Для всіх меломанів - дротові гарнітури JBL

01/03/2018

JBL - один із улюблених брендів меломанів, який асоціюється із високою якістю звуку. У даній статті ми розглянули три гарнітури даного бренду і розкажемо вам про їх особливості та переваги. При пробі кожної твердо можу сказати - якість звучання змусила забути, що я знаходжуся в офісі, а не на концерті, тому отримані позитивні емоції перетворили робочий день на суцільне задоволення. Всі три моделі відрізняються за ціною та я особисто раджу спочатку ознайомиться з оглядом, а потім вартістю - JBL створила їх таким чином, що кожна модель повністю відповідає вкладеним коштам та чітко підходить для конкретних вподобань користувача.

JBL Т205

гаринтура 1 205.jpg

Відкриває огляд JBL Т205 - єдина представлена гарнітура по типу вкладиші. Як і всі інші, вона дротова, має плоский кабель, Г-подібний конектор, фірмовий однокнопочний пульт. Дизайн приваблює хромованою окантовкою чаш, їх конструкція запобігає випаданню - JBL Т250 “сидить” у вусі дуже комфортно. Гарнітура зроблена таким чином, що звук попадає безпосередньо у вухо та відсутнє відчуття “тиску”, як інколи буває у вакуумних моделях. Але останні перемагають JBL Т250 у шумоізоляції - тут ви не отримаєте тиші, через конструктивну особливість вкладишів.

гарнітура 2 205.jpg

Коли ж оцінювати звучання JBL Т205, то перше, що хочеться підкреслити - неперевершену чистоту. Так, JBL Т205 відповідають якості бренду - голос вокалістів відчувається кришталево, жодного спотворення на високих гучностях, а потужність глибини у класичної музики вражає - композиція італійця Людовіка Ейнауді відкрилась для мене зовсім по-новому.

г 3 205.jpg

Особливість JBL Т205 - це її здатність оточувати звуком. При довготривалому прослуховуванні немає втоми від гучної музики, тому на мій погляд JBL Т205 - це ідеальний варіант для офісу, коли ви хочете абстрагуватися, сфокусуватися на роботі та мотивувати себе музикою. Легкість JBL Т205 - основний плюс, який дає змогу відчути повноту музики, без штучності звуку та жодних спотворень. Мінус моделі - слабкі середні частоти. Особливо у рок-композиціях занадто відчувається верхня частота та бас, а “середина” губиться, що в принципі можна буде виправити налаштуваннями еквалайзеру.

Переваги:

  • чистота та глибина звуку;
  • відсутність “тиску” та спотворень при відтворенні;
  • тканинний чохол у комплекті.

Недоліки:

  • слабкі середні частоти;
  • гірша шумоізоляція, ніж у вакуумних.

JBL Т290

u 1 290.jpg

Другою в огляді йде JBL Т290. Дана вакуумна гарнітура гарантує максимальну шумоізоляцію - підібравши із комплекту необхідний розмір насадок, ви зможете повністю зануритися у музику. Конструкція навушників пряма - вони невеликі, не випадають, тобто немає жодного дискомфорту при використанні. Дизайн преміальний - матове покриття чаш та логотип бренду підкреслює “статусність” моделі.

u 2 290.jpg

У звучанні JBL Т290 вразили мене не менше, за попередні - відсутність піску, шуму, спотворень, навіть при максимальній гучності змусили забутися про те, де я. При прослуховуванні потужного вокалу, голос відчувався так, ніби знаходиться у твоїй голові - конструктивно вакуумні навушники ніби “заливають” звук у черепну коробку, що при довготривалому використанні може створити мінімальний, але дискомфорт. Та якість звуку, яку дарує JBL Т290 переважає все інше - повнота звукового ландшафту із насиченими високими, середніми та низькими частотами змушує закохуватися у звичні для себе пісні знову. У рок-композиціях можна насолодитися чистими та легкими гитарними соло, а у класиці була відчутна кожна нота окремого інструменту.

u 3 290.jpg

Переваги:

  • максимальна повнота звуку на всіх частотах:
  • приємний зовнішній вигляд;
  • чохол для переносу у комплекті.

