Телевізор QLED Samsung QE43Q60TAUXUA (Smart TV, Wi-Fi, 3840x2160)
1/6
Немає в наявності
Схожі телевізори
Немає в наявності
UHD (4K)Діагональ екрану: 43
UHD (4K)Діагональ екрану: 43
28 999
14 699
Опис
Мільярд відтінків точних кольорів
Правильний кольоровий тон для кожної сцени
Відчуйте повний спектр деталей
Вражаюча якість зображення
Дивіться зображення, а не деталі корпусу
Прикрасьте свій простір улюбленими фотографіями
Керуй різним контентом єдиним пультом
Дивіться різноманітний контент одночасно
Додаток SmartThings
Характеристики
Тип телевізораQLED-телевізор
Діагональ екрану43"
Smart TVТак
Wi-FiПрисутній
Вихідна потужність колонок20 Вт
Технологія HDRТак
Країна виробникУгорщина
Основний колірЧорний
Усі характеристики
Відгуки
Іван
Безрамочний дизайн, яскрава картинка, сучасний смарт, дуже задоволений даною покупкою.Рекомендую.
Переглянути відгуки (8)
Показати всі
Аксесуари
Переглянути усі (235)
  • Виробник:Samsung
  • Код виробника:QE43Q60TAUXUA
  • Країна виробник:Угорщина
  • Обирай швидко:SmartTV
  • За призначенням:Для вітальні
Екран
  • Діагональ екрану:43"
  • Роздільна здатність екрану:UHD (4K)
  • LED підсвітка:Так
  • Технологія HDR:Так
Функціональність
  • Wi-Fi:Присутній
  • Підтримка 3D:Ні
Системні параметри
  • Процесор зображення:Quantum Processor 4K
  • Інтерфейси:HDMi, RJ45 (LAN), USB 2.0
  • Кількість USB портів:2 шт
  • Кількість HDMI портів:3 шт
  • Енергоспоживання в режимі очікування:0.5 Вт
  • Енергоспоживання в звичайному режимі:93 Вт