1more Earbuds Black: огляд бюджетних TWS-навушників
Сьогодні у нас на огляді повністю бездротові навушники 1more Earbuds. Якщо бренд 1more для вас ні про що не говорить, то відразу скажу, що це суббренд нашої улюбленої компанії Xiaomi, яку знають всі. Так ось, це бюджетні TWS-навушники, вкладиші. Якщо не брати до уваги AirPods, то не так багато компаній беруться виготовляти навушники вкладиші, бо тут значно більше нюансів. Тут і ергономіку потрібно краще продумати і шумоізоляція не така, як у вакуумних і з басами потрібно щось робити. Якщо у преміум сегменті все зрозуміло, то в бюджетному все вищеперераховане, справді, рідкість. Перед тим, як оглядати якийсь гаджет я інколи дивлюся скільки він коштує на аліекспрес і цього разу глянув, але цих навушників я там не знайшов взагалі.
ЩО В КОРОБЦІ?
Здавалося б все банально, але не зовсім так, бо в коробці:
- навушники;
- кейс для зарядки;
- кабель micro-USB;
- силіконові насадки на навушники для кращої фіксації у вухах;
- гарантійний талон з логотипом Xiaomi;
- посібник користувача ( на українській мові теж є);
- буклет з рекламою інших навушників від 1more;
- фірмові наклейки;
- qr-код для того, щоб ви розуміли, що у вас оригінальний пристрій.
КЕЙС: нестандартно, але зручно
Всі ми звикли до кейсів tws-навушників, які відкриваєш, а тоді дістаєш навушники, але тут все дуже незвичайно і якщо ви з тих користувачів, які полюбляють виділятися, то вам такий варіант точно зайде. Конструкція дуже незвична і якщо з неї витягнути навушники, то вона нагадує театральний бінокль. Вага кейсу — 40 грамів.
На ньому є один індикатор, який світиться червоним при зарядці і зеленим, коли зарядка завершиться. На зворотній стороні є роз’єм micro-USB. На жаль Type-C для цього сегменту поки розкіш, але є навушники за аналогічну вартість з Type-C. Гаразд, не будемо наганяти суму, бо є багато речей в цих навушниках, які вас здивують.
Навушники з кейсу не випадають, міцно магнітяться. Діставати їх легко через наскрізні отвори. Щоб не заплутатися, як правильно вставляти їх до кейсу потрібно просто розташовувати написи 1more паралельно до напису на кейсі і буде вам щастя.
ЯК ПІДКЛЮЧИТИ?
- увімкнути Bluetooth на смартфоні;
- вийняти навушники з кейсу;
- в меню Bluetooth на смартфоні обрати 1MORE TWS Earbuds.
НАВУШНИКИ: ергономіка "кульгає"
Самі навушники назвати мініатюрними я не можу. На корпусі навушників можемо знайти:
- мікрофон для шумозаглушення і в цьому ж отворі світлодіод;
- функціональну клавіша;
- розмовний мікрофон;
- контакти для зарядки;
- позначки правий/лівий навушник.
Я завжди повторював фразу, що в моїх вухах тримаються абсолютно всі навушники і вакуумні і невакуумні, але от настав той момент, коли я знайшов навушники, які в моїх вухах не тримаються — це 1more Earbuds. В комплекті, як я згадував є спеціальні силіконові накладки, які мають забезпечувати кращу посадку у вухах, але з ними навушники вивалюються з моїх вух ще швидше.
В коробці навіть є міні-інструкція, як правильно одягати ці навушники, але мені вона не допомогла. Не тримаються і все. Ще один важливий момент, який буде актуальний не тільки мені, а й усім, якщо поверх навушників одягнути шапку, то ви будете відчувати дискомфорт оскільки навушники достатньо сильно виступають з вуха. Щодо захисту від вологи, то виробник нічого не зявляє, а відповідно я не ризикував би потрапити у цих навушниках під дощ чи намочити їх будь-яким іншим чином.
