Realme Buds Air 2 Neo — доступні навушники з активним шумозаглушенням

Назад

Ми звикли, що кліше “топ за свої гроші” стосується здебільшого продуктів компанії Xiaomi, але навушники Realme Buds Air 2 Neo змушують думати, що можна ще топовіше і ще доступніше. Всі плюси та компроміси Buds Air 2 Neo розкриємо у цьому матеріалі.

ДИЗАЙН

Навушники мають фірмову жовту коробку, а в ній жовтий кабель USB Type-C та дві пари змінних амбушюр. Кейс виконаний з матового пластику. Він взагалі не брудниться та надзвичайно легкий (45 грам). На кришці кейсу розташувався логотип Realme. На передній панелі є індикатор батареї, який світиться червоним, коли заряду менше 20%. На задній частині роз’єм USB Type-C. Однією рукою відкрити кейс не вийде. Хотілося б, щоб паз на кришці за який можна вхопитися був глибший, але до цього можна звикнути. Всередині є клавіша активації Bluetooth.

HzC1kIriYtpz9LRg7E2SICY9PmfjbQWa8e4RidYrm0CDI5kHFHHnSIngjeh5p3Xon-DlJVFpdXsgbdEtB8I-ARonyjiRIO0p-PZhzb9CSQK2D_5xD2Y3Votz4z0FCNo1YgemIyXm

Навушники дуже легко виймати з кейсу і при цьому вони надійно в ньому тримаються. Buds Air 2 Neo легко впізнати, бо вони мають яскраві сенсорні зони виконані з глянцевого пластику. На корпусі навушників є аж три мікрофони. До речі, для того, щоб навушники зручно сіли у вуха їх потрібно вставити і злегка прокрутити.

b-ecDuuNj5HfPdCo2BxejdZSsJxe6uhkJGbsSTuw9aaXevmCSu4e5nqXtbUzFBiMPOMLmXz13nA5ajiVmrjcJYoUD90cpTnrkqvjnzMbYjZOq5iBWoF5eP-XwoSzycz4I_TetwSU

Навушники захищені по стандарту IPX5, тому не бояться крапель дощу чи поту. Захист мають лише навушники, кейс вологозахисту немає.

ПІДКЛЮЧЕННЯ, ДОДАТОК ТА КЕРУВАННЯ

В навушниках використовується Bluetooth 5.2. За час тижневого користування не було жодної втрати з’єднання. На відстані 10 метрів звук не переривається. Навушники підтримують технологію Google Fast Pair, тому коли я відкрив футляр у мене на смартфоні відразу з’явилося вікно для спарювання. Також ця функція дозволяє постійно моніторити заряд акумулятора кейсу та навушників окремо, а ще ви можете побачити, де востаннє навушники підключаються до смартфону. Можна підключитися і без Google Fast Pair, а просто зайти в меню Bluetooth і вибрати Realme Buds Air 2 Neo.

zK3AcDelzfdNwHrZSKFlBTOCTnk1vw9zwgiL4xG5daiYuIDFD-cfZPJwCK0hQqXziKsBgbfUpgSCC0Aoo7q4mn3u10RBfPKV2YlZonweQEAjxqDR6Lo2bx22NqrEd9rkoFBzwkMX

Є ще третій варіант підключення — через додаток Realme Link, але потрібно вибрати регіон в якому навушники будуть доступні, бо наприклад, коли було встановлено регіон Україна навушники не були доступні в списку пристроїв, а коли змінив регіон на Великобританію, то з’явилися і я зміг підключитися.

Додаток Realme Link — приклад простоти і геніальності. В ньому ви можете моніторити рівень заряду кейсу та навушників. Керувати активним шумозаглушенням та режимом прозорості. Є можливість обирати один з трьох звукових ефектів — підсилення басів, динамічний або яскравий. Якщо вам буде бракувати максимальної гучності, то в додатку є можливість її збільшити ще. Тут ви також можете увімкнути режим мінімальної затримки звуку та налаштувати керування під себе, але це стосується тільки Android-пристроїв, бо для iOS додаток поки недоступний.

