Доставка та Оплата

Доставка

Самовивіз

Безкоштовно доставляємо всі замовлення в обраний Вами магазин КТС або на точку видачі Київстар. При оформленні замовлення через Інтернет-магазин, менеджер контакт-центру уточнить час приїзду замовлення на обрану точку видачі. 


Нова Пошта

До відділення Нової пошти безкоштовно доставляємо замовлення вартістю від 2000 грн. В послугу включається тільки доставка товару до відділення. Фіксована вартість доставки замовлення до 2000 грн у відділення перевізника - 50 грн. Вартість адресної доставки кур’єром Нової пошти складає 100 грн. Статус доставки замовлення можна відстежити ТУТ.

На період карантину безкоштовно* доставляємо на відділення Нової Пошти замовлення вартістю від 500 грн, адресна кур'єрська доставка безкоштовна для замовлень вартістю більше 2000 грн.

*Під безкоштовною доставкою мається на увазі можливість оплатити послугу за 1 гривню. У послугу безкоштовної доставки входить тільки вартість доставки товару (без компенсації за послугу зворотньої доставки). У разі замовлення товару з послугою зворотньої доставки коштів - вартість зворотньої доставки у розмірі 2% від суми+20 грн оплачує клієнт.


Укрпошта

У відділення Укрпошти безкоштовно доставляємо замовлення від 2000 грн. У послугу включається тільки доставка товарів до відділення. Доставка замовлення вартістю до 2000 грн у відділення перевізника - 50 грн. Відстежити статус доставки замовлення можна ТУТ


Justin 

До відділення Justin безкоштовно доставляємо замовлення вартістю від 2000 грн. Доставки замовлення до 2000 грн у відділення перевізника - 50 грн.


Ipost

Швидка кур’єрська доставка за 3 год. В Рівному, Одесі, Києві та Львові доставляємо замовлення кур'єрською службою iPost. Фіксована вартість доставки складає 100 грн.

На період карантину безкоштовно доставляємо  замовлення вартістю більше 2000 грн.


Оплата

Безконтактна оплата 

Вже сьогодні можна вийти з дому без гаманця та придбати бажаний товар в КТС. 

Apple Pay

Оплачуйте замовлення швидко та безпечно через сайт КТС за допомогою Apple Pay. Можливість оплати даною платіжною системою підтягується автоматично в корзині, виходячи з того, якою операційною системою користується покупець в момент замовлення. Таким чином, якщо покупка здійснюється з iPhone чи MacBook чи з браузера Safari - в корзині відображатиметься значок Apple Pay.

Google Pay 

Оплачуйте покупки смартфоном, не вводячи свою платіжну інформацію. Google Pay захищає вашу інформацію за допомогою кількох рівнів безпеки. Роблячи замовлення із сумісного з Google Pay пристрою можливість оплати даною системою підтягнеться в корзині автоматично.

LiqPay

Оплачуйте в 1 клік за допомогою платіжної системи LiqPay. Відкритий мобільний додаток, дозволяє оплачувати замовлення за допомогою мобільного номеру телефону.

Готівкою

Розрахунок по замовленню готівкою можна здійснити при його отриманні: 

  • у магазині КТС чи точці видачі Київстар;
  • у відділенні перевізника;
  • кур'єру служби доставки.

Оплата здійснюється тільки в національній валюті. Зверніть увагу, що користуючись послугами перевізника, необхідно додатково сплатити вартість зворотної доставки коштів за тарифами компанії-перевізника.

Карткою

Оплатити замовлення карткою можна:

  • у магазині чи точці видачі КТС при отриманні товару;
  • під час створення замовлення в Інтернет-магазині.

Оплата здійснюється тільки в національній валюті, картками VISA® та Mastercard®

Кредит від 0,01%

Надаємо можливість оплатити замовлення за допомогою кредиту від провідних банків України: Monobank, ПриватБанк, Альфа-Банк, УКРСИББАНК.

 

 

Особистий кабінет
Привіт! Треба допомога ?