Xiaomi Mibro Air: смарт-годинник за ціною фітнес-браслета
Розумний годинник від суббренду Xiaomi під назвою Mibro Air здивував мене двічі. Спочатку, коли побачив скільки він коштує, а це менше, ніж 1 тисяча гривень, а потім, коли зрозумів, що його можливості суттєво перевищують його вартість. В комплекті з годинником є магнітний зарядний пристрій та інструкція.
Mibro Air має круглу форму корпусу. Він виконаний з металевого сплаву, як і петлі для кріплення ремінця. На правій стороні корпусу розташувалася єдина клавіша. Нижня частина годинника виконана з пластику. На ній розташувався датчик вимірювання частоти сердечних скорочень та магніти для зарядки. Корпус захищений від вологи та пилу по стандарту IP68, тому ви можете не хвилюватися, якщо на годинник потрапить вода. Він дуже легкий, близько 40 грамів.
Товщина годинника 9,7 мм, тому він не чіпляється за одяг і легко ховається під рукав сорочки чи куртки. Ремінець виконаний з силікону і він чомусь надзвичайно швидко збирає на себе пил та сміття. Благо, що він має стандартне кріплення 20 мм, тому ви легко можете його замінити на будь-який інший.
Mibro Air має достатньо великий IPS-дисплей з діагоналлю 1,28 дюйма. Роздільна здатність екрану 240х240. Скло ударостійке і з захистом на рівні 6Н. Мене приємно вразила плавність роботи інтерфейсу, без підписань та ривків. Безпосередньо на годиннику ви можете знайти три циферблати, а в додатку Mibro Fit ще одинадцять і всі вони виглядають чудово. Можливо з оновленнями з’являться нові. До речі, ви можете також поставити будь-яке своє фото на заставку і кастомізувати вочфейс під себе.
Що по функціях? Годинник, якщо зважати на ціну, доволі непогано нафарширований, бо тут вам і можливість керувати музичним плеєром, можливість керувати камерою, погода та вимірювання пульсу само собою підтримуються. Щодо сповіщень, то вони відображаються достатньо “криво”, але прочитати текст можна. Не зовсім коректно відображається українська буква “і”. Емоджі не відображаються. Однак приємно, що вказано з якого додатку прийшло сповіщення. Хто телефонує також можна подивитися по імені або номеру телефона, але звісно ж ви не можете прийняти виклик на годиннику і навіть відхилити його, а просто подивитися, хто телефонує. До речі, інтерфейс годинника на англійській мові, щоб його русифікувати потрібно увімкнути російську мову інтерфейсу смартфона.
Тут немає GPS-модуля, тому назвати цей годинник підходящим для занять спортом навряд чи можна. З іншого боку в смарт-годиннику, який коштує менше тисячі гривень ніхто не чекав наявності GPS. Вам доступні такі види спорту: біг на відкритому повітрі, біг в приміщенні, прогулянка, футбол, бадмінтон, теніс, велосипед, трекінг, баскетбол, еліптичний тренажер, йога, вільне тренування.
До речі, Mibro Air має достатньо точний трекер сну. До переваг можна віднести і те, що годинник може підключатися до смартфонів на Android та iOS. Годинник постійно нагадуватиме вам про те, щоб ви почали рухатись, якщо у вас сидяча робота.
Mibro Air має акумулятор на 200 мАг, в режимі очікування годинник може працювати до 25 днів, але це навряд чи комусь цікаво. Головне те, що при активному користуванні годинник працюватиме до 10 днів. Зарядка магнітна і дуже легко кріпиться до годинника.
Mibro Air підійдуть, якщо ви шукаєте смарт-годинник з базовими можливостями, лаконічним дизайном та хорошою автономністю. Крім того, годинник може похвалитися підтримкою 12-ти видів спорту, трекером сну, можливістю керування відтворенням музики на смартфоні. Не останнім аргументом на користь придбання є можливість заміни ремінців, оскільки кріплення стандартне 20 мм. Годинник легко приєднується до смартфонів на Android та iOS. Чи є в нього конкуренти у сегменті до 1 тисячі гривень? Так, це передусім Xiaomi Haylou Smart Watch 2 LS02 та Xiaomi Haylou Smart Watch Solar LS05.