VvuaI9U96uTJOAxk9hoIOigQpmWBJgq6SU3FdKQc-oJYWcc_I286imxraDWPeqf6HGrZkIFYVUOpSOIkL_8LffNa_VkpewtFCg1mFRJIfE1s3a1FS6TMT8WFBoxo2X-iG6ICAJ5l

По замовчуванню вам доступні такі жести керування:

  • play/pause, відповісти/покласти слухавку — подвійний дотик до будь-якого навушника;
  • наступна пісня — потрійний дотик до будь-якого навушника;
  • відхилити виклик — утримання протягом 2-х секунд;
  • перемикання між активним шумозаглушенням та режимом прозорості — утримування пальців на сенсорних зонах обох навушників протягом 2-х секунд.

C8NWcMkz4ZEuJlUlrlqSEAyjLWkXjJDrHRt8phNONC_cfCjgF1g69wpEDlqz-23_163cnHb3m_HRnYN5A0CRdl8jNx_8HJ2zh6eMgKe91BAvm2BZPuMb3Cne72laAdxvbVuehi25

Щоб відновити заводські налаштування навушників потрібно помістити їх в кейс та утримувати клавішу в кейсі протягом 10-ти секунд поки індикатор не почне миготіти червоним та зеленим кольорами.

ЗВУК

Навушники обладнані 10-міліметровими динаміками та підтримують стандартний кодек SBC та AAC. Запас гучності оптимальний, але в додатку його можна підвищити ще на 15-20%, але тоді його стає забагато. Щодо режимів, які можна налаштувати в додатку, то Bass Boost+ підсилює низькі частоти, а режим “ясний” підсилює високі частоти. Динамічний режим є найбільш збалансованим.

j4IdV6Uu5Nfs2ebl970T1-B2mJLKNVzq4lQr9in7p_nGZSXyRucjkyzI3I0Hi1IrXYycPLZ2q-zf0c6L-XW-dmWfu5ojBkm1qmdlPbmwJNbaItTi5zMFpFpsSQO-ghLQrXTncJnZ

Шумозаглушення працює не агресивно, тому й не давить на вуха як це буває в навушниках з ANC. Затримки звуку на відео немає та й виробники вже навчилися нівелювати це відставання, а якщо увімкнути ігровий режим, то взагалі за це забудете, бо там затримка на рівні 88 мс.

uWHB-UlSbIFEyVzse9h25tqnAeMPQxEmbCV-gzJeGR5yalE9dQWO18cQZE6zxByNMFpPDi_xPs2d1Ai8GAE-yXPa3JOjkmgnlbImhPcL7RpojTCBiD4jQt3xfnG8l4qTinpi_6jF

Це навушники не для тих, хто хоче чути кожну вібрацію струн бас-гітари. Це навушники на кожен день, які чудово глушать шум міста і при цьому гнучко налаштовуються.

АВТОНОМНІСТЬ

Від одного заряду навушники без ANC можуть грати приблизно 7 годин, а з шумозаглушенням 5 годин. Кейс має батарею на 400 мАг і може зарядити навушники ще 3-4 рази, що в сумі дає заявлену виробником автономність на рівні 28-ми годин. Щоб зарядити кейс потрібно 2 години часу, а повна зарядка навушників в кейсі займає півтори години. Про швидку зарядку також не забули, бо за 10 хвилин в кейсі навушники отримують енергії на 3 години відтворення на гучності 50%.

A5LD30aFB5-R4N_2pvAPWk6QE82DpTLfQlHLa-YZOUZt2CnHJu5I2ei_8vAsF95PTmE9Z-1XAfV5O-gujsNP3C0GNGxCOIhgZ4TcOZuyixqlhSYlH5vqueQJoOvFZZRJPBdUiZyW

ВИСНОВКИ

Активне шумозаглушення, режим прозорості, мінімальна затримка, фірмовий додаток, чудова автономність і привабливий цінник. Конкуренція на ринку TWS-навушників народжує ось такі продукти, а від цього виграють тільки користувачі.

 

Особистий кабінет
Привіт! Допомогти ?