Назад

TicPods 2 VS TicPods 2 Pro: WOW-ефект від Mobvoi

Mobvoi — китайська компанія, яка була заснована у 2012 році і має штаб-квартиру в Пекіні. Найбільшу популярність вона здобула завдяки смарт-годинникам з назвою TicWatch, але вирішила на цьому не зупинятись і почала випускати bluetooth-навушники під назвою TicPods. Сьогодні у нас на огляді дві моделі навушників — Mobvoi TicPods 2 та Mobvoi TicPods 2 Pro. Якщо ви вагаєетесь, які обрати, то ця стаття розставить акценти і ви легко зможете визначитись, яка модель підійде вам краще.

zRdVsadbwbPlB-y6uAg2SSUBNo3ZewOBcK6KzO5JCDvlTPXIfy8ZFStepZNRkM4ebsZjBjA9B9UhB8iWO2yM3KNi-SHewPaFpzC4df5R6Bv0WK2Wzp1cVc9Z7Ndt16YgR-D0V1BT

ДИЗАЙН

Mobvoi TicPods 2 та Mobvoi TicPods 2 Pro майже не відрізняються по дизайну навушників та кейсів. Візуально відрізнити навушники неможливо. Розмір кейсу 24x32x71, розмір навушників 16x17x40. Навушник з Pro-версії на 2 грами важчий. Загалом навушники можуть бути доступні у трьох кольорах: білий, синій та рожевий. Обида кейси виконані з матового пластику. Єдина глянцева частина — внутрішня частина кришки кейсу. На передній частині кейсу є напис TicPods та два світлових індикатори, які інформують про рівень заряду та підключення навушників. Якщо відкрити кейс, то всередині є лише одна клавіша, яка відповідає за синхронізацію зі смартфоном, щоб це відбулося потрібно натиснути її двічі.

0v2zG7LuLvvOhdJXFtw9GDC-DMDXtiehRdbpv6upC7tyuSTy2TyHLLNjVChrpVwJ9k6ACpm5Nhz07xGiQk5EPNutBfqfqCj_cb25msFzIasvh9DzIFymBnPFyQxmd7D2rrigYCTU

Розмір навушників і дизайн аналогічний в обох версіях і вони без проблем можуть зайняти місце один одного в різних кейсах. Верхня кришка кейсу злегка рифлена. З естетичної точки зору це плюс, але з практичної мінус, тому що дуже ймовірно, що там буде збиратися різноманітний бруд. Обидві версії мають роз’єм USB Type-C для заряджання.

Зовні навушники дуже схожі на AirPods. На корпусі чітко видно два мікрофони, а всередині навушника є інфрачервоний датчик, який моніторить присутність навушників у вухах. В обох випадках навушники не вакуумні, тому, якщо ви шукали не вакуумну альтернативу для AirPods, можливо саме час придивитись до Mobvoi TicPods 2 чи Mobvoi TicPods 2 Pro. Порівняно з попереднім поколінням навушників TicPods новий кейс став на 42% меншим. Крім того, нові навушники отримали захист від вологи IPx4. 

-qULFqJxsg0HW9HJ-lvrsOXKzjcr2LXP_dWmcaDB8ncmcgVNhu-HzFODSzbP12bipbF3ICE9AcXEeznDnV14TYurhJDqTiJlggCuXwuOdfklQC0_LO2Q0donUKTODSsuHop2cGbp

КЕРУВАННЯ

Цей пункт заслуговує окремого обговорення, особливо коли ми говоримо про модель TicPods 2 Pro. Вона в плані керування прокачана на максимум. Для початку розберемося, як взагалі керувати цими навушниками, а потім перейдемо до фішок. Загальні можливості керування:

 • подвійне постукування — в налаштуваннях на цю дію можна поставити play/pause, перемикання на наступний трек або попередній;
 • регулювання звуку — свайп вниз по ніжці — зменшення гучності, свайп вверх по ніжці — збільшення гучності;
 • голосовий асистент — утримання протягом 2-х секунд на сенсорній панелі;
 • відповісти на виклик — подвійне постукування;
 • завершити виклик — подвійне постукування під час дзвінка;
 • відхилити виклик — утримання протягом 2-х секунд на сенсорній панелі.

nwGxBJI1lHQOq913xgHWLQs9pKO3pshqum2stx_PPghfFP42MMhGAb3-cj9sdHB2yisbZVUJSP9HGy17UMGdt651O4wRBJu-Gzl1t7SgeBzmlhErfXwZ2A12WgEG3Zmion2qreXe

Фішки в керуванні TicPods 2 Pro:

 • Музика стає на паузу, коли ви виймаєте навушник з вуха і продовжується, коли повертаєте його на місце;
 • TicMotion — фірмова фішка навушників Mobvoi TicPods 2 Pro. Ви можете відповісти на вхідний виклик просто зробивший подвійний кивок голови зверху вниз і назад ніби ви кажете “так”, а щоб відхилити виклик достатньо двічі покивати головою праворуч та ліворуч ніби ви кажете “ні”. Надзвичайно зручна фішка до якої ви звикнете буквально з першого разу.
 • TicHear - можливість керувати навушниками та відтворення за допомогою коротких голосових команд.

