Флагман - це поєднання кращих новітніх технологій, втілених в ергономічній формі і привабливому дизайні. Якщо говорити про смартфони, такі моделі захоплюють швидкістю роботи, оперативною пам'яттю, камерою та іншими характеристиками. При цьому флагмани радують особливою елегантністю дизайну, вони виділяються серед побратимів "простіше". І що найприємніше-все це користувачі отримують за абсолютно адекватну ціну.
Чим хороші флагмани? З першого погляду такий смартфон може не особливо відрізнятися від просто дорогого гаджета. Однак при першому ж розборі функцій і можливостей виявиться, що необов'язково платити більше. Можна купити флагман, який прослужить довше – це фішка сегмента, адже виробник вклав в нього максимум.
Як вибирати флагманські смартфони
Здавалося б, який телефон цієї категорії не візьми, вибір буде вдалим. Це вірно, особливо, якщо врахувати найвідоміших виробників: Apple, OnePlus, Samsung, Huawei, Oppo. Кожен з них намагається випустити серію гаджетів з найпрогресивнішими можливостями, не піднімаючи ціну до преміум-класу. Розглянемо основні параметри, за якими потрібно вибирати смартфон флагман, і виділимо найвдаліші їх втілення в конкретних моделях:
- Дизайн. Сюди входить ергономічна форма, якісні матеріали, просунутий тип екрану. Флагмани привертають увагу кольоровою гамою, взяти, наприклад, Samsung Galaxy Note 20 Mystic Green/Mystic Bronze, Huawei P30 Pro Breathing Crystal. Великою діагоналлю (від 6.4") і відсутністю рамок порадують Samsung Galaxy Note 20 Ultra N985, OPPO Reno3 Pro, OPPO Find X2.
- Швидкість роботи. Якими б навороченими фішками не володів телефон, він повинен працювати швидко, а значить мати 8 ядер за замовчуванням. Потужний процесор Snapdragon в моделях OPPO Reno3 Pro і OPPO Find X2, Samsung Galaxy Z Flip SM-F700 порадує новою потужною модифікацією, відомий Exynos "мешкає" в Samsung Galaxy S20 Plus, надійний Kirin є в смартфоні Huawei P30 Pro.
- Камера. Селфі, портрети, мікро і макро, нічна зйомка і інше пропонують більшість флагманів. На жаль, не всі ці характеристики сходяться в одній моделі, проте можна підшукати оптимальний «набір». Ширококутний об'єктив, більше 20 MP основної камери, гідний уваги другий об'єктив і наявність третього, спалах і оптична стабілізація - цього достатньо для відмінних знімків. Варто придивитися до OnePlus 8 IN2010, OnePlus 8 Pro IN2020, Samsung Galaxy Note 20 Ultra N985, OPPO Reno4 Pro.
- Автономність. Від ємності батареї залежить, як довго вийти користуватися всіма можливостями смартфона без його підзарядки. Якщо врахувати, що за рахунок своєї потужності флагмани споживають багато заряду, то до акумулятора пристрою потрібно придивитися особливо ретельно. Діапазон 4 000 мАг – 5 000 мАг дозволяє не часто заряджати гаджет, це стосується моделей OnePlus 8 Pro IN2020, OPPO Reno3 Pro, Samsung Galaxy Note 20 Ultra N985. Дорожчий Samsung Galaxy S20 Ultra може похвалитися 5 000 маг.
Продовжуючи важливу тему автономності роботи гаджета, потрібно згадати про функції Швидкої зарядки. Таким чином, можна взяти телефон з ємним акумулятором і можливістю швидкої «підживлення». Все це є в моделях OnePlus 8 IN2010, Samsung Galaxy S20 Plus, Samsung Galaxy Z Fold2 F916. Якщо потрібно самостійно підшукати гаджет, в якому з'єднані ці функції, допоможуть фільтри на сайті онлайн-магазину. При необхідності особистої консультації, можна звернутися в чат з менеджером або прийти в торговий зал.
Отже, флагмани не просто розкішно виглядають, швидко працюють і відмінно фотографують, вони також можуть довго тримати заряд і швидко його відновлювати. Цінова політика таких смартфонів повністю себе виправдовує: вартість – значно вище бюджетних гаджетів, вона перевищує «середнячки» і рідко претендує на преміум-клас. При цьому, від останнього сегмента флагмани не сильно відрізняються. Їх головна фішка-високий рівень балансу за всіма основними показниками.