1. Чи є в AirPods майбутнє після виходу Xiaomi Mi AirDots Pro?

Чи є в AirPods майбутнє після виходу Xiaomi Mi AirDots Pro?

Скільки вже було спроб скинути діючого короля світу true wireless навушників — Apple AirPods, але нікому це не вдалося зробити. От тепер прийшов час для Xiaomi. Від цієї компанії очікувалося, що вони зроблять якісно і при цьому вдвічі дешевше. Чи вдалося їм це зробити і чи зможуть Mi AirDots Pro похитнути позиції AirPods дізнаємось зробивши детальний огляд претендента на “трон”. Ключовою фішкою бездротових навушників від Xiaomi є наявність активного шумодаву, але чи працює він коректно і чи створює реальну різницю з навушниками в яких його немає? Відповідь у статті.

КОМПЛЕКТ

В комплекті все стандартно, тут є:

 • кейс для зберігання та заряджання навушників;
 • навушники;
 • кабель USB Type-C;
 • три пари змінних амбюшур;
 • інструкція.

КЕЙС

Не скажу, що він дуже великий, але він дуже товстий і його незручно носити в кишені джинсів чи тим більше шортів. Єдиний варіант — носити його в сумці чи в більш об’ємних кишенях верхнього одягу. Найближчі конкуренти, а саме Meizu POP, Huawei Freebuds і знову ж таки Apple AirPods виглядають і відчуваються в рази компактнішими. Кришка до кейсу дуже легко відкривається аж занадто легко, інколи навіть тоді, коли непотрібно, а відповідно є ризик її взагалі відламати, якщо вона відкриється в сумці чи кишені.

Для зарядки кейсу, а відповідно і навушників передбачений роз’єм USB Type-C.

Xiaomi Mi Airdots Pro

ДИЗАЙН НАВУШНИКІВ

Напевне всі true wireless навушники приречені на порівняння з AirPods, які є ледь не еталонним зразком для навушників цього типу. Крім схожої назви AirDots Pro мають схожий дизайн, хоча є декілька кардинальних відмінностей. Перший момент — це навушники вакуумного типу. На обох навушниках є сенсорна панель для керування. Обидва навушники мають інфрачервоний датчик, який виявляє присутність навушників у вухах. Якщо під час прослуховування музики ви дістанете один з навушників, то відтворення стане на паузу. Фішка звісно не нова, але це зручно. Щоправда, якщо вставити навушники назад, то відтворення не відновиться, а доведеться вручну знову натиснути play.

Розмовні мікрофони розташовані внизу кожної з ніжок для того, щоб бути ближче до джерела звуку. Також передбачені мікрофони, які відповідають за шумозаглушення. В комплекті є три пари амбюшур для того, щоб ви могли підібрати оптимальний розмір для себе.

Xiaomi Mi Airdots Pro

Ключова фішка в плані дизайну особисто для мене в тому, що крім вже стандартного білого кольору є ще версія, де навушники чорного кольору.

Вага одного навушника — 5,8 грама. У вухах сидять міцно. Хоча у мене і AirPods сиділи надійно. Xiaomi Mi AirDots Pro мають захист за стандартом IPX4, тобто ви без проблем можете займатися в них спортом у вологу та навіть дощову погоду.

ПІДКЛЮЧЕННЯ ТА КЕРУВАННЯ

Підключення навушників до смартфона здійснюється за таким алгоритмом:

 • на кейсі навушників потрібно натиснути на єдину клавішу та утримувати впродовж 5-ти секунд, щоб почав блимати індикатор;
 • увімкнути bluetooth на смартфоні та серед знайдених пристроїв вибрати навушники з назвою Mi True Wireless Earphones.

Навушники приєдналися до смартфону і готові до використання. Наступні рази навушники будуть автоматично приєднуватись до смартфону.

Подвійний тап по одному з навушників:

 • під час дзвінка - приймає виклик;
 • під час розмови - скидає виклик.

Подвійний тап по лівому навушнику:

 • виклик голосового асистента;
 • по правому - зупинка або продовження відтворення музики в плеєрі.

Якщо вставлений один навушник, то подвійне торкання управляє тільки відтворенням музики.

Щоб увімкнути шумозаглушення потрібно протягом трьох секунд утримувати палець на сенсорній панелі одного з навушників. Щоправда воно автоматично вимкнеться при вхідному дзвінку, а також тоді коли виймається один з навушників. Управління гучністю, на жаль, не підтримується.

Xiaomi Mi Airdots Pro

В навушниках встановлений bluetooth 4.2, що дивно враховуючи, що це 2019 рік і коштують вони 3 тисячі гривень. Зв’язок з навушниками під час прослуховування музики в мене ні разу не переривався. При перегляді відео є затримка звуку. Можливо до цього можна звикнути, але я не зміг. Тому для прослуховування — плюс, для перегляду відео — мінус.

ЗВУЧАННЯ

Я розумію, що найцікавіший момент — звучання, але говорити про те, як вони звучать справа дуже суб’єктивна. Запас гучності тут солідний. На максимальній навіть некомфортно, бо дуже гучно. В іншому звук посередній - не поганий, але і не "вау". AirPods звучать краще.

Якщо вам потрібні навушники для повсякденного використання і ви найчастіше слухаєте музику, коли добираєтесь з дому до роботи чи навчального закладу громадським транспортом, то вони будуть дуже доречні, якщо ж ви хочете мати навушники в звучанні яких будете розрізняти партію кожного інструменту та будуть ідеально збалансовані всі частоти, то це не до AirDots Pro.

ШУМОЗАГЛУШЕННЯ

Фактично кіллер-фіча цих навушників — наявність системи шумозаглушення ANC. Після того, як шумозаглушення вмикається, то відчувається, що шуму ніби стало менше, але з другого боку сказати, що різниця суттєва не можу і по великому рахунку, наявність шумозаглушення в цих навушниках для пересічного користувача ніяких особливих переваг не дає.

Xiaomi Mi Airdots Pro

АВТОНОМНІСТЬ

Навушники на одному заряді можуть грати приблизно три години. Батарея кейсу — 410 мАг. Від кейсу вони можуть зарядитися ще тричі. Отримуємо автономність разом з кейсом на рівні 10-12 годин залежно від сценарію використання та гучності на якій ви слухаєте музику. Щоб зарядити навушники на 100% від кейсу потрібно приблизно — 1 година. Щоб зарядити кейс повністю теж потрібна приблизно година.

ВИСНОВКИ

Підсумовуючи скажу, що звучать AirDots Pro посередньо — не погано, але і не круто. Функція активного шумозаглушення працює, але разом з тим вона не створює особливої різниці. Кейс не великий, але надто товстий, щоб носити його в кишені. Хотілося б новішу версію bluetooth. Але разом з тим навушники добре зібрані, мають хорошу автономність, захист, великий запас гучності, зручне сенсорне керування та цінник не такий кусючий, як у AirPods. Враження двоякі, але враховуючи той факт, що через півроку вони впадуть в ціні, то пропозиція доволі смачна.

Читайте також:


Техніка, що робить життя кращим!

0 УКР РУС
Дзвінки безкоштовні 0 800 210-484