Haylou GT1 Plus: без конкурентів в своєму сегменті?
Ще рік тому, я б назвав бенд Haylou ноунеймом, але після тестування близько десятка їхніх пристроїв зрозумів те, що вони роблять варті уваги гаджети в своєму ціновому сегменті і це стосується, як смарт-годинників так і навушників. Сьогодні в нас на огляді модель Haylou GT1 Plus.
КОМПЛЕКТ
В коробці крім навушників ви знайдете кабель для зарядки з USB-A на microUSB. Звісно хотілося б, щоб тут був Type-C, але це вже було б з категорії “мед і ложкою”. Навушники коштують менше, ніж 700 гривень. В коробці також є інструкція та набір амбушюр різних розмірів — від S до L. Розмір M відразу на навушниках.
ПІДКЛЮЧЕННЯ
З’єднання навушників зі смартфоном відбувається стандартним чином. Вам достатньо відкрити кейс та вийняти навушники і в меню bluetooth обрати пристрої, що з’явилися. Цікаво, що навушники приєднуються до смартфону окремо, як лівий та правий навушники. Вони не синхронізовані між собою, тому ви можете використовувати як гарнітуру будь-який з навушників.
КЕЙС
Кейс компактний, його бюджетність видає надто легкий пластиковий корпус. До переваг варто віднести те, що він матовий і стійкий до відбитків пальців. На кришці кейсу є логотип Haylou. На нижній частині технічна інформація, а на задній грані роз’єм для заряджання microUSB. Само собою зрозуміло, що кейс не підтримує бездротову зарядку. Кришка фіксується тільки в положенні 90 градусів. Внутрішня частина кейсу також матова. Глянцеві лише отвори для навушників. В кейсі є помітка де правий та лівий навушники. На корпусі є індикатор зарядки, який розташувався поруч роз’єму microUSB. Кейс важить всього 22 грами.
ДИЗАЙН НАВУШНИКІВ
Навушники виглядають мінімалістично, якщо не сказати аскетично. На зовнішній частині навушника є індикатор. На внутрішній два контакти для зарядки. На кожному навушнику є три отвори 1 з яких для мікрофона. Навушники глибоко “сідають” у вуха і забезпечують відмінну пасивну шумоізоляцію, але разом з “глибокою” посадкою у вухах знижується рівень чутливості мікрофона під час розмов. Виробник зазначає захист від вологи по стандарту IPX5. Один навушник має вагу 3,9 грама, тому вони фактично не відчуваються у вухах.
КЕРУВАННЯ
Керування інтуїтивно зрозуміле, але здійснюється за допомогою постукування по сенсорній панелі, тому випадкових дій уникнути навряд чи вдасться.
- play/pause — один дотик до сенсорної панелі на будь-якому навушнику;
- наступний трек — подвійний дотик до сенсорної панелі правого навушника;
- попередній трек — подвійний дотик до сенсорної панелі лівого навушника;
- прийняти виклик — подвійний дотик до будь-якого навушника при вхідному виклику;
- завершити виклик — подвійний дотик до будь-якого навушника під час виклику;
- ігнорувати виклик — 1-секундне утримання на сенсорній панелі будь-якого навушника;
- голосовий асистент — потрійний дотик до лівого навушника;
- увімкнути навушники, якщо вони не в кейсі — 2-секундне утримання на сенсорній панелі обох навушників одночасно;
- вимкнути навушники — 4-секундне утримання на сенсорній панелі обох навушників одночасно.
Можливості регулювати гучність відтворення немає, а при вийнятті навушника з вуха музика не стає на паузу.
ЗВУЧАННЯ
- Bluetooth: 5.0
- Процесор: Qualcomm QCC3020 з AAC і AptX
- Драйвер: 7.2 мм.
- Опір: 32 Ом
- Чутливість: 110 дБ
- Діапазон частот: 20 Гц - 20 кГц
По-перше, говорячи про ці навушники в пам’яті постійно потрібно тримати той факт, що коштують вони менше 700 гривень. По-друге, Haylou — це не аудіофільські навушники аж ніяк і навіть напис “aptX” на коробці їх не спасає, як і підтримка AAC. Однак, якщо не починати порівнювати ці навушники з більш дорогими TWS від A—брендів, то в сегменті до 700 грн. вони безпроблемно увійдуть в десятку кращих навушників на ринку. Звучання басовите. Так, цей бас не те ж саме, що в Sony WF-1000XM3, але він є. Навушники звучать приємно, м’яко. Для нетривалих поїздок у громадському транспорті — те, що потрібно. Якщо ви їх почнете слухати без прямого порівняння з іншими, то звучання вам сподобається. Чи відстає звук від зображення при перегляді відео? Ні, цей факт мене приємно здивував, тому дивитися розмовні відео чи фільми в цих навушниках комфортно.
АВТОНОМНІСТЬ
Ємність акумулятора в кейсі складає 310 мАг і заряджається він приблизно за 120 хвилин. Може забезпечити 3 повні зарядки для навушників, які мають батареї на 43 мАг. Навушники заряджаються від кейсу на 100% за 90 хвилин. В сумі з кейсом можна отримати 16-17 годин відтворення. Час роботи від одного заряду 5 годин. Показники далеко не рекордні. Загальний час роботи з кейсом трішки нижче, як в більшості TWS-навушників на ринку, а от гра від одного заряду 5 годин — хороший показник.
ВИСНОВКИ
Haylou GT1 Plus — навушники, які вас точно не розчарують, бо по звучанню вони відпрацьовують кожну витрачену на них гривню, мають зручне і зрозуміле керування та середню автономність. Однозначно стануть у нагоді при нетривалих поїздках або в якості подарунку.