Google Pixel 6 — кращий Android-флагман 2021 року?
Сьогодні у нас на огляді головний Android-флагман 2021 року — Google Pixel 6. Він кардинально змінився і сьогодні ми будемо розбиратися чому він претендує на звання кращого?
Дизайн
Якщо Pixel 4а, 5 і 5a повторювали зовнішній вигляд Pixel 4, то дизайн шістки зазнав суттєвих змін. Тепер шістку неможливо сплутати з іншими Android смартфонами. Матеріали корпусу на вищому рівні - скляна задня кришка захищена склом Gorilla Glass 6 та рамки виконані з алюмінію.
Смартфон захищено від вологи та пилу по стандарту IP68. Роз’єму 3.5 мм ми в Pixel найближчим часом не побачимо. Проте сюди встановили стереодинаміки, які мають хорошу якість звуку. Цьогоріч ми побачили Pixel 6 у трьох кольорах: зелений, помаранчевий та чорний.
Екран
Смартфон має AMOLED-екран на 6,4 дюйми з роздільною здатністю 1080x2400 та щільністю пікселів 411 на дюйм. Смартфон має частоту оновлення екрану на рівні 90 Гц та підтримує HDR10+. Яскравість екрану на максимумі дорівнює 800 ніт і по цьому показнику він суттєво переважає попередні моделі Pixel. Щоправда частота оновлення 120 Гц доступна тільки на Pixel 6 Pro.
Дисплей займає близько 83% передньої панелі, його кути не заокруглені, а більш тяжіють до прямокутних, фронтальна камера врізана в екран. Звісно він підтримує темну тему інтерфейсу і режим AoD.
Продуктивність
Працює смартфон на процесорі власного виробництва Google Tensor (5 нм) з графікою Mali-G78. Вбудованої пам’яті може бути 128 або 256 ГБ (UFS 3.1), а оперативної 8 ГБ. Сила нового процесору з архітектурою 2-2-4 не у високих балах в синтетичних тестах, а в тому, що на відміну від п'ятої серії Pixel, сюди повернули співпроцесор ISP, який відповідає за обчислювальну фотографію та відео.
У Google зробили ставку не на синтетику та папуг, а на гетерогенні обчислення, тобто при роботі не навантажується ізольовано конкретне ядро, а навантаження розподіляється між усіма ядрами, таким чином у Google вирішили проблему нагрівання та тротлінгу процесора при фото та відеозйомці, що спостерігалося у Pixel 5 з архітектурою 1-1-6, тобто все навантаження йшло на одне потужне ядро і процесор грівся.
Комунікації
Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e, Bluetooth 5.2, NFC.
Pixel 6 отримав підекранний сканер, але, на жаль, оптичний, а не ультразвуковий, який властивий флагманським моделям Samsung. Хоча варто визнати, що розташування сканера зручне, буває, що його встановлюють ближче до нижньої рамки, але в шістці сканер лягає прямо під палець.
Камера
Pixel 6 нарешті отримав новий модуль камери на 50 МП та ультра ширококутний на 12 MП. Фронтальна камера на 8 МП. Детальніше про можливості камери у Pixel 6 та приклади живих фото та відео можете побачити у нашому відео на YouTube-каналі.
Автономність
Апарат має батарею на 4614 мАг та підтримує швидку зарядку на 30W (USB Power Delivery 3.0). Бездротовим шляхом смартфон може заряджатися з потужністю 21W. Також є підтримка реверсивної зарядки.
У випадку з Pixel 6, ви точно можете розраховувати на цілий робочий день без заряджання, а можливість поповнити заряд на 50% за 30 хвилин дозволить вам завжди бути на зв'язку. За відчуттями навіть від використання камери батарея тане не так сильно, як у попередніх Pixel. Можливо це заслуга нового процесора.
Висновки
Pixel 6 вийшов гідним оновленням лінійки, свіжим подихом, якого, ще з часів Google Pixel 4 не вистачало шанувальникам. Він отримав новий дизайн, нову камеру, новий дисплей та об’ємний акумулятор. Поруч з Pixel 6 Pro цей смартфон безперечно заслуговує на звання одного з кращих Android смартфонів на даний момент.