Гаджети для профілактики коронавірусу: розумний захист здоров’я

12/03/2020

Зважаючи на останні новини у світі та запровадження карантину в Україні, ми вирішили приділити більше уваги гаджетам, які призначені для гігієни та захисту здоров'я користувачів.

Друзі, не забувайте про традиційні правила профілактики та бережіть себе!

Миття рук

Всі профілактичні заходи починаються з частого миття рук. Намагайтеся не торкатися свого обличчя на вулиці, а після приходу додому чи на роботу обов'язково вимити руки з милом.

Використання спеціального диспенсера для мила дозволить зменшити кількість контакту з забрудненими поверхнями. В умовах офісу чи іншого місця з великою кількістю людей, безконтактний диспенсер є простим рішенням для запобігання розповсюдження захворювань.

253467.jpg

Для взаємодії з диспенсером потрібно тільки піднести руки - сенсор "зрозуміє", що користувач поряд і видасть потрібну порцію мила у вигляді піни. Миючий засіб можна обрати зі збільшеним антибактеріальним ефектом, а також використовувати антисептичні спреї чи гелі для збільшення дезінфекційних заходів на робочому місці.

Пам'ятайте, що дезінфікувати потрібно не тільки руки, а й гаджети - смартфон, клавіатура, мишка є великим збірником мікробів. Смартфон особливо часто знаходиться у руках і біля обличчя користувача, тому його радимо протирати спиртовими серветками протягом усього дня.

Вимірювання температури тіла

Щоб зафіксувати перші симптоми захворювання радимо частіше перевіряти власну температуру тіла та звертати увагу на будь-яку слабкість, головний біль, озноб. Вчасний початок лікування сприяє більш легкому протіканню захворювань, тому уважне ставлення до свого самопочуття є важливим фактором у профілактиці та лікуванні.

Щоб вимірювання температури не стало ще одним шляхом розповсюдження хвороби, радимо звернути увагу на безконтактні термометри - їх можна використовувати всім людям, які проживають чи працюють в одному просторі.

У випадку зі звичайними термометрами не забувайте їх дезінфікувати після використання.

Навколишній простір

Не забувайте підтримувати правильний температурний режим у місці, де ви знаходитеся, працюєте чи відпочиваєте.

234832.jpg

Провітрюйте кімнати та підтримуйте правильний рівень вологості. У сезон опалення повітря у приміщеннях може бути більш сухим, ніж потрібно, тому використання зволожувачів і очищувачів повітря допоможе підтримувати правильний мікроклімат.

Інші заходи профілактики

Звичайно, що правильний спосіб життя, спорт, прогулянки на свіжому повітрі, режим сну та харчування будуть підтримувати імунну систему, захищаючи організм від шкідливих вірусів. Уникайте великі скупчення людей, масові заходи та відкладіть поїздки у інші країни - відповідальне ставлення до свого здоров'я дозволить запобігти розповсюдженню хвороб. Головне, не панікуйте, дотримуйтесь простих правил профілактики та діліться інформацією з друзями, щоб кожен знав, як захистити себе у період карантину.

Залишити коментар
Нещодавно переглянуті
Меню
Привіт! Допомогти ?