Realme Buds Q2: чудове звучання та мінімальна затримка
Realme Buds Q2 навушники, які по своєму зовнішньому вигляду не дають вам ніяких очікувань щодо їхніх можливостей, а після того як ви глянете, що в другій половині 2021-го року тут ще використовується microUSB, то взагалі немає ніяких очікувань, але не поспішаймо судити “по одежке”, бо проводжати ці навушники ми будемо “по розуму”.
ДИЗАЙН
Навушники Realme Buds Q2 доступні у двох кольорах — блакитний та чорний. Блакитний надто ніжно виглядає, особливо в поєднанні з брутальною бородою, а от чорний буде те, що треба. Можете обирати на свій смак. Кейс тут пластиковий, але при цьому приємний на дотик і не забруднюється. На передній панелі є індикатор зарядки, а на задній частині роз’єм для зарядки microUSB.
Навушники дуже схожі на попереднє покоління за виключенням того моменту, що тепер сенсорні зони не просто глянцеві, але мають цікавий ефект і на ньому не так видно відбитки пальців. Приємно здивував і той момент, що насадки теж в колір до навушників і кейсу.
Кожен навушник важить всього 4,1 грама і вони дуже зручно сідають у вуха. В мене й раніше з цим проблем не було, але ці якісь дуже комфортні. До речі, вони захищені по стандарту IPx4, а відповідно для спорту годяться.
ПІДКЛЮЧЕННЯ
Оскільки на кейсі немає жодної клавіші і при відкритті кейсу вони не з’являються в меню Bluetooth, то доведеться провести нескладну маніпуляцію. Відкрити кейс та одночасно торкнутися до сенсорної зони обох навушників і кілька секунд потримати і цей жест активує Bluetooth. До речі, тут використовується Bluetooth 5.0.
Після того як ви їх підключили можна завантажити додаток Realme Link, який доступний в Play Market. В додатку можна моніторити заряд навушників, перемикати звукові ефекти, вмикати ігровий режим та налаштовувати жести керування під себе.
КЕРУВАННЯ
Керування гнучко налаштовується в додатку Realme Link, тому немає сенсу зупинятися на конкретних жестах. Можливості регулювати гучність на навушниках немає, а також відсутня автопауза, але ціновий сегмент навушників нас до цього готував, тому все ок.
ЗВУЧАННЯ
Ось якраз через звук я і не поспішав робити висновки про пластик чи роз’єм microUSB, бо звучать вони на рівні суттєво дорожчих TWS-навушників. Тут чудова пасивна шумоізоляція. Є “ігровий режим” в якому мінімальна затримка звуку на рівні 88 мс. Тут є три пресети щодо налаштування звуку: BassBoost+, динамічний та ясний (bright). Запасу гучності достатньо, можна слухати на 70% і цього вистачатиме.
АВТОНОМНІСТЬ
Навушники від одного заряду грають приблизно 5 годин, а з кейсом, ємністю 400 мАг, автономність зростає до 20 годин. Показники середні для ринку. В комплекті є дуже короткий кабель для зарядки жовтого кольору. Є швидка зарядка — 10 хвилин заряджання в кейсі дає 2 години відтворення.
ВИСНОВКИ
Realme Buds Q2 коштують менше 800 гривень і при цьому вони чудово звучать. Для цього цінового сегменту аж надто добре. Вони підключаються до Realme Link, де можна налаштувати звучання та керування. Мають захист від вологи, швидку зарядку, а кейс не брудниться. Чи є нюанси? Так, це microUSB, бо в більшості конкурентів вже Type-C. Решта претензій нівелюються доступністю цих навушників.