Google Play Music: як жити далі? Альтернативні платформи для прослуховування музики
- “О нооооу, як так??!!”
- “І шо, тепер я залишусь без музики?”
- “На тобі, а як же ж мої плейлисти??”
Думаю примірно таку реакцію у користувачів викликало закриття Google Play Music. Це, якщо говорити цензурною лексикою, звісно :)
Сказати, що це викликає певні незручності - нічого не сказати. Але, хей! Ми тут якраз щоб допомогти тобі знайти свою альтернативу: ідеальну платформу для прослуховування музики. ;)
Spotify
Для України Spotify став доступним лише декілька місяців назад. І це дійсно круто, бо платформа мега універсальна та зручна! Spotify є на iOS та на Android.
По-перше, додаток сам формує для тебе плейлисти на основі того, що ти слухав напередодні. У чому плюс? Наприклад, коли тобі вже набридла твоя музика і не знаєш, що слухати. Заходиш зранку у додаток, а там оп: і “підгончик” - новий плейлист з новоооою для тебе музикою. Ну крутяк же ж, правда?
По-друге, тут стільки жанрів! Хочеш індійські мотиви? Окей! А, можливо, звуки природи? Теж без проблем. Тут просто є В С Е :)))
Детальніше про усі переваги Spotify можна почитати в окремій великій статті, з усіма скріншотами та нюансами. :)
YouTube Music
Перше, чим вирізняється YouTube Music - можливість не лише слухати, а й дивитися відео-кліпи. Це ідеальний ресурс для тих, хто звик до такого формату. Крім того, перевагою YouTube Music є можливість послухати live записи, кавери та акустичні версії на відомі треки, ремікси і т.д.
В іншому YouTube Music - аналог Google Play Music з величезним різноманіттям треків, стилів, жанрів та виконавців. Є безліч категорій, є плейлисти з найбільш популярними треками, є власна бібліотека, де зберігаються ваші улюбленні пісні і так далі.
Плюс в тому, що користуватися YouTube Music можна абсолютно безкоштовно (як і Spotify). Правда, тоді є трохи "напрягаюча" реклама, яка з'являєтсья тоді, коли їй заманеться (знову ж таки, як і в Spotify). Платна версія коштує 3,99$ в місяць. Перший місяць користування платною версією, до речі, надається безкоштовно.
Apple Music
І ні, він доступний не лише користувачам iOS. Ти можеш без проблем користуватися платформою, навіть якщо у тебе Android. При цьому, доступні усі “принади” сервісу від Apple, включаючи і сімейну підписку.
Чим підкупає Apple Music? Перше - величезна база пісень. Ну як би тут є все, навіть треки Меладзе з початку 2000-х (якщо комусь цікаво).
Друге - є підбірки популярних пісень, по країнам, по жанрам, по настрою і так далі. По суті, можна підібрати плейлисти і під тренування, і під вечірку, і щоб трохи зловити “грустинку” в осінній вечір (теж інколи треба) :)
По-третє, можна значно зекономити на підписці, якщо оформити сімейний доступ. Для порівняння: особиста підписка коштує 4,99$ в місяць, а якщо ти в “сім’і”, то ціна буде лише по 2,99$ з кожного учасника групи.
По-четверте, можна слухати музику офлайн. Для цього попередньо завантажуєш треки у медіатеку і все: тепер “поганий” інтернет чи пам’ять (бо забув оплатити той же інтернет) тобі не страшні.
По-п’яте, доступ до свого Apple Music ти маєш з будь-якого гаджету. Хочеш слухати на смартфоні чи планшеті? Окей. А, можливо, на ноутбуці? Теж без проблем. Просто завантажуєш додаток і заходиш у свій “кабінет”.
По-шосте, якщо часто користуєшся Shazam, то є крута фішка. Після того як ти “зашазамив” нову пісню, її можна відразу додати у свій плейлист в Apple Music. Три секунди і свіженький трек у тебе! ;)
Висновок
Sooo, навіть не думай напрягатися, що Google Play Music "накрився". У тебе є альтернатива. ;)
Обирай зручний для себе варіант і насолоджуйся улюбленними треками. ;)
Читай також:
- DJI Mini 2: легкий, швидкий, доступний;
- Як обрати електричну зубну щітку: механічна, звукова чи ультразвукова? Плюси та мінуси кожного типу.