Недоліки:

  • для тих, хто не полюбляє вакуумні навушники, JBL Т290 не підійдуть.

JBL T110

u 1 110.jpg

Замикає парад гарнітур JBL T110. Це також вакуумна гарнітура, яка має найбільш простий дизайн, але якість компонентів відповідає бренду - кабель такий ж гнучкий, а глянцеве покриття чаш відрізняє модель з-поміж інших. У комплекті також передбачені насадки, але відсутній чохол. Конструкція навушників відмінна від попередньої - вони мають більш природню форму для вуха, тому зовсім не випадають, можна сказати, що навіть бігати з ними буде дуже комфортно.

u 2 110.jpg

У звучанні, JBL T110 не такі потужні - слабкість середніх частот особливо проявилась у рок-композиціях. Відомий трек AC/DС “Thuderstruck” почав неприємно шуміти на високій гучності, а у інших піснях басову гітару було майже не розрізнити за ударними. Потужність музики кульгає, вона досягається за рахунок “тиску” нижніх частот. У класиці не передалась вся глибина, що особливо відчувалося на композиціях із переважаючими клавішними або ж скрипкою - щоразу було відчуття, що ось зараз вони вибухнуть потужніше, а цього не відбувалось. Загалом звук відтворюється без спотворень, немає штучного відчуття, навіть на найбільш високій гучності. А якісний рівень шумоізоляції змусив мене зробити такий висновок - JBL T110 ідеальна для дороги. Для офісу я б її не обрала, через те, що “тиск” басів робить музику важкою для гучного довготривалого прослуховування.

Переваги:

  • висока якість матеріалів, від якої очікується довговічність гарнітури;
  • відсутність спотворень та шумів;
  • продумана конструкція та зручність.

Недоліки:

  • недостатня потужність у деяких жанрах музики - рок та класика;
  • “перетиск” басів.

Висновки

Що ж, з огляду можна було орієнтовно зрозуміти, які з моделей більш дорогі, але, якщо користувач не фанат вкладишів, він точно відкине перший варіант - середній за ціною. І обираючи між другою та третьою буде орієнтуватись на свої музичні вподобання, ситуації використання та бюджет - друга модель вартує найбільше, а от третя відноситься до бюджетного сегменту.

Сподіваюсь, дана стаття трохи полегшить вам вибір, а якщо відкриті питання все ж таки залишилися будемо раді допомогти вам - менеджери інтернет-магазину докладуть максимум зусиль, щоб знайти “саме ту” гарнітуру.

Читайте також:
Як правильно заряджати iPhone?
Не секрет, що акумулятори смартфонів - це розхідний матеріал, тобто в будь-якому випадку, з часом вам доведеться його замінити. Власники техніки Apple як ніхто переживають за стан акумулятора, адже його здоров'я можна відстежувати  безпосередньо у налаштуваннях без встановлення сторонніх застосунків
14/10/2024
Який смартфон купити в 2024 до 10000 гривень?
Обрати флагманський смартфон достатньо легко, адже, по суті, ти одразу обираєш певний бренд, який тобі імпонує і не намагаєшся підібрати варіант під обмежений бюджет. Натомість від розмаїття бюджетних смартфонів аж очі розбігаються, адже в одному ціновому сегменті можуть бути смартфони лише з однією
11/10/2024
Підсумки осінньої презентації Apple: нові iPhone, Apple Watch, AirPods та фішки штучного інтелекту
На осінній презентації Apple представила нові iPhone, Apple Watch та AirPods і звісно ж розповіла про нові можливості штучного інтелекту на своїх пристроях. Нижче є перелік всіх презентованих пристроїв: iPhone 16 iPhone 16 Plus iPhone 16 Pro iPhone 16 Pro Max Apple Watch Series 10 AirPods 4
09/09/2024
Залишити коментар
Нещодавно переглянуті
Меню
Привіт! Допомогти ?