DJI 

DJI - китайський виробник, який займає одну з лідируючих позицій у виготовленні квадрокоптерів і подібних літаючих апаратів, відеообладнання до них і необхідних аксесуарів. Штаб-квартира компанії знаходиться в промисловому китайському центрі - місті Шеньчжень, філії існують в таких країнах як США, Нідерланди, Німеччина, Японія. 

Починаючи з 2006 року, компанія DJI дарує світу інноваційні можливості зйомки, за допомогою ультрасучасних літальних апаратів - безпілотників. 

У модельному ряду компанії є апарати для кожного рівня користувачів - і любитель, і професіонал знайде для себе все необхідне, щоб відчути себе пілотом. Одними з найпопулярніших моделей компанії DJI є: 

  • DJI Spark; 

  • DJI Mavic: Mavic Air, Mavic Pro Platinum, Mavic Pro; 

  • DJI Phantom: Phantom 4 Pro, Phantom 4 Advanced, Phantom 3 SE; 

  • DJI Inspire 2. 

Завдяки новаторському підходу, компанія DJI постійно працює над поліпшенням своєї техніки, а тому продукція бренду використовується в кіно, промисловості, охороні навколишнього середовища, рятувальних операціях тощо. 

Продукція DJI змінила світ відео, дозволивши кожному створювати неперевершений контент. Дрони DJI надали можливість відкрити для себе небо і побачити світ з абсолютно іншого кута огляду.

 

Переглянути повністю