Google Pixel Buds 2020: перші TWS-навушники від Google

28/04/2020

Вихід цих навушників був анонсований ще осінню 2019 року. Тоді компанія Google відразу заявила, що очікувати нові навушники варто не раніше 2020 року. Так воно і сталося. Нові Google Pixel Buds 2020 представлені і вже продаються за ціною $179. По курсу на сьогодні це 4800 грн. Перша думка, яка приходить в голову — це дорого, а друга — це не дорожче, ніж AirPods, а якщо порівнювати з Pro-версією, то навіть більш доступно.

Купить Google Pixel Buds 2020

На відміну від Apple в Google вважають, що користувачам варто давати на вибір декілька кольорів, тому Pixel Buds 2020 доступні відразу в 4-х кольорах: Almost Black — чорний, Clearly White — білий, Quite Mint — м’ятний, Oh So Orange — оранжевий. Всі кольори вже раніше зустрічалися у смартфонах компанії.

Купить Google Pixel Buds 2020

Нижче ви можете побачити, як навушники різних кольорів сидять у вухах. До речі, це не перші навушники компанії, адже раніше були Pixel Buds, але вони були не TWS, тобто навушники хоч і не приєднувалися до смартфону через кабель проте були з’єднані один з одним.

Купить Google Pixel Buds 2020

В навушниках використовується 12 мм динамічний драйвер, як зазначає компанія з цими навушниками ви отримаєте “rich sound”, тобто багате звучання і якщо робити висновки згідно того, як звучали попередні навушники від Google, то цим словам можна вірити. Активного шумозаглушення немає, однак технологія відсікання шумів при викликах присутня і вона сфокусована на тому, щоб ловити ваш голос, тому з розмовами по телефону теж все має бути гаразд.

Купить Google Pixel Buds 2020

Як зазначає офіційний сайт, керування навушниками буде здійснюватися за допомогою сенсорної зони в районі логотипу. Окрім того, що ви можете поставити відтворення на паузу також реалізована можливість регулювання звуку за допомогою свайпів.

Купить Google Pixel Buds 2020

Щоб перемикнути музику на наступний трек достатньо буде двічі тапнути по навушнику, така ж сама дія знадобиться, щоб відхилити дзвінок. Потрійний дотик поверне вас на один трек назад. Довге натискання активує Google-асистент.

Купить Google Pixel Buds 2020

Що компанія Google зробила по-справжньому круто — можливість дізнатися про основні функції та можливості навушників за допомогою коротких навчальних відео. Одне з них, яке стосується можливостей керування можете переглянути нижче.

Навушники без проблем можуть приєднатися, як до Android так і до iOS-пристроїв у яких версія bluetooth 4.0 та вище. Якщо у вас смартфон Google, то ви отримаєте маленьку приємність у вигляді анімації при підключенні. Нижче у 30-секундному відео ви можете побачити, як приєднання відбувається на практиці.

До речі, у PlayMarket з’явився додаток з назвою Pixel Buds. Якраз у ньому ви можете налаштувати дві напевно найбільш цікаві функції нових навушників “Adaptive sound” та “Translate”.

Купить Google Pixel Buds 2020

Як працює функція “адаптивного звучання” та перекладу під час спілкування з іноземцями можете переглянути ще у двох навчальних відео від Google.

Що з автономністю у Pixel Buds 2020? Від одного заряду навушники можуть грати близько 5 годин, а з кейсом ця цифра збільшується до 24 годин і стає на один рівень з AirPods. Звісно ж навушники підтримують бездротову зарядку.

ВИСНОВКИ

Нема сумнівів у тому що Google зробив якісно, але чи готові будуть користувачі платити за продукт, який ще не встиг себе зарекомендувати, суму близько 5000 гривень за наявності на ринку AirPods та AirPods Pro — велике питання. Поки в Україні навушників від Google ще нема рекомендуємо звернути увагу на навушники, які за останній час справили на мене чудове враження.

Читайте також:

Читайте також:
AirPods 4: кращі відкриті навушники з ANC
  Коли Apple оголосила, що наступне покоління вкладишів AirPods матиме шумозаглушення чимало аналітиків дуже скептично поставились до цих заяв мовляв не всі внутрішньоканальні навушники добре з цим справляються, а що вже говорити про навушники відкритого типу, однак Apple саме тому й Apple, бо вм
26/11/2024
Як правильно заряджати iPhone?
Не секрет, що акумулятори смартфонів - це розхідний матеріал, тобто в будь-якому випадку, з часом вам доведеться його замінити. Власники техніки Apple як ніхто переживають за стан акумулятора, адже його здоров'я можна відстежувати  безпосередньо у налаштуваннях без встановлення сторонніх застосунків
14/10/2024
Який смартфон купити в 2024 до 10000 гривень?
Обрати флагманський смартфон достатньо легко, адже, по суті, ти одразу обираєш певний бренд, який тобі імпонує і не намагаєшся підібрати варіант під обмежений бюджет. Натомість від розмаїття бюджетних смартфонів аж очі розбігаються, адже в одному ціновому сегменті можуть бути смартфони лише з однією
11/10/2024
Залишити коментар
Нещодавно переглянуті
Меню
Привіт! Допомогти ?