Oppo Enco Air: реальні конкуренти для AirPods?

Назад

Enco Air — це ковток свіжого повітря на ринку TWS-навушників, бо переважна частина навушників, які сьогодні виходять на ринок — вакуумні, а є частина користувачів, які взагалі не визнають такі навушники або вони банально не тримаються у їхніх вухах. Oppo Enco Air квінтесенція усіх напрацювань з ергономіки в навушниках-вкладишах. Тут немає модного нині активного шумозаглушення, але чи працювало б воно так як потрібно у навушниках без силіконових амбушюр? Не факт. Однак ці навушники можуть похвалитися іншими фішками про які далі в огляді розкажемо детальніше.

ДИЗАЙН

В комплекті з навушниками є тільки кабель USB Type-C. Я так звик до силіконових насадок, що шукав їх тут, а потім згадав, що це ж не вакуумні. Oppo вирішила виділитись дизайном кейсу, бо він має напів прозору кришку. Є дві версії навушників — чорні та білі і такий ефект є на обох версіях. Виглядає свіжо, стильно і при цьому практично, бо ви відразу бачите чи є навушники в кейсі.

Роз’єм для заряджання знаходиться на нижній грані кейсу, на передній частині є світловий індикатор, який має три градації: червоний, жовтий та зелений. На корпусі кейсу немає жодної клавіші, бо навушники переходять в режим спарювання відразу після відкривання кейсу. Enco Air захищені по стандарту IPX4, але тільки навушники, а кейс ні. 

QMaiLhFXjVD9VTLtJUYpdO1iIIije1h93NGyPTGL90waqvPoNtCWLBPIHc7ukQeZWeJfQlfwx-DlAhUw3s4ziM7ua2UF-m1VXcwKCTaQTTQMbIV67h213rzETj1FP-kyQQ3wa0GG

ПІДКЛЮЧЕННЯ

Після відкриття кришки кейсу вам потрібно перейти в меню Bluetooth на смартфоні та вибрати Oppo Enco Air. До речі, на смартфонах Oppo буде доступна фірмова анімація при підключенні. Є ще варіант підключення через додаток HeyMelody, але на жаль поки ці навушники туди не додані, можливо згодом додаток оновиться і навушники будуть в списку доступних для підключення, але на момент написання матеріалу такої можливості немає, хоч вона і зазначена в інструкції.

Коли додаток стане доступний, то в ньому можна буде налаштувати керування під себе, а поки по замовчуванню доступні такі жести керування:

  • наступний трек, відповісти на виклик/завершити виклик — подвійний тап по будь-якому навушнику;
  • голосовий асистент — потрійний тап по будь-якому навушнику;
  • збільшення гучності — утримання на правому навушнику;
  • зменшення гучності — утримання на лівому навушнику.

Автопаузи немає і за допомогою жестів на паузу відтворення не ставиться, тому доведеться це робити щоразу на смартфоні.

XZWbgdf2QwoGYV1no-FJx9q1Hk-HsW_KBSUWsZU7iGuYOYgfkPK1-c7QWqK-vaNcdaIGapre2mRAQOsaJsxJxnJUFksX9TTK5UmUgsuPOkQ6J-TM2aCKKJt3YTo2ps8rWDm9sJI4

ЗВУК

Підключення здійснюється через Bluetooth 5.2, тому сигнал стабільний. На відстані до 10 метрів не буде ніяких розривів з’єднання навіть якщо поруч багато інших пристроїв. Enco Air оснащені 12-міліметровими композитними титановими динамічними драйверами з підсилювачем низьких частот. Тут чітко відчувається бас незважаючи на те, що навушники не вакуумні. 

Є підтримка стандартного кодеку SBC та AAC. Затримка звуку мінімальна — 80 мс, тому вони цілком годяться для онлайн ігор. Для тих, хто часто спілкується по телефону є велика приємність у вигляді алгоритму Deep Neural Network. Цей алгоритм забезпечує чудове звучання вашого голосу для співрозмовника і в той же час ви чуєте його не просто на тому кінці, але ніби поряд. Звучання навушників справило дуже хороше враження.

Js3xpyGHrve_GYDhGY9zHG3MQBWBeyLhAI3bAkAVd367zRi68wyCosI6O5_2JvjrsweVoyNZPn1HwuJGh3_grkz5BVmYqqUSfxcg56uDlRWGRuBxXnwwPb4-1O_3LsTSitJj1kot

АВТОНОМНІСТЬ

Кейс має ємність на 440 мАг і його вистачає, щоб 4,5 рази зарядити навушники. Навушники в кейсі від 0 до 100% заряджаються менше, ніж за годину. Виробник заявляє, що навушники після 10-хвилинного заряду можуть грати 8 годин. Звісно ж це маркетинговий хід, але варто сказати, що 1,5 години відтворення за 10 хвилин заряджання вони точно отримують і це чудовий показник. Загалом від одного заряду навушники грають приблизно 5 годин, а з кейсом близько 24 годин, тобто вам їх вистачить, щоб цілу добу слухати улюблені треки.

FDlN5In-xIrSbr1SejOw9_p69IfcJFLf4oauAL1_voplKJ4kT3SSbOael3IpDYpLKFLSXpdD_QnwMDFDhzpuXi41betKTDKlnLGhCg0OWRB2-OMA6cxw1LaypnSc051fwApra9NN

ВИСНОВКИ

Oppo Enco Air мають форму вкладишів, об’ємно звучать, можуть похвалитися чудовою автономністю та швидкою зарядкою. Залишилось дочекатися, коли ці навушники з’являться в фірмовому додатку HeyMelody, щоб не завантажувати його apk-файлом на сторонніх сайтах. Чи можуть ці навушники конкурувати з AirPods? Цілком, а коли з'явиться фірмовий додаток, то в деяких аспектах навіть переважатимуть їх.

Особистий кабінет
Привіт! Допомогти ?