Realme 11 Pro — смартфон над яким працював екс-дизайнер Gucci
Цього року Realme серйозно покращила свої пристрої запросивши відомого екс-дизайнера Gucci Маттео Менотто приєднатися до створення дизайнів задньої панелі смартфонів Realme.
Realme 11 Pro, як і модель Pro+, вирізняється унікальним дизайном з еко-шкірою з розрізом посередині, який нагадує злітно-посадкову смугу :). Преміальний вигляд дозволив Realme 11 Pro, який по суті є пристроєм середнього класу, вийти за межі свого класу і більше тяжіти до флагманів.
Realme 11 Pro традиційно упакований у фірмову жовту коробку. Всередині ви знайдете смартфон, зарядний пристрій SuperVOOC потужністю 67W і прозорий силіконовий чохол. Realme 11 Pro також поставляється із захисною плівкою, що вже наклеєна на скло.
Дизайн
Realme 11 Pro вражає своїм дизайном з еко-шкіри. Це один з небагатьох пристроїв на ринку, який справді відрізняється. Він має вигнуті краї. Це подобається не усім, але з естетичної точки зору виглядає чудово. Передня частина - це загартоване скло, рамка виготовлена з пластику, а задня частина — це пластик покритий еко-шкірою з 3D-швами та імітацією замка-блискавки. Позаду також є острівець для камери.
До речі, не всі смартфони цієї серії з еко-шкірою на задній панелі. Realme вирішила відмовитися від шкіряного дизайну в кольорі смартфона Astral Black. І це розумно, зважаючи на те, що не всім користувачам сподобається ідея з еко-шкірою.
Варто згадати, що смартфон немає ніякого захисту від вологи, що не дуже пасує для смартфона за майже 14 тисяч гривень. Realme 11 Pro має датчик відбитків пальців під дисплеєм, який працює швидко. Лоток для двох SIM-карт знаходиться на нижній панелі Realme 11 Pro, там також є основний мікрофон, порт USB-C та динамік.
Загалом, Realme 11 Pro дійсно виділяється в морі однакових на вигляд пристроїв. Він виглядає як модний аксесуар і єдине, що трохи нівелює ідеальне враження, — відсутність хоча б якогось вологозахисту.
Дисплей
Realme 11 Pro має дисплей на 6,7-дюймова. Це OLED-панель з роздільною здатністю 1080x2412 пікселів, частотою оновлення 120 Гц, відгуком 360 Гц і навіть підтримкою HDR10+.
Дисплей може відображати понад мільярд кольорів. Реакція на дотики з частотою 360 Гц гарантує миттєву реакцію і це точно оцінять геймери. Realme зазначає, що екран має максимальну яскравість 950 ніт. Мінімальна яскравість в точці білого становить 1,8 ніт. У налаштуваннях Realme 11 Pro є чотири колірні режими - “Яскравий”, "Природний", "Кінематографічний" і "Яскравий".
Realme 11 Pro має три режими частоти оновлення - автоматичний вибір, висока та стандартна. Максимальна частота 120 Гц використовується для інтерфейсу та підтримуваних програм. Автоматичний режим трохи більше економить заряд акумулятора. Він аналізує активну програму, а потім вирішує, чи варто використовувати 120 Гц.
Realme 11 Pro оснащений дисплеєм, сертифікованим за стандартом HDR10+ і підтримує технологію Widevine L1 DRM.
Продуктивність
Realme 11 Pro працює на процесорі Dimensity 7050 5G. Це не новий чіп, а удосконалений Dimensity 1080, той що в Realme 10 Pro+. Підвищення продуктивності в порівнянні з попередніми поколіннями буде незначне.
Цей чіп має восьмиядерний процесор з двома продуктивними ядрами Cortex-A78 з тактовою частотою 2,6 ГГц і шістьма Cortex-A55 з тактовою частотою 2,0 ГГц. Графічний процесор - Mali-G68 MC4
У світі Realme 11 Pro доступний у чотирьох конфігураціях оперативної та постійної пам'яті - 8/128, 8/256 (як у нас), 12/256, 12/512. Оперативна пам'ять - LPDDR4X, а накопичувач - UFS 2.2.
Між іншим, Realme 11 Pro демонструє хороші показники в усіх бенчмарках. В AnTuTu апарат набирає 537 тисяч балів, а в тесті GeekBench — 3696 в одноядерному режимі і 9676 в багатоядерному режимі.
