Kivi 

Kivi - це новий український бренд техніки, який почав свою діяльність у 2016 році. В основному, компанія спеціалізується на виробництві телевізорів. Назва Kivi походить від перших складів виразу “KІndle VІsion”, що в перекладі означає - “запалюємо бачення”.

Компанія має свій інженерний відділ та ІТ-департамент. Телевізори Kivi перед тим, як надійти у продаж, проходять більше ніж 400 тестів! На сьогодні телевізори Kivi придбали більше ніж 10 тис. українців.

Телевізори Kivi вирізняються витонченим дизайном та якістю зображення. Усі телевізори працюють на базі операційної системи Android TV 6, яка дозволить вам встановлювати велику кількість програм для розваг та якісного проведення дозвілля. 

Як і в найбільш іменитих брендів, в лінійці телевізорів Kivi ви маєте можливість підібрати діагональ, яка найкраще підійде саме для вашої оселі. Для приєднання до мережі в телевізорах є LAN-роз’єм та модуль WI-FI.

З липня 2017 року компанія Kivi має на меті представити нові продукти: холодильники, пральні машини та іншу побутову техніку.
 

Переглянути повністю