 15 хвилин в кейсі ви отримаєте ще 2 години відтворення.
ВИСНОВКИ
Mifo FiiTii Hifi Pods та Mifo S безперечно заслуговують уваги, починаючи від дизайну і закінчуючи звучанням. Однак цільова аудиторія в навушників різна. Mifo S найкраще підійдуть для тих, хто займається спортом і шукає навушники з чудовою ергономікою та захистом. Mifo FiiTii Hifi Pods — преміальні навушники в яких акцент зроблений на якості звучання та якості роботи мікрофонів в режимі гарнітури. Вони, як і Mifo S, можуть похвалитися незвичайним кейсом та чудовою автономністю.