Xiaomi Haylou Smart Watch Solar LS05: кращий за Mi Band 5?

23/12/2020

Є багато користувачів, яким цілком достатньо буде можливостей фітнес-браслету Xiaomi Mi Band 5, але єдине, що їх не влаштовує — надто простий, спортивний дизайн, а хотілося б, щоб аналогічні функції, але в більш класичному корпусі. Haylou Smart Watch Solar LS05 є відповіддю на такий запит.

3_24.jpg

КОМПЛЕКТАЦІЯ ТА ДИЗАЙН

В коробці з годинником є тільки інструкція та зарядний пристрій. Годинник має круглу форму і вже навіть цим він завойовує чимало прихильників. Рамка навколо дисплею металева і це робить його вигляд суттєво дорожчим та більш вишуканим. Звісно нижня частина годинника виконана з пластику, але все ж елемент металу в корпусі зважаючи на ціновий сегмент — суттєва перевага.

19_14.jpg

Годинник з ремінцем важить всього 54 грами. Він має захист по стандарту IP68, тобто бризки чи навіть повне занурення у воду не виведуть його з ладу, але як завжди зловживати не варто. На корпусі є тільки одна клавіша і вона відповідає за повернення на головний екран, а також для того, щоб увімкнути та вимкнути годинник.

109_2.jpg

Ремінець на дотик резиновий. Завдяки стандартному 22-міліметровому кріпленню можливості кастомізації зовнішнього вигляду годинника відразу зростають в геометричній прогресії. Підключається до смартфону годинник дуже просто і швидко. На екрані при першому ввімкненні буде відображатися QR-код, який перенаправить вас до завантаження додатку.

38_11.jpg

ЕКРАН

Діагональ TFT-дисплею складає 1,28 дюйма. Роздільна здатність 240х240 пікселів. Окремі пікселі можна побачити, якщо вдивлятися зблизька, але при повсякденному використанні це не буде проблемою.

8_17.jpg

Мене приємно здивувала швидкість та плавність роботи інтерфейсу. Вона не поступається для Huawei Watch GT 2, які коштують в 6 разів дорожче. В налаштуваннях можна обрати один з 4-х рівнів яскравості, а також встановити тайм-аут дисплею на 5-15 секунд.

6_18.jpg

Єдине суттєве недопрацювання — малий вибір циферблатів. Всього 5 штук. Можливо з оновленнями ПЗ прилетять інші, але поки дуже "бідно". До речі, вочфейси можна змінювати тільки на годиннику з меню додатка HaylouFit цього зробити не можна.

11_16.jpg

ДОДАТОК

В додатку HaylouFit у вкладці “Домашня сторінка” ви можете відслідковувати свою активність, дані про сон та серцевий ритм. У вкладці спорт можете запускати тренування та дивитися статистику після їх завершення.

147_1.jpg

У вкладці “Пристрій” ви можете налаштувати з яких додатків будуть приходити сповіщення, поставити будильник, перевірити оновлення та змінити загальні налаштування. Додаток русифікований, української мови немає. На годиннику немає російської, навіть якщо головна мова смартфону російська, але при цьому він без проблем відображає російську і українську в сповіщеннях.

110_2.jpg

СПОРТ ТА СПОВІЩЕННЯ

Годинник підтримує 12 спортивних режимів. Оскільки пристрій немає вбудованого GPS-модуля, то в деяких видах тренувань доведеться задіювати GPS-модуль смартфона. Звісно ви можете ставити для себе цілі по кількості кроків, вимірювати пульс та проводити дихальні вправи.

3_23.jpg

При вхідному виклику на екрані буде відображатися номер або ім’я абонента. Виклик можна відхилити або ігнорувати. Сповіщення з месенджерів зручно читати. Щоправда іконки не всіх додатків підтримуються. Є підтримка Instagram, а от Telegram немає.

2_19.jpg5_20.jpg

Дані про погоду також можна моніторити на дисплеї годинника. Приємним бонусом є можливість керування відтворенням музики. Щоправда підключити TWS-навушники прямо до годинника не вдасться.

6_21.jpg6_22.jpg

АВТОНОМНІСТЬ

Час роботи від батареї це ще одна сильна сторона цього годинника. Якщо ви поставите середню яскравість дисплею, то навіть за наявності величезної кількості сповіщень вам його вистачить більше, ніж на 15 днів. Якщо ж користуватися дуже ощадливо, то ви можете витиснути з нього навіть 25-30 днів роботи. В комплекті є кабель з магнітом для заряджання — зручно, а завдяки хорошій автономності заряджати вам його доведеться нечасто.

25_13.jpg

ВИСНОВКИ

Годинник коштує менше тисячі гривень і при цьому має по-справжньому стильний дизайн з металевою окантовкою. Яскравий екран з хорошою плавністю роботи та швидкістю відгуку. Автономність вище всяких похвал — 15 днів при активному використанні. Якщо говорити про недоліки, то можу згадати відсутність GPS-модуля, української чи хоча б російської мови інтерфейсу, а також мінімальний набір змінних циферблатів. У решті це характеристик це безумовно "топ за свої гроші".

Читайте також:
AirPods 4: кращі відкриті навушники з ANC
  Коли Apple оголосила, що наступне покоління вкладишів AirPods матиме шумозаглушення чимало аналітиків дуже скептично поставились до цих заяв мовляв не всі внутрішньоканальні навушники добре з цим справляються, а що вже говорити про навушники відкритого типу, однак Apple саме тому й Apple, бо вм
26/11/2024
Як правильно заряджати iPhone?
Не секрет, що акумулятори смартфонів - це розхідний матеріал, тобто в будь-якому випадку, з часом вам доведеться його замінити. Власники техніки Apple як ніхто переживають за стан акумулятора, адже його здоров'я можна відстежувати  безпосередньо у налаштуваннях без встановлення сторонніх застосунків
14/10/2024
Який смартфон купити в 2024 до 10000 гривень?
Обрати флагманський смартфон достатньо легко, адже, по суті, ти одразу обираєш певний бренд, який тобі імпонує і не намагаєшся підібрати варіант під обмежений бюджет. Натомість від розмаїття бюджетних смартфонів аж очі розбігаються, адже в одному ціновому сегменті можуть бути смартфони лише з однією
11/10/2024
Залишити коментар
Нещодавно переглянуті
Меню
Привіт! Допомогти ?