Керування в навушниках Mobvoi TicPods 2 аналогічне за виключенням фішки TicMotion та TicHear.

jfMEU9F6hN3myzsHpUZclZADV6EOtMVBYVZaS4XkN9wtelkCny1WURlW9TCQMu-jgQ16aSobRo7g7h2byV_GnSLPnCykP7Hj-6ACaLOQB2fAjOnl0RVlMxkHCvjUPRuwNRZs6Ehx

ДОДАТОК MOBVOI

В TWS-навушниках фірмовий додаток завжди розширює базові можливості і у випадку з TicPods 2 та 2 Pro так і сталося. Додаток ви можете завантажити, як в Play Market так і в App Store. Які можливості відкриває додаток:

 • перейменування навушників в меню Bluetooth;
 • одночасний перегляд рівня заряду кожного навушника та кейсу;
 • активація списку швидких голосових команд;
 • налаштування паузи при вийнятті з вуха;
 • увімкнення/вимкнення кодека aptX;
 • налаштування жестів керування;
 • вибір налаштувань еквалайзеру;
 • налаштування сигналів при типових діях;
 • оновлення програмного забезпечення навушників;
 • розділ питань, які часто задають користувачі.

По замовчуванню додаток англомовний, щоб інтерфейс русифікувався потрібно встановити мову смартфона на російську. Підтримки української мови, на жаль, немає.

ЗВУЧАННЯ

TicPods 2 Pro оснащені чіпом Qualcomm QCC5121 в той час, як TicPods 2 оснащений чіпом Qualcomm QCC3026. Обидві пари навушників працюють через Bluetooth 5.0 та підтримують кодеки aptX та AAC. Навушники мають 13-міліметрові драйвери. Звучання навушників насичене та чисте. Незважаючи на те, що навушники не мають силіконових амбушюр все ж вони чудово передають низькі частоти. 

ticpods-2-pro-9.jpg

В додатку ви можете обрати один з багатьох пресетів налаштування еквалайзеру: класика, рок, важкий метал, хіп-хоп, джаз, поп, бас, супер бас. Залежно від стилю музики, який переважає у вашій фонотеці ви можете відразу встановити відповідний шаблон налаштування еквалайзеру. Можливості “крутити регулятори” вручну немає.

R_A7nW8pd0YJyml5g-qPOng7KMMms5FMGjpQKmWCbbv2yYZWVnfifbifev2orc3WoowhBk5MZ_90fIXurKW5EE_bVJagETbBK2sYNCUmz3SQdJv_ztifaH1WOzd9ehpbP-Z1gD5n

Чи відстає звук від зображення при перегляді відео? Ні, взагалі не відстає - повна синхронність. Тому, якщо ви шукаєте навушники для перегляду фільмів чи YouTube в дорозі, то Mobvoi вам стануть у пригоді. В обох версіях навушників реалізоване шумозаглушення під час викликів за допомогою двох мікрофонів, щоб навіть коли ви знаходитесь в шумному середовищі ваш голос для співрозмовника було добре чути.

АВТОНОМНІСТЬ

Автономність в обох пар навушників є посередньою для ринку TWS. Кожен навушник має батарею на 30 мАг. Ємність батареї кейсу складає 390 мАг. Як бачимо ємність акумулятора в обох моделей однакова, але при цьому модель Mobvoi TicPods 2 може грати з кейсом приблизно 23 години, а Mobvoi TicPods 2 Pro близько 20 годин. В середньому одного повного заряду вистачає на 5 годин відтворення залежно від вашого сценарію використання. Як запевняє виробник ви можете отримати одну додаткову годину відтворення, якщо навушники будуть в кейсі всього 5 хвилин. Щоб повністю зарядити кейс вам знадобиться більше 1,5 години. З чим пов’язано те, що в навушниках з однаковою ємністю батареї різна автономність сказати важко, але швидше за все це пов’язано з тим, що у Pro-версії інший процесор і в цій моделі краще працює шумозаглушення, яке і забирає багато енергії.

ab9x-bO7TRwmRR1ny5rXEHsz9wEaP_g-0WDVTmsPx5WZa0fNZqIGDhB16m2GHT0gW74jZ2cjAvxE4Tow-urfww3gU3ImWx7bTESlKcIbaxBlAALxAdYy60qhdFIH4iGQgJ8dgDYk

Чому варто обирати PRO-версію?

На користь “професійної” версії говорять дві технології - TicHear та TicMotion. Перша дозволяє керувати навушниками за допомогою голосових команд, навіть не використовуючи голосовий асистент чи сенсорне керування, а друга дозволяє за допомогою звичайних похитувань головою відповідати на дзвінки та відхиляти їх. Окрім того в Pro-версії новіший процесор від Qualcomm, а також більш просунута система шумозаглушення під час викликів. В плані автономності Pro-версія трохи поступається для TicPods 2, але не критично.

ВИСНОВКИ

Не годинниками єдиними славиться компанія Mobvoi, але і якісними TWS-навушниками. Під словом якість маємо на увазі: якість збірки, дизайн, звучання, керування, фішки та автономність. Форм-фактор схожий до AirPods однозначно додає плюсів для цих навушників. Кейс навіть важко назвати компактним, він взагалі крихітний, можливо так здається через його видовжену форму. 

Сказати чесно, то я не очікував, що буду приємно вражений можливостями фірмового додатку та тим, які фішки Mobvoi принесла в сферу керування навушниками. По звучанню навушники відрізняються не суттєво, тому вибір між цими моделями в першу чергу має грунтуватися на тому, що описано в розділі “Чому варто обирати Pro-версію”. 

 

Особистий кабінет
Привіт! Допомогти ?