Термометр гігрометр Xiaomi Mijia Bluetooth Thermometer 2 (LYWSD03MMC)

Код: 281481
0 / 5
Термометр гігрометр Xiaomi Mijia Bluetooth Thermometer 2 (LYWSD03MMC)
Термометр гігрометр Xiaomi Mijia Bluetooth Thermometer 2 (LYWSD03MMC)Термометр гігрометр Xiaomi Mijia Bluetooth Thermometer 2 (LYWSD03MMC)Термометр гігрометр Xiaomi Mijia Bluetooth Thermometer 2 (LYWSD03MMC)Термометр гігрометр Xiaomi Mijia Bluetooth Thermometer 2 (LYWSD03MMC)Термометр гігрометр Xiaomi Mijia Bluetooth Thermometer 2 (LYWSD03MMC)
1/5
0 / 5
Кешбек 5 грн
259 грн
Кешбек 5 грн

Xiaomi Mijia Bluetooth Thermometer  - цифровий гігрометр від китайського бренду. Призначений для вимірювання температури та вологості повітря у приміщенні. Результати вимірювань демонструє на дисплеї. Вимірює показники за допомогою чутливих сенсорів Sensirion. Похибка при вимірюванні температури складає 0,3 градуса, вологості – 3%.

Пристрій дозволить контролювати важливі для здоров'я показники, щоб оселя була комфортною та безпечною для відпочинку. Екран пристрою доволі зручний, дані з нього легко читати під будь-яким кутом, при тому такий дисплей не шкодить очам, адже не виділяє світла.

Норма вологості залежить від типу приміщення. Наприклад, в пекарнях, в залах для бродіння, в пташниках, в холодних складах для зберігання продуктів вона становить 70-80%. У теплицях для вирощування тюльпанів вона може досягати 95%, і це вважається нормою. А ось для кімнат з комп’ютерами, телефонними вузлами і офісною технікою показники не повинні перевищувати 50%.

Норма вологості в квартирі також залежить від типу приміщення. У середньому, цифри коливаються в межах 40-60%. Згідно з санітарними правилами, у житлових кімнатах і в міжкімнатних коридорах оптимальна вологість в холодний період року повинна становити 30-45%. Допустимі показники для цих типів приміщень – до 60%.

У теплий період року оптимальна вологість у квартирі становить 30-60%. Допустима – до 65%. Однак у регіонах з підвищеною вологістю повітря (вище 75% на вулиці) допустимі показники підвищені до 75%.

У кухні, туалеті, ванній кімнаті, поєднаному санвузлі, у вестибюлі, на сходовій клітці і в коморі цей показник не нормується.

Показати більше
 • Виробник:Xiaomi
 • Код виробника:LYWSD03MMC
 • Тип датчика:Метеостанція
 • Бездротовий стандарт:Bluetooth
 • Тип встановлення:В приміщенні
 • Діапазон робочих температур:0 - +60 °C°C
 • Тип підключення:Бездротовий
 • Напруга:3 В
 • Тип елемента живлення:CR2032
 • Основний колір:Білий
 • Ширина:43 мм
 • Довжина:43 мм
 • Висота:13 мм
Китайський бренд Xiaomi почав своє існування в 2010 році, коли вісім підприємців на чолі з мільярдером Лєем Цзюном вирішили створити компанію, яка зможе реалізувати їх спільну концепцію «зручного телефону». Першим інноваційним продуктом нової компанії стала операційна система MIUI, для Android-платформ, яка за короткий термін виявилась дуже популярною на китайському ринку. Зробивши вірні висновки з такого успішного старту, бренд розробляє та в 2011 році випускає свій перший смартфон Xiaomi Mi One з ОС MIUI. Пристрій викликає фурор на ринку Китаю та водночас робить компанію надуспішною. Фірма отримує повноцінні інвестиції не тільки від китайських фондів, а й від американського Qualcomm Ventures, та починає підготовку до виходу на світовий ринок. Підкорити міжнародних покупців компанії допомагає... Переглянути повністю
Особистий кабінет
Привіт! Допомогти ?