Meizu 

Компанія Meizu була заснована в 2003 році в Китаї, місцевим бізнесменом Хуан Чжаном (також відомим як Джек Вонг). Першою продукцією компанії стали МП-3 плейери, які дуже швидко завоювали прихильність китайського покупця. Усього три роки знадобилось молодій фірмі, щоб закріпитись на вершині популярності, та виграти конкуренцію в інших виробників подібної продукції на китайському ринку.

Але технологічний прогрес швидко рухався вперед, тому Джек Вонг був змушений замислитися на подальших перспективах компанії. Вирішивши не відмовлятися від своїх «меломанських» традиції, бізнесмен змінює акценти та концентрується на розробці першого смартфона власного бренда. Ним став Meizu M8, який побачив світ у 2009 році. Пристрій був тепло зустрінутий на внутрішньому ринку Китаю, що зайвий раз довело виняткове бізнес-чуття Вонга.

Підкоривши внутрішній ринок, Джек Вонг вирішив шукати вдачу на зовнішньому. І бізнесмен знову не прогадав. Новий смартфон Meizu M9 був високо оцінений не тільки в Китаї, а й за його межами, що відкрило компанії шлях до світового покупця. Зазначимо, що експертами було відмічено високу продуктивність пристрою. Цей критерії у подальшому став основною характеристикою смартфонів Meizu.

Моделі М1 та M2 Note остаточно закріпили за китайським брендом статус серйозної сучасної технологічної корпорації з великими амбіціями. Цікавим нюансом є те, що смартфони компанії, починаючи з моделі М9 працюють на власній операційній системі Flyme OS. Ця платформа по суті є переробленою Android, але інженери корпорації змогли зробити настільки унікальний продукт, що назвати цю ОС звичайним клоном абсолютно неможливо.

Поки що, розробка смартфонів є основним пріоритетом Meizu. Але, куди направить своєю твердою рукою компанію Джек Вонг, знає тільки він.       

Переглянути повністю