6 причин придбати Xiaomi Redmi Note 3
Цікавий дизайн
Сучасна тенденція «металевих корпусів», не обійшла стороною й цей смартфон. Китайські інженери зробили фронтальну частину корпусу пристрою алюмінієвою з невеличкими пластиковими вставками. Цікаво, що власне сама конструкція смартфона є нерозбірною, що в тандемі з округленими кутами, є великим плюсом ергономіки гаджету (у нерозбірному корпусі майже неможливий люфт та скрипіння).
Крутий дисплей
Апарат оснащений 5.5-ти дюймовим IPS-дисплеєм з роздільною здатністю 1920х1080 пікселів. Олеофобне покриття, широкі кути огляду, чітка передача кольорів та помірна яскравість роблять комфортним використання пристрою, як у сонячний день, так і в нічний час (для читання книжок).
Потужний процесор
Центральним елементом смартфона є могутній 8-ядерний 64-бітний процесор Mediatek MT6795 (усі 8 ядер ARM Cortex-A53) з графічним прискорювачем PowerVR G6200. Тактова частота «серця» пристрою може досягати 1.95 ГГц. При цьому, оперативна пам'ять смартфона складає не 2 (як у більшості конкурентів), а цілих 3 ГБ.
Не дивно, що з таким серйозним арсеналом, пристрій легко видає 49504 в AnTuTu (версія 6.0). На превеликий жаль, в цій моделі, виробник вирішив відмовитися від підтримки карт microSD, тому власникам доведеться розраховувати лише на 16 або 32 ГБ вбудованої флеш-пам'яті (залежно від модифікації).
Нетиповий MIUI-інтерфейс
Робоча платформа смартфона – Android 5.1 Lollipop. Але стандартного інтерфейсу на китайському пристрої не має – замість нього стоїть фірмова оболонка MIUI 7.0. З одного боку, нетипове ПЗ робить смартфон цікавим та незвичним, а з іншого – щоб звикнути до нього знадобиться деякий час.
Камери «вище середнього»
Пристрій оснащений парою доволі непоганих камер: основною 13 МП з подвійним спалахом, та фронтальною – 5 МП. При денному освітлені до якості знімків не має жодних питань, але у сутінках вони з’являються. Додатковими плюсами камер смартфона є: можливість знімати фронтальною камерою відео у форматі Full HD, та наявність зручного режиму збільшення динамічного діапазону знімка (HDR).
Додаткові цікаві «фішки»
По-перше, це, звичайно ж, сканер відбитків пальців, який розташований на задній частині корпусу.
По-друге, це Інфрачервоний порт, котрий надає змогу, за допомогою спеціального ПЗ, керувати деякою побутовою технікою за принципом пульту дистанційного керування.
Дізнатися актуальну ціну та замовити можна по цьому посиланню.