Телевізор LED LG 43LM6300PLA (Smart TV, Wi-Fi, 1920x1080)
1/5
Немає в наявності
Схожі телевізори
Немає в наявності
FullHDДіагональ екрану: 43
FullHDДіагональ екрану: 43
Опис
Новий рівень формату Full HD
Динамічний підсилювач кольору
Cекрет приголомшливої реалістичності зображень
Режим Активний HDR для неймовірної деталізації
Віртуальний об'ємний звук заповнює простір
Dolby Audio. Звук, як у справжньому кінотеатрі
Життя повне чудес з телевізором LG
Технології розумного будинку з webOS
Вибирайте, підключайте і насолоджуйтеся
Простий і в той же час вишуканий дизайн
Характеристики
Тип телевізораLCD-телевізор
Діагональ екрану43"
Роздільна здатність екрану1920×1080
Smart TVТак
Wi-FiПрисутній
Вихідна потужність колонок20 Вт
Технологія HDRТак
Країна виробникПольща
Основний колірЧорний
Аксесуари
Переглянути усі (304)
  • Виробник:LG
  • Код виробника:43LM6300PLA
  • Країна виробник:Польща
  • Обирай швидко:SmartTV
  • За призначенням:Для вітальні
  • Тип телевізора:LCD-телевізор
Екран
  • Діагональ екрану:43"
  • LED підсвітка:Так
  • Вигнутий дисплей:Ні
  • Технології покращення зображення:Dynamic Color; HDR Dynamic Tone Mapping; Resolution Upscaler;
Функціональність
  • Wi-Fi:Присутній
Системні параметри
  • Процесор зображення:Quad Core Processor
  • Аудіо система:Virtual Surround Plus; Clear Voice III;
  • Інтерфейси:CI Slot, HDMi, RJ45 (LAN), USB 2.0
  • Кількість USB портів:2 шт
  • Кількість HDMI портів:3 шт
  • Енергоспоживання в режимі очікування:0.5 Вт
Тюнер
  • ТВ-тюнер:ТВ-тюнер (аналоговий цифровий)
  • Діапазон тюнера:DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Додатково
  • Кріплення VESA:200х200
  • Тип комплекту:Телевізор, пульт ДУ, інструкція, гарантія, батарейки
Фізичні параметри
  • Розміри з підставкою (ШхВхГ):973 x 623 x 216 мм
  • Розміри без підставки (ШхВхГ):973 x 572 x 85 мм