Realme 11 Pro пропонує хорошу продуктивність для цього класу, і навіть якщо є більш потужні смартфони, то вони або дорожчі, або старіші. Загалом Realme 11 Pro — це потужний смартфон середнього класу, який добре справляється з будь-якими завданнями та потягне майже всі сучасні ігри.
Android 13 та оболонка Realme UI 4.0
Realme 11 Pro працює на Android 13 з найновішою версією інтерфейсу Realme UI 4.0. Realme обіцяє два покоління оновлень ОС і три роки оновлень безпеки.
Найпомітнішою візуальною особливістю інтерфейсу Realme UI 4.0 є тема Aquamorphic. Елементи керування мультимедіа Android 13, а також більш плавна анімація, динамічні віджети та вдосконалений центр сповіщень також є частиною інтерфейсу Realme UI 4.0.
Realme 11 Pro підтримує розблокування відбитками пальців, а оптичний сканер під дисплеєм працює чудово - він швидкий, як ніколи. Ви також можете налаштувати розблокування обличчям.
Смартфон підтримує функцію розширення оперативної пам'яті за рахунок використання внутрішньої пам'яті телефону. Ви можете додати від 4 ГБ до 8 ГБ віртуальної оперативної пам'яті.
Камера
Realme 11 Pro має лише одну корисну камеру на задній панелі, оскільки друга — це датчик глибини. Хороша новина полягає в тому, що в основній камері використовується новий 100-мегапіксельний сенсор з оптичною стабілізацією з діафрагмою f/1.8.
Вам доступне 2-кратне збільшення фотографій без втрат. Покращена стабілізація також дозволяє використовувати нічний режим з рук.
Селфі-камера ідентична тій, яку ми бачили на кількох попередніх телефонах Realme — вона використовує 16-мегапіксельний сенсор без автофокусу.
За замовчуванням основна камера зберігає фотографії з роздільною здатністю 12 МП. Знімки при хорошому освітленні мають високу деталізацію, низький рівень шуму, відмінну контрастність і достатній динамічний діапазон. Кольори трохи перенасичені, але багатьом користувачам саме такий варіант і подобається.
Фотографії зі збільшенням у 2 рази дуже гарні, і ви можете побачити деталі, які раніше були невидимі на фото без зуму.
У Realme 11 Pro використовується та сама 16-мегапіксельна селфі-камера з фіксованим фокусом, яку ми бачили в попередніх моделях. Якщо увімкнути автоматичний HDR, він значно покращить динамічний діапазон, але деталізація зменшиться вдвічі.
Щодо нічної зйомки, то автоматичний нічний режим працює лише на основній камері без зуму. Коли ви перемикаєтесь на 2-кратне збільшення, то такої можливості немає. Фотографії, які зняті в нічному режимі, непогані, але нічого вражаючого.
Основна камера записує відео з роздільною здатністю до 4K при 30 кадрах в секунду, а також FullHD при 30 і 60 кадрах в секунду. Селфі-камера обмежена зйомкою відео з роздільною здатністю FullHD при 30 кадрах за секунду.
Електронна стабілізація завжди ввімкнена для основної камери і додатково для селфі-камери, але вона не працює в роздільній здатності 4K.
Автономність
Realme 11 Pro має батарею на 5 000 мАг, аналогічна ємність в Realme 10 Pro і 9 Pro.
Realme в рекламних матеріалах вказувала, що смартфон повинен пропрацювати більше 29 годин в режимі дзвінків, більше 18 годин при відтворенні відео, більше 400 годин в режимі очікування і 8 годин в іграх.
Realme 11 Pro підтримує швидку дротову зарядку SuperVOOC потужністю 67W, а саме головне, що адаптер для зарядки є в комплекті. Realme рекламує повну зарядку за 47 хвилин і зарядку на 50% всього за 18 хвилин. В реальному тесті ми отримали аналогічні цифри. Круто.
В тесті GeekBench при максимальній яскравості дисплея і максимальному навантаженні на процесор смартфон протримався 11 годин і 4 хвилини.
Висновки
Realme 11 Pro - це вишуканий смартфон і це не перебільшення, особливо коли говоримо про версію в кольорі Sunrise Beige. Смартфон має відмінний OLED-екран, хороше апаратне забезпечення, хорошу основну камеру і об'єму батарею зі швидкою зарядкою. Realme 11 Pro пройшов наші тести на продуктивність та автономність і дуже добре проявив себе.