КЕРУВАННЯ: на рівні преміум TWS-навушників
Що стосується можливостей керування, то тут все на найвищому рівні, бо все інтуїтивно і ви не дістаючи телефон з кишені можете зробити фактично будь-яку дію з відтворенням чи дзвінком. Крім того, випадкові натискання фактично неможливі через те, що керування здійснюється за допомогою спеціальних клавіш, а не сенсорних панелей. Отож:
- пауза/відтворення — подвійне натискання на будь-який з навушників;
- наступний трек — натиснути і утримувати клавішу на правому навушнику протягом 2 секунд;
- попередній трек — натиснути і утримувати клавішу на лівому навушнику протягом 2 секунд;
- збільшення гучності — одне натискання клавіші на правому навушнику збільшує гучність на одну позицію;
- зменшення гучності — одне натискання клавіші на лівому навушнику зменшує гучність на одну позицію;
- увімкнути голосовий помічник — потрійне натискання, коли не відтворюється музика (Alexa, Google, Siri);
- відповісти на дзвінок — подвійне натискання;
- відхилити виклик — утримувати клавішу протягом 2-х секунд.
Мої враження від можливостей керування просто чудові. Перемикання між треками є, регулювання гучності є і навіть можливість відхилити виклик. Насправді такий набір є далеко не в усіх навіть більш дорогих навушниках.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Вluetooth 5.0. За час тестування з’єднання не переривалося жодного разу. Щодо дальності спрацювання, то на відстані 10 м. все працює без проблем, я впевнений, що так буде і на більшій відстані. Сигнал без проблем “пробиває” через три цегляні стіни, тому в межах дому чи квартири ви можете смартфон з собою не носити;
- Dual Mic ENC — технологія для відсікання шуму при розмовах. Насправді, розмовляючи в навушниках на іншому “кінці провода” майже не чути шумів. Крім того, навушники можна використовувати кожен окремо, як гарнітуру. Для розмов 1more Earbuds — те, що потрібно;
- є підтримка кодеку AAC;
- Великий динамічний драйвер розміром 14,2 мм.
ЯК ЗВУЧАТЬ?
Коротко про мої суб’єктивні враження від звучання. Навушники мають великий запас гучності і навіть на максимальній позначці не починають "хрипіти". Високі і середні частоти реалізовані дуже добре. Щодо басу, то мені, як прихильнику вакуумних навушників його тут малувато і здебільшого це пов’язано з ергономікою, бо оскільки навушники не щільно прилягають до вуха, то частина басу втрачається. Якщо ж притримувати обидва навушники руками, щоб вони “сиділи”, як годиться, то низькі частоти відчуваються зовсім по-іншому, але ж постійно притримувати - не варіант. Тому перед покупкою цих навушників раджу обов’язково приміряти їх в магазині і лише після того купувати, бо може трапитись схожа ситуація, як зі мною.
Щодо затримки звуку при відтворенні відео, то вона є і вона відчутна, тому слухати музику в них комфортно, а от дивитися відео — це вже специфічне задоволення.
НА СКІЛЬКИ ВИСТАЧАЄ БАТАРЕЇ?
Навушники від одного заряду можуть грати приблизно 3 години залежно від гучності, ще тричі ви можете їх зарядити від кейсу (310 мАг), що в сумі дає 12 годин автономної роботи. Це звісно не рекордні показники, але цього цілком вистачить, якщо ви використовуєте навушники в дорозі чи для розмов. Для зарядки кейсу в комплекті є кабель micro-USB. Для заряджання навушників на 100% вам знадобиться приблизно 2 години і це здається багато, але насправді навушники постійно підзаряджаються, коли знаходяться в кейсі, тому це майже непомітно.
ВИСНОВКИ
1more Earbuds — це повністю бездротові навушники, які підійдуть в першу чергу для молодих людей, які багато спілкуються по телефону, користуються громадським транспортом і шукають варіант навушників у бюджетному сегменті. Якщо ви шукаєте навушники для занять у спорт-залі, то 1more Earbuds для вас навряд чи підійдуть, бо ергономіка не сильна сторона цих навушників. Серед головних переваг цих навушників можу відмітити: зручне керування, достатньо збалансоване звучання (за умови, що вони добре “сидітимуть” у вухах), стабільне з’єднання, вартість та тип-вкладші, який сподобається усім, кому не до душі вакуумні “вуха”.
Читайте також: