Xerox 

Відома американська компанія була заснована у 1906 році. Перша назва фірми була The Haloid Company, а першим продуктом – фотопапір. Компанія отримувала стабільний прибуток, тому її керівництво не замислювалось над тим, щоб змінити профіль свого виробництва.

Все змінилось у 1947 році, коли The Haloid Company придбала у винахідника Честера Карлсона його унікальну технологію електрографічного відбитку зображення на папері. Змінивши назву процесу на більш доброзвучну «ксерографію» (з грецької мови «xeros» - сухий, а «grapho» - писати), компанія розробляє та виводить на ринок перший копіювальний апарат під назвою Model A. Це сталося у 1949 році.

Успіх пристрою був приголомшливим. Керівництво фірми, оцінивши усі переваги нового напрямку виробництва, у 1958 році змінює назву своєї компанії на Haloid Xerox Inc та починає впевнено набирати вагу, в якості американського виробника копіювальної техніки.

За два роки корпорація стає повноцінним лідером американського ринку у своїй галузі, та знову змінює назву на звичну нам Xerox Corporation. Копіювальні апарати, струменеві та лазерні принтери, різноманітні БФП, витратні матеріали та комплектуючі – продукція американської компанії стає дуже популярною не тільки на внутрішньому, а й на міжнародному ринку.

Сучасний Xerox – це дуже потужна міжнародна корпорація з представництвами по всьому світу. За свою бурхливу історію розвитку компанія отримала багато почесних винагород.       

Переглянути повністю